Şimdi Ara

Antalyali olan varmi tatil icin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 gunlugune temmuz ayinda tatile gitmek istiyoruz 2 kisi nerede kalmaliyiz ucuz yollu ve nerelere gitmeliyiz altimizda arac var tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 günlüğüne geleceksen hiç gelme daha iyi

• Neden hocam 1 gun selaleye gitsek 2 gun plaj disko yapsak yeterli olur heralde hangi ilcede kalmaliyiz bunlari yapabilmek icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemer

• quote:

Orijinalden alıntı: JıGsAw GaMe

3 gunlugune temmuz ayinda tatile gitmek istiyoruz 2 kisi nerede kalmaliyiz ucuz yollu ve nerelere gitmeliyiz altimizda arac var tesekkurler

Hocam antalya merkezde tatil yapamazsın merkezde büyük oteller var hill side yada dedeman gibi bunlarda tuzlu oteller . Doğuya yada batıya gidebilirsin doğusunda alanya manavgat var alanyanın kleopatra plajı cidden çok güzel bi plaj . Kemer tekirova olympos adrasan tarafına gelebilirsin kemerle tekirova da oteller var her keseye uygun şeyler bulunabilir . Buralarda otel tatili yaparsın . Olympos adrasana gelirsen tam anlamıyla tatil yapmış olursun . Olymposta kadirde bungalov evlerde kalabilirsin adrasanda aynı şekilde halkın işlettiği butiklerde kalabilirsin . Doğayla iç içe olmak istiyorsan adrasan olympos yok ben rusların almanların arasında kalmak istiyorum diyorsan alanya manavgat . Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• Saolun arkadaslar alanya merkezde bir otel ayarladim gayette uygun fiyatli manavgatta yakin gayet guzel oldu bakalim hayirlisi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.