Şimdi Ara

Antalya kemer'de Drift yaptik - vlog#2 [driftherapy]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3. Kemer Otomobil Buluşması Vlog' u yayında. Beğenip, yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayalım.

• Drift nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nirvana333 kullanıcısına yanıt
    yanlama, gereksiz birşey yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lınc -- 3 Aralık 2016; 15:48:58 >
  • Nirvana333 kullanıcısına yanıt
    Drift otomobilin kontrolden çıkarılmış halini kontrol altında tutmayı amaçlayan show odaklı bir otomobil sporudur.
    Video görmüş olduğunuz araçların tümü ve pilotları otomobil sporları federasyonuna kayıtlıdır. Pilotlar lisanslı birer yarışmacıdır. Ayrıca tüm araçlarımız uluslararası güvenlik standartlarına sahip her an yarış ve gösterilere hazır durumda :)

Bu bir spor, bu bir hobi, gereksiz diye kestirip atmanın cahillikten öte bir şey olmadığını düşünüyorum.
  • Güzel çalışma pedalınıza sağlık

• Nissan hangi model

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de bunca imkansızlıklara, zorlamalara rağmen böyle organizasyonlar görmek güzel. Süper video :)
  • Ben beğendim. Güzel olmuş arkadaşlarda gayet samimi.Allah yolunuzu açık etsin.

• Drift var, drift var

• quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Drift otomobilin kontrolden çıkarılmış halini kontrol altında tutmayı amaçlayan show odaklı bir otomobil sporudur.
    Video görmüş olduğunuz araçların tümü ve pilotları otomobil sporları federasyonuna kayıtlıdır. Pilotlar lisanslı birer yarışmacıdır. Ayrıca tüm araçlarımız uluslararası güvenlik standartlarına sahip her an yarış ve gösterilere hazır durumda :)

Bu bir spor, bu bir hobi, gereksiz diye kestirip atmanın cahillikten öte bir şey olmadığını düşünüyorum.

Söylediklerinize katılıyorum bence gereksiz ya da kötü birşey değil ancak bunu trafiğe açık alanlarda yaparak başkalarının hayatlarına kast edenlerin benim gözümde seri katillerden, bebek katillerinden hiçbir farkı yok. Videoları izlemeyi seviyorum tabi trafiğe kapalı alanda olmak şartı ile.

• @ölümüne çArşı ulan : Teşekkür ederiz :)
    @Kami Kaze : Nissan 200sx S13 - Rocket Bunny Bodykitine sahip. Ayrıca 1.2 Barda 550 HP lik gücünü toyota supranın motorundan alıyor.
    @sahin261 : Türkiyenin en aktif ve en çok gezen drift takımı olarak tüm şehirlerimizi drift başta olmak üzere motorsporları ile buluşturmaya çalışıyoruz. 2016 Sezonunda 3 kez izmir' e, 2 Kez Kocaeli' ne, Kayseriye, Kemer' e taşıdık İstanbul haricinde. Gerekli desteği alabilmemiz durumunda daha çok şehirle buluşmak en büyük arzumuz. Güzel yorumunuza teşekkürler.
    @ŞAhin: Güzel yorum ve dilekleriniz için teşekkür ederiz.
    @Şıh Hazretleri : Malesef sahalarda görmek istemediğimiz hareketler bunlar :)
    @ibrahimeltem : Kesinlikle güvenlikli pist şartlarında yapılması gereken bir spor. Sokaklar ve caddeler bu işin yeri değil. Videodaki şehir turu özel izinli ve güvenlik önlemleri dahilinde yapıldı onu da eklemek isterim.

@ibrahimeltem @Şıh Hazretleri @ŞAhin @sahin261 @Kami Kaze @ölümüne çArşı ulan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaga20 -- 4 Aralık 2016; 15:57:54 >

• Emeğinize sağlık malum ülkemizde böyle sporlarla uğraşmak zor
  • Bu işin böyle lisanslı falan yapılıyor olması çok hoşuma gitti. Memlekette görmek istediğimiz hareketler. Söz konusu spor benim ilgimi çekmese de (ben daha çok rallilerle ilgileniyorum), her sporun/hobinin keyifçisi vardır.

Rallilerde falan arabanın dışındaki absürt modifikasyonlar şart/zorunluluk oluyor. Bu drift işinde canımı sıkan şey, hiç gerek yokken güzelim arabanın farıyla oynama, kaput kilidi takma gibi işlere girilmesi. Tabi, görsel modifiye de bir hobi/keyif işi. Gene her işin keyifçisi ayrı.

Ama arabaları mümkün olduğunca orjinal görünümü ile görmeyi isterim ben. Aynı zamanda klasikçi olduğum için belki. Ancak araçlar mümkün olduğunca orjinal görünümleri ile bu hareketleri yapsa, inanın bana çok daha etkileyici olur.
  • Etkinlik çok iyi ama görüntü çok kötü. Montajda problem var sanırım. HD görüntüde bile çok kötü :( gopro ilemi çekim yaptınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kami Kaze

Nissan hangi model

s13
  • @StevenGerrard : Yorumunuz için teşekkür ederiz. Elimizden geldiğince ileriye taşımaya çalışıyoruz otomobil kültürü ve sporlarını.
    @Huseyin-ZST : Klasik otomobil tutlunuzdan ötürü öyle düşünüyor olabilirsiniz diye düşünüyorum bende :) Kaput mandalı vb mevzulara gelirsek esasında bazı şeyler zorunluluktan kullanılıyor. Fiber kapı, kaput veya bagaj kapağı kullanılabiliyor hafifletme amacıyla dolasıyla tekrar menteşe bağlamaktansada mandallar daha hafif bir sabitleme yöntemi oluyor. Ayrıca kaputu sök tak yapmak çok hızlı oluyor onlar sayesinde. Ve bir bilgi daha vereyim görsel modifiye ile ilgili aracın görselliği ve seyircinin tepksi de yarışlarda bir değerlendirme kriteri.
    @legendboxer : Gopro ile çekmek durumunda kaldık. Titreşim sorunu oldu epeyce stabilizerımız istanbulda kalınca.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.