Şimdi Ara

Antidepresan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • imaginerr (2 mesaj) Booker DeWitt (1 mesaj) ne diyorum (1 mesaj) KenBlock37 (1 mesaj) Scarbrough (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (8 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1

Antidepresan

(En Son Oy Tarihi: 21.9.2017)
Giriş
    20 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Antidepresan kullanan, kullanmayan herkesi bilgi paylaşımına davet ediyorum. Konu dışı özel ciddir, ciddi olalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Daha kotu yapiyor. Surekli uyku halindesin dusunmuyorsun ayilamiyorsun. bende bunlar olmustu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3831 Mesaj
    antidepresanların pek çok yan etkisi var, ancak fiziksel bağımlılık bu etkilerden değil. anti depresanların çeşitli şekillerde nöron yenilenmesini, çoğalmasını artırdığı da biliniyor. çok da nadir görülmeyen depresyon illetine bulaşırsanız bir uzmana başvurun, tıbbi tedaviye de bir şans verin.

|
    |
  • Teğmen
    181 Mesaj
    Hocam ben 2-3 sene once kullaniyordum. Okuldan gelince direk uyku basiyordu uyutuyordu. asiri uyku yapiyor

|
    |
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yan etkileri zaten bilinir genel olarak. Şu kadar kullandım, böyle böyle değişimler gördüm diyen var mı ?

|
    |
  • Yarbay
    3830 Mesaj
    1-2 gün iyi sonra kötüleşiyor

Antidepresan değil de şu an concerta kullanıyorum bişeye yaradığı yok

İş kendinizde bitiyor

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Depresyondayım herhangi bir tedaviye başvurmadım.Sigara ile idare ediyorum. Antideprasanı ölürüm de kullanmam.
    |
    |
  • Çavuş
    79 Mesaj
    Hangi ilacı kullanacağın önemli kendim prozac + xanax (günde birer tane sabah öğle prozac akşamları xanax) kullanıyorum sinirlendiğim zamanlar beynime ağrı giriyor şakak kemiğimin üst taraflarından baskı uyguluyor sonra başının her tarafı yarım saat kadar sızlıyor hareket edemeyecek duruma geliyorum. Bir de embesil bir doktor uykusuzluk problemi yaşayan bir arkadaşıma cipralex yazmış bre mal o ilaç zaten uyku yapıyor sen aşırı uykudan şikayetçi adama uyku yapıcı ilaç veriyorsun çocuk rahat durduğu bir yerde direk dalıyordu uykuya

|
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    Benim antideprasan kullanan cok kiz arkadasim oldu hepsi surekli kilo aldi ve birlikte oldugumuz sure boyunca sorunlari tartismak yerine icine atip kin tutmaya basladi oyleki hic birsey yapmadigim halde ufak tefek seylere bir anda patlayabiliyordu sonra farkedip hap aliyor ve 2 shot icmis gibi bakmaya başlıyor vs ....

|
    |
  • Binbaşı
    1988 Mesaj
    Yaklaşık 7 yıldan beri aralıklarla doktor kontrolünde a/d kullanıyorum faydası yok diyenlere bakma başta ben dahil bütün yakın arkadaşlarım faydasını gördüğümü söylüyorlar.

Not: Şu an Risperdal, Cipram ve Akineton kullanıyorum. Geçmişte Prozac ve Lustral kullandım.

Not2: Akademik başarına çok önem veriyorsan ya da düzenli seks hayatın varsa tavsiye etmem.
    |
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj
    Booker çok kral bir yorumda bulunmuş Gerçekten problemin yoksa kullanma artık bunları havalı sananlar oluyor bunlar öyle şeyler değil annemle babam tartisiyo - derslerde kendimi iyi hissetmiyorum vs vs bunlar gerçekten HIÇBIRŞEY arkadaş kadar tecrübem yok Ama 6 aydır kullanıyorum şahsen benim durumumda kullanmamanin sonucu çok daha kötü olabilirdi ben seviyorum şahsen uyumayı gecicide olsa birşeyleri unutabilmeyi :}

|
    |
  • Yüzbaşı
    741 Mesaj
    Düşünmeni engelleyen seni hafifleten ilaçlar hal bu ki sorunların yerinde duruyor

|
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj
    Uyku haline sokuyor insanı biraz mallaştırıyor diyebilirim. İnsanın kendi iradesinin faydası daha çok emin ol

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.