Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (839. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alembizim

quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

işletme son sınıf öğrencisiyim.Normalde geçen sene mezun olmam gerekiyordu ama uzattım, güz döneminde 5 dersim vardı 5 inden de kalmışım çok enteresan notlarla.Geçen sene çalışmadan girdiğim aynı dersten 40-50 alıyorken bu sene çalışarak girdiğim halde 1,25 gibi komik bi not almışım.Çok saçma anlamadım gitti itiraz eden var mı?

Asıl sorum ise bahar döneminden 3 dersim var onlardan geçtim diyelim seneye yine kaldığım o 5 dersi verirsem güz döneminde mezun olur muyum? + olarak 5 dersin 1 tanesinden bile kalsam mezun olmam için tek ders sınavına girmem gerekiyor ya yine yaza kadar bekleyecek miyim tek ders sınavını?

4 yanlış 1 dogru götürünce işler degişti.Önceden bilmesende yada 2/3 şık arasında kalınca sallıyordun.Şimdi o şans daha az yanlışlar çok olursa olan dogrularına oluyor.İtiraz etsende degişmez ama dene.

Seneye güz döneminde mezun olabilirsin ama diploma için bahar dönemini beklersin büyük ihtimal.Ama geçici mezuniyet belgesi alırsın sorun olmaz.Tek ders sınavı sene sonunda olur her türlü bahar döneminin sonunu beklemek zorundasın.

Mezun olmak gittikçe zorlaşıyor.İlerde bu diploma kıymete biner.

hiç sorma ya 4 yanlış 1 doğru olayı hiç hoş olmadı, 20 soruda bildiğin 10 soru falan oluyor 10 soru da az geliyo mecburen 2-3 şık arasında kalınca sallamak durumunda kalıyosun çok berbat bi durum dediğin gibi kolayken mezun olanlar kurtuldu.Zamanında çalışmayıp mezun olmadığım için pişman olucam büyük ihtimal.
    Geçici mezuniyet belgesi olayı varsa süper :) cevap için teşekkürler.
  • arkadaşlar 1.dönem harç parasını yatırdım ancak 2.dönem yatırmasam 2018 aralık tecilli askerlik düşer mi?

2017-2018 DÖNEMİNDE TEKRARDAN YENİLEYECEĞİM.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben gecen sene yada ondan onceki sene oyle yaptm. askerlk durumu dustu mu bilmiyom ama gitmedim yani. tekrar kayit yeniledim yeni senede dustuyse kayit yrnileyince tekrar eski halinr donmustur yada hic dusmedi hep eski halinde kaldi. 5 6 aydan bisey olmaz. ancak bende bu sene yenilemesem mi acaba diye dusunuyorum ama riske de atmak istemiyom o yuzden yenilicem. nolur nolmaz riske gerek yok

• gençler 2011 de askerlik için aöf den kaytımı sildim şimdi tekrar kayıt olup devam edebilirimyim baya çok şey degişmiş sanırım benim zamanında sınvalar nisanda başlardı şimdide böylemi birde istedigim bölümü seçebilirmiyim
  • arkadaşlar 1.dönem harç parasını yatırdım ancak 2.dönem yatırmasam 2018 aralık tecilli askerlik düşer mi?

2017-2018 DÖNEMİNDE TEKRARDAN YENİLEYECEĞİM.

• Genel not ortalamasi 1. 94 durum: uyarı

Medya ve iletişim ile kullanıcı deneyimi tasarımı derslerinden FF aldımda digerlerini geçtim mi anlayamadım? Koşullu geçer flan nedir?

• Birde bu var notları gösteren bir tablo?

• Kısaca şöyle açıklamaya çalışayım;

yeşil ile işaretli derslerden direk geçmişsiniz sıkıntı yok.

Turuncu ile işaretli ders için bu yılki ortalamanız (her iki dönemin ortalaması) 2.00 ve/ya üzeri olursa geçersiniz altında kalırsa o dersi de tekrar etmek durumunda kalırsınız.

FF olan dersleri zaten tekrar edeceksiniz.

• Başarı grafiklerini hala açıklamadılar, eskiden harf notları girildikten 1 gün sonra falan açıklanırdı. Neden geç kaldı acaba?
  • aöf sınava çipli kimliklemi giricez
  • Şubelerden ödeme yapılmıyormuş. Kredi kartı olmayanlar nasıl ödeme yapacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Şubelerden ödeme yapılmıyormuş. Kredi kartı olmayanlar nasıl ödeme yapacak?

ATM
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    Anladım kardeşim sağol

• Arkadaşlar bunlar şimdi sınavda yeni kimlik zorunlu demesin.Bunu bir netleştirmek lazım.
  • furlaka kullanıcısına yanıt
    Ehliyet yok mu onunla gir sende.
  • Öğrenci kimlik kartida var ama yaparlar şimdi öyle bir şart kimlik başvurusundan sonra 1 ayda geliyor kalırız ortada

• arkadaslar bahar döneminde kayıt yenilemessek tecil bozulur mu? 31.12.2018'e kadar tecilim var suan.seneye tekrardan kayıt yenıleyecegim.
  • referandum tarihi güz ara sınav tarihine denk geliyor
  • the_wind222 T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Bnm mesaja cevapla yapmadığınız için malum göremedim. Şimdi tekrar bakayım diyince gördüm.

2 sınav 1 dönem ni ediyor şimdi? Ben ayni derslerden 2 kez daha mi sınava giricem yoksa 2. Sinifa mi geçtim?

• 
Sayfa: önceki 837838839840841
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.