Şimdi Ara

anti-dağınıklık hastalığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    akraba her beş dkda 1 kalkığp ewi topluyor mesela masa örtüsü yamuksa onu düzeltiyo tül düzgün diilse düzeltiyo..
    not: SİMETRİ HASTASI DİİLDİR..

• allah sabır verısn :D
  • işyerinde ve evde, bayan olmadığım halde bende de var o hastalık. asla dağınıklığa ve pisliğe tahammülüm yoktur. başkasının kullandığı bardağı vs. kullanamam. huy işte.
  • kıl eder adamı valla
    gidiyomuşun misafirliğe
    kalk kalk kanepeyi düzelticem oturduğun yer pörsümüştür pofuduklıyım
    harbi cins
  • bende evim haricinde tuvalete giremem bir keresinde 1 saat izin aldım dolmuşa bindim eve gittim tuvalete girdim geri gittim işe
    Genelde fazla sıkışmam ama nadiren oldu mu işte bile olsam kimse tutamaz beni
  • Allah selamet versin.. Zor bir durum..
  • Bu tipteki tüm insanlara ve yakınlarına Allah sabır versin ...
  • bence çok yanlış bi hastalık bu hastalkık değil kişisel geliyo bana bu aşılabilir bence Allahtan böle saçma bi rahatsızlığım yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: sleep

bende evim haricinde tuvalete giremem bir keresinde 1 saat izin aldım dolmuşa bindim eve gittim tuvalete girdim geri gittim işe

Ben de aynen öyle. Hijyenik ortam bir yana örümcek ağları filan olursa hiç girmem zaten

• babamda boleheryer toplu olmak zorundaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sosyofobik -- 14 Mayıs 2007; 22:07:43 >
  • Titizliğin de bir dozu olmalı ama 'hastalık' işte.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuducuk

quote:

bende evim haricinde tuvalete giremem bir keresinde 1 saat izin aldım dolmuşa bindim eve gittim tuvalete girdim geri gittim işe

Ben de aynen öyle. Hijyenik ortam bir yana örümcek ağları filan olursa hiç girmem zaten

Aynen evde girdim mi önce köşelere bakıyorum niyeyse böcek falan var mı diye daha hiç görmedim ama hep bakarım

• bu durum bende de var. odamda ve evde dağınıklık olunca rahat edemiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Aynen evde girdim mi önce köşelere bakıyorum niyeyse böcek falan var mı diye daha hiç görmedim ama hep bakarım

Bir defasında girmek zorunda kalmıştım, aksilik bu ya; örümcek yukardan salınmış haberim yok. Gözüm bir an odaklama sorunu yaşadı, görüntü netleştikten sonra bir baktım örümcek tepeden ipini salmış tam karşımda. Can haliyle öyle bir bağırdım ki kapıya yapıştı. Ya da kapıda başka bir örümcek vardı, bağırırken gözlerimi yummuştum. Kendimi böceklerden korkak kızlar gibi gibi hissetmiştim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir defasında girmek zorunda kalmıştım, aksilik bu ya; örümcek yukardan salınmış haberim yok. Gözüm bir an odaklama sorunu yaşadı, görüntü netleştikten sonra bir baktım örümcek tepeden ipini salmış tam karşımda. Can haliyle öyle bir bağırdım ki kapıya yapıştı. Ya da kapıda başka bir örümcek vardı, bağırırken gözlerimi yummuştum. Kendimi böceklerden korkak kızlar gibi gibi hissetmiştim

koptum yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: gorkem31

benim bi akraba varçok ilginç biri
    akraba her beş dkda 1 kalkığp ewi topluyor mesela masa örtüsü yamuksa onu düzeltiyo tül düzgün diilse düzeltiyo..

Simetromani olmadığından emin misin?

• quote:

Orjinalden alıntı: bobita

quote:

Orjinalden alıntı: gorkem31

benim bi akraba varçok ilginç biri

Simetromani olmadığından emin misin?

ewt diil çünkü kendinde bi yamukluk war

• ta bnm canımı sıkan şey 15 gündür bizimle kalıyor 2 ay daha kalacak ben nası dayanacam buna yaa
  • ben de öyleyim...düzeni seviyorum...düzensiz yerde duramıyorum....sırf bu yüzden kaç arkadaşıma uğrayamıyorum....çok kötü bişey...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.