Şimdi Ara

Antalyada İçki Yasağı :( (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
468
Cevap
2
Favori
17.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bunun dinle ne alakası var? İçki zarar veriyormu insan? Veriyor.

E o zaman? Neyi uzatıyorsunuz?
  • RX 480 kullanıcısına yanıt
    Merak etmeyin hocam, insanlar içmeden de kadınlara tecavüz ediyor, adam öldürüyorlar. Zamanında Ismail Korkmaz'ı tekmeleyerek öldürenler alkol almamışlardı mesela. Peki ya Kur'an kurslarında tacize uğrayan çocuklar...

İnsanları ve olayları genelleyemezsiniz hocam. Bizler birbirimize saygı duymak zorundayız. Yoksa ben Allah'a inanmıyorsam ve ezan okunmasını yasaklasam olur mu

Hem zaten bir Antalyalı olarak turizmin hâlini biliyordum artık otelleri kapatıp gidebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Destekliyorum, komple yasaklanmalı.

Sen içmiyosun diye komple yasaklatamazsın. Ben de namaz kılmıyorum imam hatipler kapatılmalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Hazmedemeyip saldıran sizlersiniz durup durup alkolle ilgili yasa çıkartılıyor biz zemzem suyuna birşey diyormuyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Hazmedemeyip saldıran sizlersiniz durup durup alkolle ilgili yasa çıkartılıyor biz zemzem suyuna birşey diyormuyuz ?

Şeriat is coming 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

Zemzem kafa yapıyor haklısın kardeşim yasaklanmalı. Hatta ülkeye girişte %500 kdv alınmalı ki insanlar elde edemesin

• Konu da zeka seviyesi yerlerde sürünüyor, alkolü yasaklamaman lazım. Burası özgür bir ülke değil mi? Koskoca devletsin sen elinde bütün güç var madem alkollü vatandaşların rahatsızlık verdiğini düşünüyorsun (ki ben içmeme rağmen evim sahil kenarında olduğu için İstanbulda sürekli geziyorum alkollü insanların çoğu zararsız) o zaman eğitim seviyesini arttıracaksın insanları bilinçlendireceksin insanlar içse bile çevreye zarar vermeyecek. Bunların hepsinin kilit noktası eğitim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cowinenge -- 29 Nisan 2017; 11:51:51 >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın ülkenin başına dünyanın başına ne kadar kötü şey geliyorsa hangi kısımdan geldiği belli önünü kesmeliler

• TheOne_GandaLF kullanıcısına yanıt
    Kader zaten ansızın gelir kimse öleceğini bilemez fakat arabanın lastiklerinin durumu ortadayken bile bile ölüme gitmiş olursun.Yani matematikteki işlem önceliğini karıştırmak gibi :)
    Hocam zaten alkollü içkiye belirli ölçülerde karşı olmak gerek lakin Antalya turistik bölge ve gelenler alkollü içkiye yatkın insanlar zaten şu sıralar can çekişen turizime bıçak saplamaktan öteye gidemez bu hareket.
  • yasak zaten yokmuydu , Antalyaya serbestmiydi tek derdimiz içki kalmıştı yasaklamakla uğraşanda içkiye kafayı takanda boş işlerin adamıdır yine içersin başınızda nöbetmi tutacaklar ihbar gelmediği müddetçe problem olmaz hadi bakayım bilim üreteceğiz böyle boş işlerle
  • beyler hollanda da sokakta içki içmek yasak sadece partilerin olduğu sokaklarda içebiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpixx

beyler hollanda da sokakta içki içmek yasak sadece partilerin olduğu sokaklarda içebiliyorsun

kesin bilgiyse yayıcam hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: netstat

quote:

Orijinalden alıntı: corpixx

beyler hollanda da sokakta içki içmek yasak sadece partilerin olduğu sokaklarda içebiliyorsun

kesin bilgiyse yayıcam hocam

Hocam kesin bilgi orada 7-8 ay kaldım bu yüzden biliyorum sadece parti sokaklarında içebiliyorduk yani
    öyle eline içki al sokaklarda gez polis görürse çok sıkıntı.
  • çok doğru bir uygulama.. geç bile kalındı.
  • Ağzıyla içemeyen herkese yasaklanmalı bence bunun bahçesi evi sokağı yok. Ama uygulamayı akepe yapınca insan kıllanıyor ister istemez. Şeriat is coming

Hülooooooooooğğ!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertewas

quote:

Orijinalden alıntı: ercument.cozer

quote:

Orijinalden alıntı: ertewas

quote:

Orijinalden alıntı: NoNickMan

quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

Destekliyorum, komple yasaklanmalı.

Sen içmiyosun diye komple yasaklatamazsın. Ben de namaz kılmıyorum imam hatipler kapatılmalı

Hocam yalnız yanlış bir örnekleme olmuş imam hatipler zaten kapatılmalı. Tamamen vatan haini yetiştiriliyor oralarda

imam hatip hakkında ne biliyorsun? hangi hain, vatan düşmanı imam hatipten yetişmiş bir örnek ver. Hain terörist sizin çevrelerde yetişen bir mamül, aynaya bakıp herkesi kendiniz gibi sananlardansınız herhalde...

Puahaha.cok guldum la.

[simage]

https://media-cdn.t24.com.tr/media/stories/2013/02/page_sivas-katliami-avukati-kazim-genc-fotograflar-neden-gundeme-geldi_314820781.jpg

[/simage]

Pkk ile fetö ile beraberce gülmeyi iyi bilirsiniz siz? pkk ile iyi salladık der kahkaha atar, sonra pkk ile fetö ve diğer vatan hainleriyle mücadele eden vatan sever imam hatiplere vatan haini dersiniz. öyle saçma sapan resimlerle kendini kandırırsın. dhkp-c pkk ve fetönün saldırdığı ana nokta imam hatiptir, dinsiz solcu ve kemalistlerin hazmedemedikleri de imam hatiplilerdir. Kimmiş vatan haini, teröristle yanyana durana vatan haini derler, teröristin düşman bellediği hain değil vatan severdir. haydi şimdi kendi halinize de kahkahalarla gül. yanında teröristle dolaşıyor çıkmış imam hatiplilere vatan haini diyorlar. ne komedi adamlar bunlar...

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSvKesSz7S_oJX0K48diPJqkHcZs9YsDXobu5Z0Z1QYs5lgu3ztjFBCh_jk4w

Utanmazsin ama ben yine de paylasim.

• deneme_programı kullanıcısına yanıt
    Ne işidi normal vatandastan bahsediyorum ki isid de musluman bir orgut sonucta ne yapalim aferin mi diyelim musluman diye

• Serefe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urkal -- 29 Nisan 2017; 14:19:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: urkal

Serefe

Bu kadar alçalmayın. sahte hesaplarla, montaj resimlerle burada komedi çeviriyor aklı sıra. bu kar alçalmayın, yazıık halinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertewas -- 29 Nisan 2017; 14:32:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

Yasak iptal edildi bu arada.

Kaynak

Dün gece bir haber görmüştüm baktım da şimdi silinmiş.
    İptal edilmemiş sanırım.

Turizmi yine katledecekler belli oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.