Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (840. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

referandum tarihi güz ara sınav tarihine denk geliyor

1 hafta ertelenir belki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güz dönemindeki notlarım gözüküyordu ama şimdi "bulunamadı" diyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Dönemdeki ortalamam gözüküyor ama notlar yok.

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
  • Kuroki K kullanıcısına yanıt
    Şu an bende de bu şekilde . Notlarimin hıc biri görünmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

Teşekkürler. Bnm mesaja cevapla yapmadığınız için malum göremedim. Şimdi tekrar bakayım diyince gördüm.

2 sınav 1 dönem ni ediyor şimdi? Ben ayni derslerden 2 kez daha mi sınava giricem yoksa 2. Sinifa mi geçtim?

FF olan derslerden seneye tekrar sınava gireceksiniz. (o dersleri alttan alıyor olacaksınız.)

turuncu ile işaretli olan dersten geçip geçmediğiniz ise bu sene sonundaki ortalamanıza bağlı. ilk mesajda belirttiğim gibi yıl sonu ortalamanız 2.00 veya üzerinde olursa o dersten de geçersiniz. eğer 2.00 altında kalırsanız o dersi de alttan almak yani seneye o dersten de sorumlu olmak durumundasınız.

siz en iyisi bahar dönemi biraz daha fazla çalışarak bu yılki ortalamanızı 2.00 üzerinde tutun.
  • the_wind222 T kullanıcısına yanıt
    Anladım. Peki ben buff dersleri atıyorum her yeni ders aldığımda 1-2 ff dersim olsa mesela, ben bu ff leri hiç alttan almasam birikse hepsi en sona sadece ff lere girsem olmuyor mu öyle mesela? Hani yeni dersleri alcam vericem onları ama ff olanları almicam tüm ff leri diğer tüm dersleri verdikten sonra vericem mesela?

• quote:

Orijinalden alıntı: JMaharaja

Anladım. Peki ben buff dersleri atıyorum her yeni ders aldığımda 1-2 ff dersim olsa mesela, ben bu ff leri hiç alttan almasam birikse hepsi en sona sadece ff lere girsem olmuyor mu öyle mesela? Hani yeni dersleri alcam vericem onları ama ff olanları almicam tüm ff leri diğer tüm dersleri verdikten sonra vericem mesela?

öyle bir şey olmaz olmaz :)

şöyle bir kural var yanlış bilmiyorsam; 1-3 ve 2-4 kuralı var bildiğim kadarıyla. yani 1. sınıftan alttan dersiniz varsa 3. sınıfa geçemiyorsunuz. yine aynı şekilde 2. sınıftan alttan dersiniz kalırsa 4. sınıfa geçemiyorsunuz.

bir de alttan ve üstten alabileceğiniz ders kredileri bellidir. belli bir kredinin altında ve üstünde ders alamazsınız.

bu hesapları bence boş verip bahar dönemine yüklenin.
  • Referandum tarihi 16 nisan olmus,simdi sinav tarihini 1 hafta sonraya mi alacaklar?Eger vize 1 hafta ertelenirse final de ertelenir mi acaba?

Tam da 1 hafta sonrasina kendi bolumumde sinavim var.Donem sonu tarihi de(27-28 mayis) sinavlarima denk geliyor ne yapsam bilemedim Bu donem kayit yenilemesem seneye guz doneminde bu bahar donemini alabiliyor muyum?

• kaç senedir aynı sınıftayım
    kitap almıyorum,hani harçlar kalkmıştı,kitap parasıda vermiyorum,neden hala her sene 250 tl para alıp duruyorlar
  • the_wind222 T kullanıcısına yanıt
    Eğer öyle bir kural varsa dediğiniz gibi yuklenmekten başka çare yok. Yalniz aof un kitapları ile ilgili pek soru çıkmıyor sınavda. Tavsiye edebileceğiniz bir kitap var mı?

• dershaneye git soruların yakın olanları verip herkesi mezun ediyorlar
  • bence vize sınav tarihini 1 hafta geriye çekerler final tarihi aynı kalır.
  • Onur Belgelerinden Haber var mı ? Sms gelmedide daha

• Kayıt yenileme başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dersleri ekledimde harcı nasıl ödeyeceğim ziraatte hesabım yok internet bankacılığı ile mi ödemek zorundayız kredi kartıyla nasıl ödeyeceğim
  • ziraat bankası ne alaka,geçen dönem vakıfbanka yatırmıştım
    şimdiyse ziraat bankasına git yazmışlar,ziraat bankası hazineyemi devrolmuştu geçen haber vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

dersleri ekledimde harcı nasıl ödeyeceğim ziraatte hesabım yok internet bankacılığı ile mi ödemek zorundayız kredi kartıyla nasıl ödeyeceğim

benim 9 dersim var,bir sonraki bahar dönemine ders bırakamadım,2 dersi oraya bıraksam iyi olurdu

sayfada yazıyor 2017-2018 bahar dönemine ders bırakmak diye ama seçeneklerde oraya aktarma botonu yok
  • harçlar kaldırıldı denmişti,kitapta almıyoruz,sınıf tekrarı yapanların 250 tl vermesi normal durum değil
    http://www.hurriyet.com.tr/kamu-devleri-varlik-fonunda-40356592

ziraat bankası varlık fonuna devroluyor,ardından geçen ay vakıfbanka yatırdırken şimdi birden ziraate yatırıyoruz
    abd ye laf edenler şimdi cıa başkanını önü ilikli kabul ediyor
    bence abd tehtitle para alıyor olabilir,bu paralar abd deki kardeşlerine gitmiyorsa iyidir
  • Bu nedir yaa,

kalan son üç dersim için 225 küsür lira kayıt yenileme yuh...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedatkara -- 13 Şubat 2017; 10:48:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatkara

Bu nedir yaa,

kalan son üç dersim için 225 küsür lira kayıt yenileme yuh...

o neki ben 10 senedir amerikaya harac verıyorum belki o parayla ev alırdım
    amerika tehtit ediyor ya canın ya dediğimi yap diyor,topraklarada el koymuyor,kolayını bulmuş haraç kesiyor
    daha yeni cia başkanı talimatlarla geldi,insanlarımızı rahat bırakmıyor.al sana süper güç
  • arkadaşlar eylül 2017'de yeni kayıt oldum sosyolojiye ve şu anda kayıt yeniletmek istediğimde şöyle bir uyarı çıkıyor;

"2016-2017 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrenciler bu dönem ders ekle-sil işlemi yapamayacaklar ancak daha sonraki dönemlerde yapacaklardır. Kayıt yeniletmek isteyen öğrencilerin, kayıt yenileme tarihleri içerisinde kayıt yenileme bedelini bankaya ödemeleri yeterlidir."

ders seçemiyorum ve kayıt durumum pasif görünüyor!!! Ne yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps3xbox360 -- 13 Şubat 2017; 11:48:32 >
  • 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.