Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.072
Cevap
54
Favori
164.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibarı ile vatan internet sitesinden sipariş vermiş bulunmaktayım.İnşAllah bir sıkıntı çıkmadan gelir ve kullanırım.
  • Her ayarı tuşlarla yapmak zorunda değilsiniz. Cdsi ile gelen i-menü programında her şeyi mouse ile yapabiliyorsunuz. Dcb (color boost) yi mutlaka full enchange yapın renkler soluktu böyle yapınca çok daha iyi oldu. Eğer tam ekran olmuyorsa ati control centerda my digital flat panels->scalling options ı 0 yapın düzelir.
  • Bazı arkadaşlar için kısa bir açıklama yapayım. DCR yani Dinamik Kontrast Oranı, ekranın parlaklığını otomatik olarak ayarlar, örneğin karanlık bir görüntüde parlaklığı daha da 'azaltır' ki eğer parlaklık oranınız çok açıksa hissedilebilecek kirlilik önlenebilsin. yeni nesil televizyonlarda akıllı parlaklık olarak da geçer. Ben şahsen tavsiye etmiyorum, aşırı karanlık oluyor veya aşırı aydınlık oluyor ve bu değişimler gözle görülür biçimde hızlıca oluyor bu da film/dizi izlerken rahatsız edici.

Bunun yanında Picture Boost denilen olay keyfi kullanılmaz, şöyle ki bu özellik sadece ekranda belirli bir alandaki parlaklık, renk ve kontrastı değiştirmek için kullanılır. Eğer tüm ekranı ayarlamak istiyorsanız bunu diğer ayarlardan zaten yapabilirsiniz.
  • biryeregitmiyoruz kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaşın birine daha söyledim istersen sende dene " driver boots " programını kurun ve scan leyin güncel bütün driverları göstersin ve sonrasında update edin resleyin makinayı bakalım güncel birşeyler varda biz mi kaçırıyoz gözden :)
  • Tamam sizlere iyi haberim var recep abimiz yine kıyağını geçti incelemeyi yaptı şimdi izleyecem sabah oldu yapacak birşey yok bu iyi oldu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=03uJTUpd_xs
  • Hoh izledim ama bana o kadar iyi gelmedi görüntü ya kameradandır herhalde görmek lazım...İnceleme'de 29:53'den sonra recep'i dinlemedim monitöre daldım çok güzel görüntüler vardı tavsiye ederim
  • Yalnız o ışık süzmesi olayı çok kötüymüş be.Ben gece kullanırken acayip rahatsız olurum ondan.Siz gece kullanırken hiç rahatsız oluyormusunuz göze çarpıyor mu o ?
  • Carpiyor kardesimde alisirsin sikinti yok .d.d.d.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuftikufti

Overdrive'dan kastın ATI CCC'de bulunan overdrive mı? Yoksa ClearVision ile mi karıştırdın

monutorun menusundeki overdriveden bahsediyorum
  • arkadaslar monutorun koselerınde cevcevede bosluk var sanki benim. siz de dener misiniz köşelere hafıf bastırdıgınızda bosluk içeri göçme oluyor mu.
  • Arkadaşlar yarın sabah burun ameliyatı olacağım birhafta felan giremeyebilirim dualarınızı eksik etmeyin inşallah daha iyi birşekilde geri döneceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Haziran 2013; 15:21:14 >
  • Geçmiş olsun, monitör için teşekkürler.
  • Kazasız belasız inşallah şimdiden geçmiş olsun...Dualarımız seninle bugün beraat kandili beyler bol bol dua edin
  • @bjk__murat çok geçmiş olsun kardeşim.
    @neoAyhan Overdrive olayını gördüm şimdi, taramayla ilgili bir ayar. Ghosting olayıyla çok az ilgisi var. AOC yetkilileri mediumda kullanılmasını öneriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuftikufti -- 23 Haziran 2013; 17:27:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

Arkadaşlar yarın sabah burun ameliyatı olacağım birhafta felan giremeyebilirim dualarınızı eksik etmeyin inşallah daha iyi birşekilde geri döneceğim.

Geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun dikkat et kendine
  • Arkadaslar bir aydir Asus vn247 h monutoru inceliyordum ve almaya karar vermistim.ama burdaki monutor incelemesi kafami baya karistirdi.sizce hangisi daha iyi olur Aoc e2461Fwh mi yoksa asus vn247h mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush1905

Carpiyor kardesimde alisirsin sikinti yok .d.d.d.

carpıyorsa alısamam valla..gıcık olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: medceza

Arkadaslar bir aydir Asus vn247 h monutoru inceliyordum ve almaya karar vermistim.ama burdaki monutor incelemesi kafami baya karistirdi.sizce hangisi daha iyi olur Aoc e2461Fwh mi yoksa asus vn247h mi.

ikisinide inceledim ve kullandım hatta vn247h alıp değiştirip bunu aldım.bu diyorum vn247h da ışık sızması 4 bir taraftan fışkırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 23 Haziran 2013; 21:13:41 >
  • Aşağıdan yukarı: Overdrive off,low,medium,strong

Kaynak
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.