Şimdi Ara

Anonymous Çeviri ve RDR 2 Türkçe Yama Tartışma Konusu (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.557
Cevap
11
Favori
75.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 yıldır forumdasın ama hala bir şeyi açıklayabilecek bir insan değilsin insan olan bir yoruma gereksiz diye bir ihtamda bulunuyor ise nedenlerini açıklar.Haklı olduğumu biliyorsun bu yamalardan alınan para hırsızlık dinimizce de kul hakkı olduğunu biliyorsun.Bu yüzden hemen çamur atıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007751E18

Ülkede sözde herkes Müslüman ama hırsızlık diz boyu ahirette bu satılan yamaların kul hakkını nasıl ödeyecek adamlar acaba?
    İroniyse bilemem ama değilse Allah yardımcın olsun kardeşim durumun vahim. Üzüldüm açıkçası durumuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarmisak2

Bu mesaj silindi.
    Sorgulamayı severim bu kadar uzun uzun yazarak neyi amaçlıyorsun lütfen kısa ve sade yaz. Ömer baba gibi nasihat vari yazma kısa öz ve sade olsun kafi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oha lan kola konusuna bile değinmiş konu. Ne ayak

• Bu konu gereğinden fazla uzadı.Rica Etsem konuyu kilitler misiniz artık.
  • Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    Coca cola mentos videolarına telif atmazmış kesin bilgi yayalım, bizzat ceo nun en yakın arkadaşı söyledi, gayet net ve kesin olarak yazdı hemde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Sorgulamayı severim bu kadar uzun uzun yazarak neyi amaçlıyorsun lütfen kısa ve sade yaz. Ömer baba gibi nasihat vari yazma kısa öz ve sade olsun kafi.

Alıntıları Göster
    peki
  • Sarmisak2 S kullanıcısına yanıt
    Ahhhh be, Uzun mesaj görünce Ravenholm geldi aklıma. Onu da uzun mesaj yazıyorsun diye linçlemişlerdi. Aklını seviyorsan uzak dur hocam buradan. Deli edip gönderirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok az çok alıştım z kuşağının bu tavrına.

Okumadım abi özet geç mantığı bunlarınki. Hızlı tüketim nesli olduklarından sanıyorum.

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Ömer baba ne?
  • Sarmisak2 S kullanıcısına yanıt
    Ben de Z kuşağındanım. :D Ama böyle değilim. Bunlar biraz garip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gizliden satış yok mu yaw? çevirenler oynuyordur ne güzel :) çevirisiz oynayacağız o zaman :(
  • Oyun assetlerini çalıp çevirip sonra bir de drm koyarak satmaya çalışarak tüy dikmek cahil cesareti denen şeyin çok açık bir örneğiydi. Rockstar bunların donlarına kadar alsa zerre üzülmezdim. Doğru tektir arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.