Onbaşı
07 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
362893 Gün Cezalı
357623 gün 19 dk. kaldı
Gönderileri
Haftasonu genç kızın 16'ıncı doğum günüymüş. Ancak anne babası kızın doğumgününü unutmuş olacak ki; kızlarına haftasonunda başka bir kente tatile gideceklerini söylemişler. Genç kız bu duruma hiç üzülmemiş. Aksine erkek arkadaşını boş olan eve çağırıp alem yapabileceği için çok sevinmiş.

Gerçekten de cumartesi günü anne baba arabalarına atlayıp tatile gitmiş. Kız da hemen erkek arkadaşını eve çağırmış. İki genç hemen sevişmeye başlamış. Sevişecek mekan bulmakta zorlanan gençler dünyadan habersiz sevişirken, telefon çalmış. Telefondaki kızın annesiymiş. Bodrum katındaki çamaşırlıkta ütüyü kapatıp kapatmadığınıi hatırlayamadığını, kontrol etmesini istiyormuş.

Sevişmenin en heyecanlı yerinde olan oğlan, ara verme fikrinden hiç hoşlanmamış. Pozisyonu bozmadan ayağa kalkmış, kız kucağında, anadan doğma bir biçimde bodruma inmişler. Işığı yaktıklarında kızın tüm arkadaşları, akrabaları ve komşularının bulunduğu sürpriz doğum günü partisiyle karşılaşmışlar.

ALINTIDIR
yaw bende sahne korkusu war yaa çok yetenekliyimdir ama sahneye çıkamam
Bütün hocalar beni okuldaki etkinliklere girmemi istiyorlar ama hepsini reddetmek zorunda kalıom yaabu heyecanı nasıl giderebilirimsınavlarda sözlülerde felanda çok heyecanlanır, telaşlanirim
benim bi akraba varçok ilginç biri
akraba her beş dkda 1 kalkığp ewi topluyor mesela masa örtüsü yamuksa onu düzeltiyo tül düzgün diilse düzeltiyo..
not: SİMETRİ HASTASI DİİLDİR..
yaw bende unutkanlık war ve başıma çok dert açıyor
mesela bi gittiğim yeri bi daha hayatta bulamıyorum
bi eşyayı koyduğum yeri unutuyorum.. iki saat aramak zorunda kalıyorum(düzenli biriyimdir)
ödevlerimi felan hep unutuyorum..
yardım edin!!!!!yardım pls!!!
ne yapmam gerktiğini bilen warsa yardım etsin..şimdiden teşekkür ediyorum
arkadaşlar bilgisayarımdaki türkçe karakterler kayboldu???ne yapabilirim yardım pls
mesela google a (İ,ı,ğ,ş) harflerini yazınca kare çıkı yor..bir web sayfasına girdiğim zaman bi yazıyı okumakta güçlük çekiyorum
arkadaşlar ben pc deki bi videoyu web camda karşımdakine izletmek istiyorum..bunun için bi bildiğiniz bi program warmı???
arkadaşlar türkselde bilgi servisi için kodları bilen warsa werirmi??? (futbol , haberler....vb)
Rusyada birkaç bilim adamı, yeraltı tabakalarındaki kırılma seslerini kaydetmek için yerin kilometrelerce altına inen bir kuyu kazıyorlar ve dinleme cihazlarını bu kuyunun dibine yerleştiriyorlar. Başlangıçta çok zayıf frekansta insan sesi duyuyorlar daha sonra daha yüksek frekansları algılayabilecek bir cihaz yerleştirdiklerinde ise dehşete düşüyorlar çünkü yerin dibinden çığlık seslerine benzer sesler geliyor. Bilim adamlarının çoğu işi bırakıyor...

http://www.izlesene.com/video/korku__gerilim/82620/yer_altindaki_sesler
heryerde nokia 6070 hafızasının 3.2 mb olduğunu yazıyor ama 2.3 mb tan sonrası hiçbirşey yapmıyor(foto çekmiyor , ses kaydı...vs)
Hakkında
Forum İmzası:
diğer üyeliğimi küfürlü mesaj nedeniyle banladılar :D
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 107
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.461 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.