Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.071
Cevap
54
Favori
164.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler. bu ekran kartını 330 tl ye. satın alıcam da.sıfır almalımıyım 2016 tarihinde alınır mı ?
  • ysfgulteki kullanıcısına yanıt
    O paraya alabileceğin en iyi monitörlerden belkide birincisi çünkü bu paraya bırak HDMI bırak DVI özelliğini VGA'yı anca alıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Nisan 2016; 16:39:42 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 4 Mayıs 2016; 18:51:31 >
  • Monitör hala alınır mı ?

Birde bu site güvenilirmidir burdan alabilir miyim ?http://www.bilisimport.com/urun/aoc-23-6-e2461fwh-2ms-analog-hdmi-led-monitor-parlak-siyah
  • Amacına bağlı, ne için alacaksın monitörü.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: EAvcı

Oyun

Daha yeni çıkmış modellere yönelebilirsin bütçene uygun bulamazsan bu da olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • monitör ayarlarını ilk sayfadaki gibi yapmaya çalıştım tam ekran olayı olmuyor aynı seçenekleri tıkladığımda şu sayfa çıkıyor.

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım!

arada 0,5 cm kadar boşluk var en boy genişliği olmuyor ayar %100 de zaten onu nasıl yükseltebilirim. 75hz olayını gerçekleştirdim.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Monitörün kendi boşluğu o hocam.
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam problem yok yani. ben de daha da genişler sandım. peki bu monitörün fabrika ayarlarına döndürme seçeneği var mı ben sadece reset yes no seçeneğini buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 19 Mayıs 2016; 21:04:05 >
  • Butce 700 tl bu monitor PS 4 icin uygunmudur baska mi bak dersiniz ( oernek veritmisiniz)

• Baki8824 kullanıcısına yanıt
    Bana pm at.

• Syberia-1903 kullanıcısına yanıt
    Ben Amd için olan 75 hz yapmaya çalıştım. Telefon ile fotoğraf çektiğimde, aralarda boşluk yoktu. 3 tane bitişik kutu gözüküyordu fotoğraflarda.
    Sitede Frame Rate: 60, Valid* yazıyor. (75 yazmasını bekliyordum, 60 görünce olmadığını düşündüm.)
    Ayar penceresindeki "Ayrıntılı Zamanlama" bölümünde ise ilk sizdeki gibi oldu numaralar, daha sonra aşağıdaki görüntüdeki gibi oldu. Yatay Kutupluluk mesela pozitif değil, negatif gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsanay

Ben Amd için olan 75 hz yapmaya çalıştım. Telefon ile fotoğraf çektiğimde, aralarda boşluk yoktu. 3 tane bitişik kutu gözüküyordu fotoğraflarda.
    Sitede Frame Rate: 60, Valid* yazıyor. (75 yazmasını bekliyordum, 60 görünce olmadığını düşündüm.)
    Ayar penceresindeki "Ayrıntılı Zamanlama" bölümünde ise ilk sizdeki gibi oldu numaralar, daha sonra aşağıdaki görüntüdeki gibi oldu. Yatay Kutupluluk mesela pozitif değil, negatif gözüküyor.

Kardeşim amd için 75hz yaptığımda pek bir fark olmadığını gözlemleyip 60hz'ye dönüş yaptım.Söylediğiniz problem hakkında malesef bir bilgim yok.

• Syberia-1903 kullanıcısına yanıt
    Peki, teşekkür ederim. Olmadı bende dönüş yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanay

Peki, teşekkür ederim. Olmadı bende dönüş yaparım.

Bence yapın.Benim geçme nedenim bende nvidia kart varken yapmıştım ve renkler çok canlı olmuştu fakat amd 'de pek fazla bir fark olmuyor.
  • Monitörün arkasından kapatma tuşuna basayım derken bir düğmeye bastım ekrana beyazlık geldi.Bunu nasıl eski haline çevirebilirim hangi ayarı bozdum acaba ? Özellikle siyah ekranlarda çok rahatsız edici.Sitesinden driver indirdim çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yafoo

Monitörün arkasından kapatma tuşuna basayım derken bir düğmeye bastım ekrana beyazlık geldi.Bunu nasıl eski haline çevirebilirim hangi ayarı bozdum acaba ? Özellikle siyah ekranlarda çok rahatsız edici.Sitesinden driver indirdim çalışmıyor.

Driverla alakası yok.

Bastığın tuşlara tekrar bas anlarsın zaten.

• elimde bir yıl önce aldığım bu cihaz var çok fazla kullanılmadı ve dikkatli kullandım kısacası tertemiz, satmayı düşünüyorum pc bileşenlerimi değiştirmek zorunda olduğumdan ekranda kısmaya gidicem o yüzden satıyorum. ilgilenen pm atsın, fiyat konusunda cok düşük bir fiyat vermicemi söyleyim ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sufferingismagic -- 8 Ağustos 2016; 8:01:38 >
  • Monitörü alali 2.5 yil oldu. Gecen hafta ekranin ortasinda dikey bir çizgi belirdi. Bilgisayari kapatip açtim gitti. Daha sonralari tekrar ara ara oldu ya monitörü salliyordum yada biraz bekliyordum geçiyordu. Fakat son 2 gündür o çizgi gitmiyor. Bugün tamirciye götürdüm panel dedi. Ekran kartindan olmadigini biliyorum çünkü eski monitörümü taktim sikinti yok. Alali 2 seneyi geçti garantisi de yok. Paneli nereden bulacagim çok maliyetli olur diyorlar. isin kötüsü az önce 2. bir çizgi daha geldi sallayinca gitti. Çöp olacak galiba monitör yol gösteren olursa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostlord -- 18 Ağustos 2016; 23:00:50 >
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.