Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım! (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.071
Cevap
54
Favori
164.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JamesAlanTR

quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Ali

quote:

Banada aldirttiniz sonun da :) fakat hb den alicam geldiğinde ölü piksel çıkınca ne yapıcam

Bende hp den alican 2 adet Asus vx239h aldım sorunlu çıktı ben iade ettim bugün inceleniyor ilinin iadesini aldım ikincisi bekliyorum sorun çıkarıyorlar merak etme

Insallah duzgun çıkarda uğraşmayiz ikimizde

Aynen hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Peki hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Banada aldirttiniz sonun da :) fakat hb den alicam geldiğinde ölü piksel çıkınca ne yapıcam

iade alırsın

Iade alırsın derken para iadesimi yoksa degisim mi yapıyorlar ve yollarken kargo ucretini benim mi karsilamam gerekiyor

Para iadesi hocam değişim yapmiyorlar

• Kemal hocam ölü pixel ciktiginda napiyorlar degisim mi iade mi tam anlamadım nerden bildiriyoruz ve kargo ücretini bizmi oduyoruz biraz anlatirsan cok iyi olur valla

• quote:

Kemal hocam ölü pixel ciktiginda napiyorlar degisim mi iade mi tam anlamadım nerden bildiriyoruz ve kargo ücretini bizmi oduyoruz biraz anlatirsan cok iyi olur valla

Hocam ölü pixel çıkınca hepsiburda dan kolay iade var ordaki formu dolduruyorsun ölü pixelden bahsetme beğenmedim de sana kargo kodu verecek o kargo kodu ile yurtiçi kargosundan ücretsiz gonderiyor sun ürün ellerine geçince kontrol ediyorlar aynı gün iade aliniyor

• Cok sikintiliymis ya kart benim olmadığı icin

• quote:

Cok sikintiliymis ya kart benim olmadığı icin

Ney sıkıntılı hocam karta iade oluyor kart sahibiyim işin yokki

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Ali

quote:

Cok sikintiliymis ya kart benim olmadığı icin

Ney sıkıntılı hocam karta iade oluyor kart sahibiyim işin yokki

Is yerinden bi abinin kartiyla alicaz da olu pixel cikacagi zaman tekrar tekrar siparis verip adamida mesgul edecegim

• Teşekkürler hocam bilgi icin

• quote:

Teşekkürler hocam bilgi icin

Bir şey degil hocam

• Alalı iki haftayı geçti anca sistemi kurduk derken, bugün birden ekranın sağ tarafında ortaya yakın kıpkırmızı bir çizgi oluştu bilgisayar bekleme konumundayken. Farklı bilgisayarlarla denedim sonuç aynı. Bios kısmında bile kıpkırmızı çizgi var...

Ekran kartını söktüm taktım, format attım, güncellemeleri yeniden kurdum vs sonuç değişmedi.

Servise göndermek için HepsiBurada ile mi irtibata geçmem gerekiyor arkadaşlar?... İlk servis deneyimim olacak...
  • layneth kullanıcısına yanıt
    direk iade talebini iletin hocam hb ' ye , geçmiş olsun ve sakin olun olacağı varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 10 Şubat 2015; 18:38:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: layneth

Alalı iki haftayı geçti anca sistemi kurduk derken, bugün birden ekranın sağ tarafında ortaya yakın kıpkırmızı bir çizgi oluştu bilgisayar bekleme konumundayken. Farklı bilgisayarlarla denedim sonuç aynı. Bios kısmında bile kıpkırmızı çizgi var...

Ekran kartını söktüm taktım, format attım, güncellemeleri yeniden kurdum vs sonuç değişmedi.

Servise göndermek için HepsiBurada ile mi irtibata geçmem gerekiyor arkadaşlar?... İlk servis deneyimim olacak...

bir yere filan carptınızmı yoksa durduk yere mi oldu birde alalı ilkezmi kullandınız bende alacağım hb den

AOC Turkey
    (+90) 212 444 4 832
    http://aoc-europe.com/tr/service/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 10 Şubat 2015; 18:45:05 >

• Eveet sonunda monitörü almış bulunmaktayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akanor

Eveet sonunda monitörü almış bulunmaktayım...

hayırlı olsun, umarım sorunsuz olur.
  • quote:

quote:

Eveet sonunda monitörü almış bulunmaktayım...

hayırlı olsun, umarım sorunsuz olur.

saol... açıkçası görüntü kalitesini beğenmedim 1080p videoyu çok iyi yansıtmıyor
  • ikinciside gözümü çok yoruyor göz koruma filtresi vardı onu nasıl ayarlıyoruz
  • quote:

ikinciside gözümü çok yoruyor göz koruma filtresi vardı onu nasıl ayarlıyoruz

ben bunca zaman kullanıyorum herhangi bir şikayetim yok filtre kendinden aktif olması lazım zaten.

• quote:

quote:

ikinciside gözümü çok yoruyor göz koruma filtresi vardı onu nasıl ayarlıyoruz

ben bunca zaman kullanıyorum herhangi bir şikayetim yok filtre kendinden aktif olması lazım zaten.

contrastı biraz yükseltim mi gözümü çok kötü yoruyor yükseltmessem bir şey görünmüyor :D
  • quote:

quote:

quote:

iade alırsın

Iade alırsın derken para iadesimi yoksa degisim mi yapıyorlar ve yollarken kargo ucretini benim mi karsilamam gerekiyor

pğara iadesi alıyorsun hocam sıkıntı yok ben çok kez hepsi burada ile iade işlemi gerçekleştirdim

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.