Şimdi Ara

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.072
Cevap
24
Favori
53.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: patren

arkadaşlar film kalitesi bitek banamı kötü geliyor

Hayır Monitörün renkleri biraz cansız.
  • VIEWSONİC 24" XG2401 mi yoksa AOC G2460PF'e mi ?
  • GoingToDie G kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarına baksan bile anlarsın zaten bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Ağustos 2017; 15:41:41 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Vatan'da AOC 1300 küsür,Viewsonic 1290 küsür fakat önceki mesajınızda Viewsonic için "tabi bunlar biraz daha iyisi" demişsiniz ondan sordum
    Hocam bende arada kaldım, Asus vg248qe, Viewsonic xg2401 ve bunun arasında. Siz hangisini önerirsiniz? 144hz 1ms önerebileceğiniz başka bir model varsa bu aralıklarda o da olur 1300 lirayı fazla aşmayacak şekilde. Ve son olarak ben notebook bağlayacağım bu monitöre, benim notebookta mini displayport 1.3 çıkışı var ancak mini displayport 1.3 to display port kablosu bulamadım hiçbir yerde. 1.2 bir kablo alsam sıkıntısız 1080p 144hz alabilir miyim? Önereceğiniz bir kablo var mıdır? Teşekkürler biraz uzun oldu kusura bakmayın
  • Shellot kullanıcısına yanıt
    Vg248 eski model düşük mavi ışık teknolojisi yok onda onu eleyin göz sağlığı için, Yeni modeli mg248 o da xg2401 den daha yüksek fiyata geliyor.
  • Peki başka onun yerine tavsiye edebileceğiniz bir monitör var mı? Freesync olması rahatsız ediyor beni, çünkü amd kartım olmadığı için sanki boşa para verecekmişim ekstradan gibi geliyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoingToDie

Vatan'da AOC 1300 küsür,Viewsonic 1290 küsür fakat önceki mesajınızda Viewsonic için "tabi bunlar biraz daha iyisi" demişsiniz ondan sordum

Normalde XG2401 daha da pahalıydı vatanda düşmüş hayret, AOC zaten asla etmez o paraları, 1000'den fazla verilmez.

XG2401 daha iyi hem artıları daha fazla hem siyah stabilizasyonu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shellot

Hocam bende arada kaldım, Asus vg248qe, Viewsonic xg2401 ve bunun arasında. Siz hangisini önerirsiniz? 144hz 1ms önerebileceğiniz başka bir model varsa bu aralıklarda o da olur 1300 lirayı fazla aşmayacak şekilde. Ve son olarak ben notebook bağlayacağım bu monitöre, benim notebookta mini displayport 1.3 çıkışı var ancak mini displayport 1.3 to display port kablosu bulamadım hiçbir yerde. 1.2 bir kablo alsam sıkıntısız 1080p 144hz alabilir miyim? Önereceğiniz bir kablo var mıdır? Teşekkürler biraz uzun oldu kusura bakmayın

Freesync olması seni etkilemez boşa para vermiyorsun olmayanda benzer para sonuçta satarken görürsün faydasını boşver.

Mini display için bir şey demiyeyim hiç kullanmadım araştırmadım.
    Tamam hocam sağolun. XG2401 1298 lira şuanda Vatan'da, Amazon.de'den 1190 liraya geliyor vergisi dahilinde. Amazondan alsam ölü piksel falan çıkarsa soğuk su mu içmem gerekiyor?
    Hayır geri gönderiyorsun ama bu kadar az fark için değmez gidip görerek deneyerek al vatandan zaten bunları yapmıyorsan oradan almanın anlamı yok.
    Hocam 1300 liraya alınabilecek en mantıklı çözüm xg2401, normalde 1500 civarı fiyatı vardı. Renk olarak güzel ve tepkime olarak en hızlı modellerden. Freesnyc olmasın derseniz benq xl2411 var ama viewsonic in yanında renkleri soluk. Freesycn nin olmasının size bir zararı yok ama takılmayın ona..
  • O zaman en mantıklısı Vatandan XG2401 almak. xl2411 düşünmüştüm ilk önce aslında, ama display port girişi olmadığı için vazgeçmiştim. Benim notebookta yalnızca mini displayport çıkışı var çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shellot

O zaman en mantıklısı Vatandan XG2401 almak. xl2411 düşünmüştüm ilk önce aslında, ama display port girişi olmadığı için vazgeçmiştim. Benim notebookta yalnızca mini displayport çıkışı var çünkü.

Sadece onun için değil gerçekten yukarıdaki arkadaşın dediği gibi renkler konusunda bence çok başarısız ve eski bir model olması lazım teknolojide mümkün olduğu kadar eskilerden uzak durun özellikle de monitörlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Ağustos 2017; 17:13:14 >
  • XG2401'in kutusundan Displayport kablosu çıkıyor diye biliyorum. Acaba bunu alsam sıkıntısız 144hz alabilir miyim? Mini Displayport hakkında bilgisi olan var mı?
    http://www.hepsiburada.com/dark-mini-displayport-displayport-donusturucu-dk-hd-amdpxdp-pm-bs51527
    Eyvallah abi teşekkürler
  • Bu monitörü yeni aldım lol oynuyorum sadece yapmam gereken acmam gereken bir ozelligi varmı ayarlatı nasıl olmalı yardımci olabilirseniz sevinirim birde display portlamı baglamaliyim hdmi ile mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calypso33 -- 15 Ağustos 2017; 21:24:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calypso33

Bu monitörü yeni aldım lol oynuyorum sadece yapmam gereken acmam gereken bir ozelligi varmı ayarlatı nasıl olmalı yardımci olabilirseniz sevinirim birde display portlamı baglamaliyim hdmi ile mi

İlk sayfaya bakın.

Display port
  • bende almayı düşünüyorum Asus , Acer ve AOC arasında kaldım.
    AOC IPS monitör alıp pişman olanlar var çevremde konuyu açalı bayağı zaman geçmiş hala memnun musunuz?
    Bu süre zarfında ürünün indirime girdiğine hiç denk geldiniz mi? Şuan Vatan'da ne hikmetse hepsiburada'dan falan daha ucuz. Bu durum sık olan bir şey değil genelde Vatan'da internettekilere göre daha pahalı oluyor elektronik ürünler bana tuhaf geldi bu durum. Ekran kartım GTX 1070 G-Sync ürünler gereksiz pahalı geldi ama 144 hz 1 ms monitör tavsiye eden çok arkadaşım var çevremde şiddetle bu özelliklerin üstüne basıyorlar. Alternatif olarak tavsiye edebileceğiniz model & marka var mı ? iyi forumlar
  • Bence de Vatan'ın fiyatları her zaman diğer sitelerden yukardadır ve HB'nin altında bir fiyat veriyorsa
    vardır bir bit yeniği..HB her zaman en alt sınırdır...Alırken iki kere değil dört kere düşünün.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.