Şimdi Ara

Antalya 5 kişi tatil önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar arkadaşlarla düşük bütçeyle kisi başı haftalık 500-600tl ile antalyada tatil yapmak istiyoruz. Nelere dikkat etmeli uygun otek ya da pansiyon ararken? Biraz gittigimiz yerin canlı olmasını istiyoruz hangi ilçelerden tercih etmeli? Öyle pek konfor da aramiyoruz bütçe nedeniyle. Apart mı tercih etmeli yoksa pansiyon/otel mi? En çok hangisinden memnun kaliriz? 6 ya da 7 gece konaklamak istiyoruz ve son olarak ulaşım ücreti kisi başı yaklaşık 150-160tl oluyor yani toplam bütçe 1800-2200tl arası yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. Antalya şart değil tabi bu bütçeye daha güzel bir tatil öneriniz varsa seve seve dinlerim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cmbzethm

Arkadaşlar arkadaşlarla düşük bütçeyle kisi başı haftalık 500-600tl ile antalyada tatil yapmak istiyoruz. Nelere dikkat etmeli uygun otek ya da pansiyon ararken? Biraz gittigimiz yerin canlı olmasını istiyoruz hangi ilçelerden tercih etmeli? Öyle pek konfor da aramiyoruz bütçe nedeniyle. Apart mı tercih etmeli yoksa pansiyon/otel mi? En çok hangisinden memnun kaliriz? 6 ya da 7 gece konaklamak istiyoruz ve son olarak ulaşım ücreti kisi başı yaklaşık 150-160tl oluyor yani toplam bütçe 1800-2200tl arası yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. Antalya şart değil tabi bu bütçeye daha güzel bir tatil öneriniz varsa seve seve dinlerim. :)

Kardeş 500 -600 TL ile 6-7- gün diyorsanız günlük kişi başı 71-85 TL arası bütçeniz var demek ki. Bu oldukça düşük bir rakam olsa da arayışlarınıza göre bir şeyler yapılabilir. İlla Antalya olacaksa benim önerim apart ya da ev tutmanız, keza başka türlü işin içinden sanki zor çıkarsınız. Kişi başı 35 TL v.s. gibi çok ucuz bir yer bulsanız dahi eğlencesi yemesi içmesi bütçenizin yarısı gitmiş olacak.

Bir diğer önerim de daha detaylı araştırma yapıp camp olayına girmeniz olur. İki - üç çadır bulur ya da kiralarsanız veya çadırlı kamp bulursanız hem çok eğlenirsiniz hem de çok ucuza konaklama işini kapatabilirsiniz.

Muhtemelen soruların olacak ben 15 gün yokum, forumdaki dostlar cevaplayacaklardır ben de bir fikir katmış olmak istedim.

İyi tatiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkk77

quote:

Orijinalden alıntı: cmbzethm

Arkadaşlar arkadaşlarla düşük bütçeyle kisi başı haftalık 500-600tl ile antalyada tatil yapmak istiyoruz. Nelere dikkat etmeli uygun otek ya da pansiyon ararken? Biraz gittigimiz yerin canlı olmasını istiyoruz hangi ilçelerden tercih etmeli? Öyle pek konfor da aramiyoruz bütçe nedeniyle. Apart mı tercih etmeli yoksa pansiyon/otel mi? En çok hangisinden memnun kaliriz? 6 ya da 7 gece konaklamak istiyoruz ve son olarak ulaşım ücreti kisi başı yaklaşık 150-160tl oluyor yani toplam bütçe 1800-2200tl arası yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. Antalya şart değil tabi bu bütçeye daha güzel bir tatil öneriniz varsa seve seve dinlerim. :)

Kardeş 500 -600 TL ile 6-7- gün diyorsanız günlük kişi başı 71-85 TL arası bütçeniz var demek ki. Bu oldukça düşük bir rakam olsa da arayışlarınıza göre bir şeyler yapılabilir. İlla Antalya olacaksa benim önerim apart ya da ev tutmanız, keza başka türlü işin içinden sanki zor çıkarsınız. Kişi başı 35 TL v.s. gibi çok ucuz bir yer bulsanız dahi eğlencesi yemesi içmesi bütçenizin yarısı gitmiş olacak.

Bir diğer önerim de daha detaylı araştırma yapıp camp olayına girmeniz olur. İki - üç çadır bulur ya da kiralarsanız veya çadırlı kamp bulursanız hem çok eğlenirsiniz hem de çok ucuza konaklama işini kapatabilirsiniz.

Muhtemelen soruların olacak ben 15 gün yokum, forumdaki dostlar cevaplayacaklardır ben de bir fikir katmış olmak istedim.

İyi tatiller.

Cevabınız için teşeekür ederim. Siz yol parasını hesaba katmamissiniz 71-85tl olsa günlük gayet rahat olurdu ama aslen 48-62tl harcama yapabiliriz ancak ve bu gayet dusuk bir miktar. Ögrenciyiz ve tatil yapmak istiyoruz antalyada apartlari arastirdim biraz bu miktarlara konaklama yiyecek karsilayabiliyoruz ama eglence acisindan biraz dusuk bir mevla kaliyor elimizde. Tavsiyeniz icin tesekkur ederim kamp olayini biraz daha arastiricam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• konuya girecek arkdaşlar. antalya, sidede apart tuttuk günlüğü 120tlden yemek hariç her şey dahil. yani halletmiş bulunuyoruz. bilginize
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.