Şimdi Ara

AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
15
Favori
73.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani benim daha önde bilgisayarım olmadı ama bunun kalitesinden memnun olduğum söylenemez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nvidia ayarları resimdeki gibi mi? Değilse resimdeki gibi yapın.

AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU]
  • Bana kalırsa Değişim yada iade isteyin

• meself kullanıcısına yanıt
    öyle yapıcam..

• Telefonda çektiğiniz fotoğrafı zoomlarsanız sizinki gibi gözüküyor. Ancak normal baktığınızda da kare kare varsa sıkıntı. Ben 2K-4K-HD bir sürü video izledim. Bir sürü de oyun oynadım netlik ve görüntü konusunda hiç sıkıntı çekmedim. Tek çektiğim sıkıntı ekranın pırpırlamasıydı o da FreeSync'i o oyunlarda kapatınca düzeldi.
  • bekko33 kullanıcısına yanıt
    çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaplan361 -- 22 Mart 2021; 19:20:48 >
  • Ekran temizliğini ne ile yapıyorsunuz? Önereceğiniz sprey ve bez var mı acaba?
  • bekko33 kullanıcısına yanıt
    Temizleyici bununla yapıyorum vatandan almıştım ben, gayet iyi.
  • https://www.youtube.com/watch?v=01TZUiUThGA (ingilizce) bütün ayarları anlatan daha detaylı bir videoya denk gelmedim. Kendi ayarlarınızı oluşturmak için güzel kaynak. Ekranın kendi nişangahı 3 tuşa basılı tutarak açılıyormuş. (nasıl açıldığını bulamamıştım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecnotr -- 21 Şubat 2020; 15:33:5 >
  • Yarın bu monitörü almaya gideceğim. Tavsiye edermisiniz. Şunu alsan daha iyi dediğiniz model varsa tavsiyelerinize açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Yarın bu monitörü almaya gideceğim. Tavsiye edermisiniz. Şunu alsan daha iyi dediğiniz model varsa tavsiyelerinize açığım.
    bu monitörü almaya gittim c27g1 modelini aldım geldim
  • Arkadaslar bu ara 144hz 1080p monitor bakiyorum ve konuyu inceledim. 2018 uretimi oldugu icin bu gecen 2 sene icerisinde bu fiyat araliginda tavsiye edebileceginiz baska monitor var midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guguk kullanıcısına yanıt
    27" monitörde Full HD çözünürlüğü pek tavsiye etmiyorlardı, sizin görüşünüz nedir bu duruma? Ben daha yeni 27 2k monitör aldım ve iyiki 1080p lik 27 almamışım diyorum kendi kendime, 2k anca tatmin etti beni bu büyüklükteki bir monitörde.
  • dcorp D kullanıcısına yanıt
    Hocam gayet memnunum sıkıntı yok zaten çoğunluğunu oğlum oynuyor bana sıra gelmiyor ayarları yapınca gayet iyi ama ilk geldiğinde bir matlık vardı ayarları ile biraz oynayınca istediğim gibi oldu.
  • M4gn3t!c kullanıcısına yanıt
    24g2u olabilir. Kendim kullanıyorum gayet memnunum. C24g1 de kullanıyorum. İkisi de güzel.

• Viewsonic in XG2405 modelide ilgimi cekti. İps panel 1080p 144hz ve ayni paneli kullaniyor. Aoc markasina biraz on yargiliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M4gn3t!c

Viewsonic in XG2405 modelide ilgimi cekti. İps panel 1080p 144hz ve ayni paneli kullaniyor. Aoc markasina biraz on yargiliyim.
    Panel aynıysa markanın bir önemi yok bence. Panele kılıf giydiriyorlar sonuçta. Karar yine sizin tabi.
  • Aoc c27g1 İçin aşağıdaki ayarları yapınca monitör kendine geldi. Aşağıdaki youtube linkindeki incelemesinden aldım ayarları.
    https://www.youtube.com/watch?v=qENZbj4Qnsc&feature=youtu.be

AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU]
  • guguk kullanıcısına yanıt
    AYARLARI NASIL YAPICAZ
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.