Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
952
Cevap
8
Favori
67.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Annon kendi alanında eşi benzeri olmayan bir strateji oyunu. 1400-1700lü yılları işleyen oyunun bir anda İleri teknoloji temasına geçmesi bence fazla iddialı olmuş. İnşallah çuvallamazlar da her seferinde çok beyendiğim seriye güzel bir oyun daha eklenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemelem -- 24 Ekim 2011; 12:34:15 >
  • Uzun zamandır strateji oynayamadım zaman darlığından... Son oyunun bile hakkını veremedim tam... 2070 da güzel olacak bence ve bu sefer hakkını vererek oynayacağım
  • Oyunun demosu geldi 1.03 GB

http://www.gamershell.com/news_128212.html
  • demoyu denedim..

1404 teki hava yok.. en başta arayüz tuhaf.. malum teknolojik çağ haliyle arayüz de ona uygun düşünülmüş ancak hiç sarmadı beni.. grafikler 1404 ten geriye gitmiş.. soluk bir görüntü var.. map lerde ağaçlar olmasaymış dahamı iyi olurdu diyorum acaba.. tuhaf duruyor gibi.. uçan araçların yanında kuşlar ağaçlar geyik falan ne bileyim ilginç geldi.. zaten mapler 1404 den kopyalanmış gibi duruyor..

oyunda mantık aynı zaten olması gerektiği gibi.. alışmakta gerekiyor .. ancak 1404 deki gibi beni sabahlatırmı pc başında orası muamma.. bence anno bu devirde geçmemeliydi.. umarım yanılırım..
  • Oyun içindeki menu yazılarını ne kadar küçük yapabiliriz diye kendi aralarında yarışmışlar.
  • Anno hayranı olarak ben 5 dakka oynayabildim.İçim dayanmadı. Orjinal i olmayan dnr dan anno 1404+venice i 20 TL ye alıp tekrar başlasın oyuna daha iyi.

Laptopta oynadım ondanmı kaynaklandı bilmiyorum ama yazılar okunmayacak kadar küçük.İç karartıcı grafikler soluk,karanlık.Anno serisinde bu grafikler hiç olmamış.
  • Grafikler harika fakat oyun iyi değil gibi geldi ayrıca günümüzden yukarı teknoloji içeren oyunları sevmem :)
  • Hic olmazsa arabayı görseydik oyunda da ondan sonra uzay cagına gecilseydi...
  • Grafikler muhteşem..
  • Evet grafikler muhteşem.. ama yemişim grafiğini ya, piyasada adam akıllı orta çağ strateji oyunu kalmadı, yiter artık ya yiterrrrr ...... Anno bari bozmasaydı kendini
  • Anaa bu oyun ne zaman çıktı ya..Hiç haberim olmadı iyi mi..Hemde bir anno sever olarak..Şimdi steam da gördüm oyun 17 kasım itibari ile satışa sunulmuş..Kararsız kaldım..Gelecekde geçecek bundan sonraki falan diye duydum du zamanında ama..
  • Arkadaşlar, zorrentten satın aldığım oyunun ilacını verdim ama tıklayınca hiçbir şey olmuyor. İşlemci hafif bir kıpırdanma belirtisi gösteriyor ama tepki yok. Öylece devam ediyor bilgisayar çalışmasına. Sorun nedir bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haytaertu

Evet grafikler muhteşem.. ama yemişim grafiğini ya, piyasada adam akıllı orta çağ strateji oyunu kalmadı, yiter artık ya yiterrrrr ...... Anno bari bozmasaydı kendini

Aynen
  • Bir tek demoyu oynayarak karar vermek bence biraz yanlış, burada ne de olsa kısıtlı şeyler yapıp oyunu tam olarak görme imkanına sahip değiliz.Ben de eski Anno'culardanım, diğer tüm serilerini oynamışlığım vardır.Alıştığımız klasik görüntüler ve oyunun arayüzü çok değişmiş, evet bunda ben de size katılıyorum, ortaçağ'larda geçen ve baltayı alıp ormana ağaç kesmeye giden adamlar daha iyiydi ama oyun bu şekilde çıktığına göre en azından alıp oynarken ne derece daha çok zevk alabiliriz sorusunu cevaplamaya çalışsak daha iyi olacak sanırım.Haa, ben bu şekilde oynamam diyen arkadaşlara sözüm yok ama şu aralar zaten ekonomi ağırlıklı şehir simülasyonu hiç yok, o yüzden elimizdeki ile yetinmeye çalışacağız.
    Oyunu karanlık veya grafikleri yetersiz bulan arkadaşlara katılmıyorum, ya oynadıkları cihazdan ya da kullandıkları donanımdan olabilir diye düşünüyorum.Ben i5 işlemci, 1 gb ekran kartı ve 8 gb ram ile demosunu oynadığım oyundan gayet zevk aldım...

• bu oyuna ilaç falan çıktımı yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

bu oyuna ilaç falan çıktımı yahu

çıktı ... reloaded sağolsun :)
  • evet iniyor şuan merakla bekliyorum
  • Son 20 dk ilginç bir deneyim olucak. Hed düşünürdüm şu anno gelecekte geçse nası olur diye. Aslında deniz yerine uzay olsa daha iyi olurmuş. Adalar yerine meteor taşları yada küçük gezegenler. Sürekli hareket eden bir harita falan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiwaly

Son 20 dk ilginç bir deneyim olucak. Hed düşünürdüm şu anno gelecekte geçse nası olur diye. Aslında deniz yerine uzay olsa daha iyi olurmuş. Adalar yerine meteor taşları yada küçük gezegenler. Sürekli hareket eden bir harita falan...

şu sekılde hayal edeılebılır.artık enerjı kaynaklarını uzaydan getırme falan olabılır yada dunyada bulunmayan kaynaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sith

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

bu oyuna ilaç falan çıktımı yahu

çıktı ... reloaded sağolsun :)

Ben kullandığınız terimlerin yabancısıyım, "ilaç" ile kastettiğiniz şey oyunu download edebilme imkanı mı.?
    eğer öyleyse bir şekilde bana da bilgi verir misiniz.?

(link veya site adının geçmesi yasak mı,
    cevabınızı buraya ya da özelime yazarsanız sevinirim.)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.