Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.072
Cevap
54
Favori
164.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende almayı düşünüyorum vatan bilgisayarda hafta sonu %25 indirimle 485 TL olucak. Topkapı daki mağazadan test yaparakmı alsam
    https://www.bimcomshop.com.tr/236-AOC-E2461FWH-LED-2MS-SIYAH-D-SUB-HDMI,PR-484007.html bu sitede kargo dahil 420 TL sipariş vererekmi alsam.
  • Hayırlı olsun, güle güle kullan.İnceleme içinde eline sağlık.
  • bende kendin gidip bakman gerekli hem testini yaptırırsın hem diğer monitörlerle karşılaştırıp da farkını görebilirsin :)
  • aklıma yattı teşekkürler.
  • kuftikufti kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bende de var logo kısmının üstünde çok rahatsız etmiyor ama var :/
  • Bu ışık sızması sorunu kötü oldu ama neyse bu da nazarı oluyor monitörlerin.
  • biryeregitmiyoruz kullanıcısına yanıt
    günler ilerledikçe düzeliyor diyorlar ama bilmiyorum bende :S

bu arada imzanız kural dışı ona bir bakın isterseniz
  • Zamanla geçicek bir problem değil bence, ışık oldukça bu sorun devam eder.
    İmza konusunda uyarı aldım :) Kuralları bir okuyayim.
  • monitörlerde oluyor o malesef. bende de var aoc yazan kısmın ustunde ama cok hafıf sükür.
  • deneti masasından arkadasın dedıgı yerden ayarladım. simdi daha ıyı.monıtorun arkasındakı yerden yapmadım.
  • Benim monitör de yarın gelecek. 414 liraya aldım. Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sgt.Gaz

Benim monitör de yarın gelecek. 414 liraya aldım. Sabırsızlıkla bekliyorum.

quote:

Bu kadar ucuza nerden aldın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdal TORHAN

quote:

quote:

Bu kadar ucuza nerden aldın.

Ben alınca 428 yapmışlar hemen.http://www.trimshop.com.tr/236-AOC-E2461FWH-LED-2MS-SIYAH-D-SUB-HDMI,PR-785238.html ucuzu.com bazen çok işe yarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

deneti masasından arkadasın dedıgı yerden ayarladım. simdi daha ıyı.monıtorun arkasındakı yerden yapmadım.

İlk sayfadaki ayarları görüntü rengini ayarla dan mı yaptın?
  • Huzur53 kullanıcısına yanıt
    Ürün mevcut.

454 TL - AOC E2461FWH 23.6'' LED MONITÖR
  • arkadaşlar bu monitörün ekran yenileme hızının 148 hertz olduguna eminmisiniz?
  • vay be kaç kişi almış bizden sonra güzel birşey bu kadar insana rehber olmak.

quote:

Orijinalden alıntı: wafwaf18

arkadaşlar bu monitörün ekran yenileme hızının 148 hertz olduguna eminmisiniz?

yalandan yazacaklarını sanmıyorum bilgisayardaki yenileme hızı tabikide 60 olarak geçiyor sorduğunuz bu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 21 Haziran 2013; 15:18:39 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

deneti masasından arkadasın dedıgı yerden ayarladım. simdi daha ıyı.monıtorun arkasındakı yerden yapmadım.

İlk sayfadaki ayarları görüntü rengini ayarla dan mı yaptın?

picture bosstu acmadım ben önce arkadasın verdıgı degerler gıbı yaptım. gözüme hoş geldı sonra eskı halıne aldım. daha sonra denetim masasından aynı görüntüyü göz kararıyla yaptım. picture boost acılmıs gıbı oldu aynı.
  • overdrive modu strong yaparsanız sıfır ghosting oluyor medıumda da olmuyor gerçi low ve offta oluyor. DCR ne işe yarıyor bilen var mı.acınca baya farkedıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoAyhan -- 21 Haziran 2013; 16:05:11 >
  • neoAyhan kullanıcısına yanıt
    Overdrive'dan kastın ATI CCC'de bulunan overdrive mı? Yoksa ClearVision ile mi karıştırdın
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.