Şimdi Ara

Adanada 5 gün için gezi planı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iş seyehati dolayısı ile adana da 5 gün bulunacağım, saat 4 ten sonra müsait olacağımdan şehrin gezilmeye görülmeye, değer yerlerini gezmek istiyorum.tavsiyeleriniz doğrultusunda bir plan yapmayı düşünüyorum. ayrıca nerede ne yemeli bu konudada öneriye açığım...

• Gittiniz mi gitmediniz mi bilmiyorum ama göl kenarına gidebilirsiniz. Adanada çok gezecek yer yoktur. Bir şeyler yemek ve içmek için ziyapaşa bulvarına gidebilirsiniz oraları hareketlidir akşamları. Batı tarzı yemekler için ziyapaşa bulvarında gönül kahvesinin arkasında mis gibi var. Sahibi arkadaşımız Çağrı Avustralya da ahçılık okulunu bitirip orada büyük retoranlarda çalışmıştır. Butik restauranttır. Yemekleride gayet güzeldir. Adanada sorbe yi ben başka yerde görmedim kendisi çok güzel yapar. Kebap olarakta Süleyman demirel bulvarındaki kebapçıları özellikle tarihi tepebağı ve kazancılar çarşısındaki kebapçıyı tavsiye edebiliriz.http://www.loplopculer.com/2013_01_01_archive.html linke de bakmanızı tavsiye ederim.

• trojana T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler...
  • Rica ederim ne demek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.