Şimdi Ara

Aöf kayıt nasıl yapilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Ben web tasarim bölümü tercih ettim ve geldi. Ama yardimci olacak kimseyi bulamadiğim icin buraya yazmaya karar verdim. Gercektrn kayit nasil yapilir hic bilmiyorum.

İlk olarak Kayit tarhi 21 29 agustos gorunuyor. Ama soylede bir ibare var "Yerleştiğiniz programa 11-16 Ağustos 2017 tarihleri arasında e-devlet kapısından elektronik kayıt yaptırabilirsiniz."

Ayriyetten kayit hakkinda genel bir bilgi verirsen sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anadolu üniversitesine e- devletten kayıt yapılmıyor. internet kaydını 21-29 ağustos tarihleri arasında aöf nin kendi internet sitesinden yapacaksın. sonra çıkardığın çıktıyı gerekli evraklarla beraber aöf bürosuna gideceksin
  • Benim ki ata aöf e devletten kayıt yaptım parayı yarın yatıracam evrak gerekmiyordur inşallah o kadar aradık açan yok. Evrak göndermeksizin e-devletten kayıt yapılır diyor.

• spader S kullanıcısına yanıt
    iptal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bumbada1 -- 16 Şubat 2018; 19:23:11 >
  • bumbada1 B kullanıcısına yanıt
    Kayıt oldum herhangi bi evrak göndermeden. Mesaj attılar başarıyla kayıt oldunuz vs diye. Anlamış değilim umarım yarın öbür gün evrak istemezler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.