Şimdi Ara

Antalya Belediyesi Gene Kesti Suyu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne uyarmak var
    Ne listelemek var
    Eskiden asatin sitesinde kesinti listesi olurdu onu bile kaldirdilar
    Muhittin böcek 2.kez secilmenin sarhoşluğu içinde güç zehirlenmesi yaşıyor

• Oy verirken düşünecektiniz...

• Limanda problem yok gibi neresiymis o Antalya'nin?

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    Söyleyememmmm ama inanmiyorsaniz foto atabilirim
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Ben vermedim omg :(
  • Dün, Mansur'un yüzünden evime bk akıyo diye konu açmıştı, bugün Antalya'ya sallıyor  belli ki AKTROL. Zaten bloklamayı düşünüyordum bu iyi oldu

• Hamdolsun bugün de aktrol ilan edildik
  • Antalya Belediyesi Gene Kesti Suyu

Bana aktrol diyen gereksizler ve onların mesajını artilayanlara gelsin bu :D

Muhittin saolsun evde 5 litrelik 8 tane su saklıyorum daha ufaklardan da 4 5 tane var

2 5 litrelik bitti bakalim nolacak

Teşekkürler körü körüne parti tutanlar
  • VirgilSollozzo kullanıcısına yanıt
    diğer konusunda adam düzgünce yaşadığı sorunu yazmıştı, önceden aldığı hizmeti şuanda alamadığını yazmıştı.

su kesintisi konusunda da abzürd bişey yazmamış, mesela İstanbul'da senelerdir elektrik ve su kesintileri önceden sms ile haber ediliyor. yani senin kendin belli bi web sitesindeki tabloyu kontrol etmene dahi gerek olmuyor İstanbul'da.
  • biz de 90'larda İzmir'de çok susuzluk çekmiştik. yazın bir buçuk ay sular hiç gelmemişti. yan apartmanın dış duvarında bi çeşme vardı, nasıl bilmiyorum ama o çeşmeden su akıyodu. her sabah mesai başlangıç saatinde belediyenin adamları gelip o çeşmeyi söküp, borunun ucuna tıkama aparatı takıp, gidiyolardı. akşama kadar kimse ellemiyodu. akşam üzeri mesai saati biterken babalarımız işten dönünce o tıkama aparatını çıkartıp yeniden çeşme takıyolardı ve gece sabaha kadar tüm mahalle sıraya girip bidon bidon su dolduruyolardı. bazen gece 3'te su doldurduğumuz olurdu. hatta bi noktadan sonra çeşmeyi yan apartmandaki komşular kendileri sökmeye başladılar ki belediyeye kalmasın, aynı çeşme ertesi akşam tekrar takılıyodu. böyle saçma günler yaşadık. ben çocuktum tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 9 Mayıs 2024; 16:10:55 >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    Cidden afrikanin 1 tik üstü bir ülkede yaşıyoruz
  • Antalya Belediyesi Gene Kesti SuyuYurttaş TVyoutube
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu hedef alarak "CHP demek çöp, çukur, çamur demektir. Sel oluyor, kar yağıyor veya başka bir kriz çıkıyor, anında bakanlarımızla olaya müdahale ediyoruz. İstanbul'un belediye başkanı nerede? Bodrum'da" dedi. BAĞIMSIZ YAYINLARIMIZIN DEVAMLILIĞI İÇİN BİZİ DESTEKLEYİN 👇 https://www.youtube.com/channel/UCYsOOzJ6OfvcdVqJlJKf-Aw/join #receptayyiperdoğan #ekremimamoğlu
    https://www.youtube.com/watch?si=HdEF5zXJOkoGJMRP&v=3tO4FHu397g&feature=youtu.be
  • Lavabo'nun altındaki ara muslukları, daire girişindeki su vanasını veya apartman'ın bodrumunda bulunan vanayı kapatıp resim atayım mı? Belediyeye ait su arıza hattını arayacaksın. Donanımhaber acil yardım hattını aramayacaksın. Antalya Belediyesi Gene Kesti Suyu 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 9 Mayıs 2024; 17:16:38 >
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Ahahah
  • surpda iyice chp nin tescilli markası çıktı.

dün bizimde kesik gibiydi daha doğrusu basınç çok azdı arıza oluyor sokağınızda mahallenizde habersizde oluyor abartmaya gerek yok hatta berbere gitmiştim kıllı kıllı kaldım gece gece.Antalya Belediyesi Gene Kesti Suyu 

Ha 2.ci 3.cü güne uzar sövmen normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 9 Mayıs 2024; 17:25:36 >
  • Suyumuz geldi arkadaşlar basıncı bozuk da olsa akıyor hamdolsun

Allah ulkemizi her türlü savas ve ic savastan korusun bu ülkede doktoru suyu ekmegi zor buluyoruz en ufak savasta tamamen biteriz
  • 01001101 kullanıcısına yanıt

Şimdiye kadar Türkiye'de duyduğum gördüğüm en saçma belediye uygulamaları listesinde ilk 10'a rahat girer bu. Niye söküyorlarmış tıkıyorlarmış acaba çeşmeyi? Su kirli miymiş, kanalizasyon mu karışıyormuş nedir?

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    sökme nedenlerini hiç hatırlamıyorum. izin verilmiyodu diyolardı bi o aklımda kalmış.

aklımda kalan daha tuhaf şey şu: bir buçuk ay su verilememe sebebi herhangi bir arıza falan değilmiş, belediye iflas etmiş ve suyu satın alıp halka verecek para bulamamış falan deniyodu. nedir ne değildir bilmiyorum ama o dönemki CHP'li belediye başkanımız aşırı derecede hortumlamasıyla meşhurdu. sonraki seçimlerde onu aday yapmadı CHP, başka aday çıkardı. yeni adayın kendi soyadıyla işlettiği 2 tane benzinliği vardı. adam en uzun konvoylarla geziyodu çünkü herkese depoyu bedava fullüyomuş. kazanamazsa iflas edecek deniyodu. adam çingenelere telefon dağıttı falan, seçimi kazandı, sonra benzinlik sayısı 10'a çıktı adamın. sağlam yedi. bir Türk siyaset geleneği olarak, gelen gideni arattı desem yeridir.
  • Evet Antalya'da sular kesiliyor gözlemlediğim kadarıyla haftada 1, birkaç haftada 1 ya da birkaç ayda 2-3 kez olmak üzere.

En az 2-3 saat gelmiyor.

Bir ara çamaşır makinesi çalışıyordu, suları kestikleri için tuhaf sesler çıkararak durdu. İyi ki bozulmadı o anAntalya Belediyesi Gene Kesti Suyu 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.