Şimdi Ara

AOC 23 i2369V VGA+DVI LED IPS MONITOR ''369TL'' VATAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
2
Favori
6.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  AOC 23 i2369V VGA+DVI LED IPS MONITOR ''369TL'' VATAN

Haftalardır bu cihazı takip ediyorum inşallah alacağım bu fiyatı kaçırmadan.Tüm incelemelerine baktım görüntü kalitesi,tasarımı vs konusunda hiç sıkıntı yok sadece tepkime süresinden eksi puan almış.6MS yazıyor ancak fena değil,sonuç olarak 350 tl ye 23 inch düz bir monitör bile zor alınıyor bu zamanda.

http://www.vatanbilgisayar.com/23-i2369v-genis-ekran-led-ips-monitor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L4FLEUR -- 18 Nisan 2014; 12:05:39 >

• vatan dan bu fiyata alınır
  • Hdmı büyük eksik bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

Hdmı büyük eksik bana göre

DVI var, 5 liralık adaptörle hdmi çevrilir. DVI sessiz HDMI çıkışıdır.
  • Monitörden ses çıkışı almanıza gerek yok hocam sonuçta.Dvi olması gayet yeterli bu nedenle.
  • L4FLEUR kullanıcısına yanıt
    mukemmel bır monıtor ıhtıyacı olan kacırmasın
  • Beyaz ya da açık renkli iyi monitör var mı başka iyi fiyata ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Beyaz ya da açık renkli iyi monitör var mı başka iyi fiyata ?

Daha iyisini görmedim şahsen bu fiyat aralığında.
  • Merhaba arkdaşlar konuyu nereye açacığımı bilemedim o yüzden buradan soruyorum. Dün n11 den asus tablet almıştım adamlar kafasına göre iptal etmiş. Bugün Vatan'da aynı ürün indirime girmiş. Ürün buhttp://www.vatanbilgisayar.com/me372cg--intel-atom-z2560-16ghz-1gb-ram-8gbdisk-7-3g-fonepad-android-42.html Yalnız tek çekim ve havale diyor ödeme seçeneklerine. Mağazaya gitsem paraf karta taksitlendirme yaparlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix_88 -- 18 Nisan 2014; 13:55:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

Merhaba arkdaşlar konuyu nereye açacığımı bilemedim o yüzden buradan soruyorum. Dün n11 den asus tablet almıştım adamlar kafasına göre iptal etmiş. Bugün Vatan'da aynı ürün indirime girmiş. Ürün buhttp://www.vatanbilgisayar.com/me372cg--intel-atom-z2560-16ghz-1gb-ram-8gbdisk-7-3g-fonepad-android-42.html Yalnız tek çekim ve havale diyor ödeme seçeneklerine. Mağazaya gitsem paraf karta taksitlendirme yaparlar mı?

Yapmazlar hocam cihaz cellular yani sim kart destekli olduğu için taksit yapılamıyor malesef.Aynı cep telefonları gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

Merhaba arkdaşlar konuyu nereye açacığımı bilemedim o yüzden buradan soruyorum. Dün n11 den asus tablet almıştım adamlar kafasına göre iptal etmiş. Bugün Vatan'da aynı ürün indirime girmiş. Ürün buhttp://www.vatanbilgisayar.com/me372cg--intel-atom-z2560-16ghz-1gb-ram-8gbdisk-7-3g-fonepad-android-42.html Yalnız tek çekim ve havale diyor ödeme seçeneklerine. Mağazaya gitsem paraf karta taksitlendirme yaparlar mı?

3g ve telefon özelliği olduğu için resmi olarak taksit yapmaları imkansız, ancak çekle falan yapılabilirse olabilir.
  • L4FLEUR kullanıcısına yanıt
    Vay be demek sebebi buymuş. Ben de diyorum her üründe var taksit bunda neden yok. Peki dün n11'den taksitle almıştım ben ürünü bu nasıl oldu? Bu Vatan'a özel bir uygulama mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: L4FLEUR

Haftalardır bu cihazı takip ediyorum inşallah alacağım bu fiyatı kaçırmadan.Tüm incelemelerine baktım görüntü kalitesi,tasarımı vs konusunda hiç sıkıntı yok sadece tepkime süresinden eksi puan almış.6MS yazıyor ancak fena değil,sonuç olarak 350 tl ye 23 inch düz bir monitör bile zor alınıyor bu zamanda.

Özel bir fiyatlandırma göremedim her h.sonu ortalama fiyatlar

• HDMi olmasa bile bu fiyata gayet iyi gorunuyor, Dvi ve iPS, 23" sifir ve garantili urun aliyorsunuz sonucta. İhtiyaci olan arkadaslarin degerlendirmesini tavsiye ederim.

iPS oldugu icin tepkime suresi 6 Ms, Led veya LCD olmadan 4 Ms ve altindaki tepkime surelerini bu fiyat segmentindeki urunlerde bulamazsiniz, iPS monitorler Film izlemek icin bicilmis kaftan, sadece tek sorun Oyunlarda az da olsa Ghosting sorunu olusabilir.

• HDMI çıkışlı ips LG monitörde HD TV izleyebildim uydu alıcı ile mümkün , gözü yormamadığını gördüm, bilmeyene duyurulur, bu monitördede izlenir.

• yanlız dikkat etmeniz husus o monitör 6 ms (GtG) griden griye geçiş beyazdan siyaha göre değil yani artık bu şekilde yazılıo ama asıl tepki süresi BW yani 6 ms Gtg Bw testinde 12 15 arasına denk geliyor bunu bilerek almanızda fayda var fps oyunlarda etkisini görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryujinjakka -- 18 Nisan 2014; 17:35:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehannnn

quote:

Orijinalden alıntı: L4FLEUR

Özel bir fiyatlandırma göremedim her h.sonu ortalama fiyatlar

Bilmeyenler mutlaka vardır,ihtiyacı olanların işine yarayabilir.
  • 21" dvı li cihazlar 380 lira+ iken bu cihaz kaçmaz.Hem de ips panel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oncelikle TEPKİ suresi. tepkime degil , tepkime kimyasal rekasiyonlari ifade eder. "response time" in turkcelestirilmisidir ve cevap veya tepkidir dogru karsiligi . baslarda dogru yazilan bu terim zamanla yaygin bir sekilde yanlis kullanilmaya baslandi.

ikinci olarak ise. IPS monitorlerde tepki sureleri teknolojiden oturu yuksektir TN panellere gore. gorebildigim en dusuk tepki suresi 3.5 ms GtG . Ortalama bulacaginiz tepki suresi ise 5ms dir IPS panellere soz konusu olunca. bu nedenle bu degerin yuksek olmasina takilmamak lazim, IPS ve dusuk tepki suresi = cok yuksek fiyat.

son olarak DVI ile HDMI sinyalleri bildigim kadari ile ayni oldugu icin basit ceviriciler ile goruntuyu aktarmak mumkun. hatta HDMI giris, ses + DVI cikis ceviriciler de var.
  • arkadaşlar hp 23xi modeline bakıyordum. bunun tasarımı falan da hoşmuş. laptopa bağlayıp kullanmaya iyi midir sizce?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.