Şimdi Ara

Anno 2070 (2011) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
952
Cevap
8
Favori
67.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ripe59

quote:

Orijinalden alıntı: Sith

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

bu oyuna ilaç falan çıktımı yahu

çıktı ... reloaded sağolsun :)

Ben kullandığınız terimlerin yabancısıyım, "ilaç" ile kastettiğiniz şey oyunu download edebilme imkanı mı.?
    eğer öyleyse bir şekilde bana da bilgi verir misiniz.?

(link veya site adının geçmesi yasak mı,
    cevabınızı buraya ya da özelime yazarsanız sevinirim.)

İlaç, c-rack oluyor.

Download linki vermek yasak.

Bu arada oyunu kuruyorum şuan nasıl olmuş acaba, ANNO 1701'i çok sevmiştim 1404'e nazaran. Bu oyun biraz karışık olacakmış gibi bir his var içimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 28 Kasım 2011; 11:02:27 >
  • oyun full 1080 de 15 fps lerde dolanıyor normal mi böyle olması ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

quote:

quote:

quote:

Ben kullandığınız terimlerin yabancısıyım, "ilaç" ile kastettiğiniz şey oyunu download edebilme imkanı mı.?

İlaç, c-rack oluyor.

Bu arada oyunu kuruyorum şuan nasıl olmuş acaba, ANNO 1701'i çok sevmiştim 1404'e nazaran. Bu oyun biraz karışık olacakmış gibi bir his var içimde.

Dün sana yazdıktan sonra biraz araştırdım ve 2070'i buldum, ben de kısa bir süre önce part'lar halinde indirmeyi tamamladım, kısmetse biraz sonra oyunu kuracağım.Öyle veya böyle diğer anno'ların hepsi güzeldi ama bunun onlarla hiç alakası yok.Tamam mantık aynı ama başta arayüz olmak üzere oyunun o güzel ortaçağ havası tamamen gitmiş, eh zaten uzay çağında geçtiği için gitmesi de doğal ama insan elinde baltayla ağaç kesen oduncuyu arıyor ister istemez :)
    Hangi anno bilmiyorum ama bir tanesinde etraftaki 8-9 adaya ha bre çiftlikler yapmıştım, artık o ada'da ne yetişiyorsa üretiyor ve otomatik olarak gemilerle kendi limanıma aktarıyordum, 15-20 gemi ha bre adalar vapuru gibi etrafta vızır vızır dolaşıyordu.Bakalım bu yeni anno nasıl olacak.? Ben Anno 2070'in demosunu 2 level oynadım, zevkli ama insan biraz yabancılık çekiyor, zaten eskilerin tadı yeni oyunlarda yok.Belki grafikler daha güzel ama o eski Age of Empire serisi, command & conquer serisi, warcraft serisi gibi oyunlardan aldığım zevki artık alamıyorum...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlaç, c-rack oluyor.

Dün sana yazdıktan sonra biraz araştırdım ve 2070'i buldum, ben de kısa bir süre önce part'lar halinde indirmeyi tamamladım, kısmetse biraz sonra oyunu kuracağım.Öyle veya böyle diğer anno'ların hepsi güzeldi ama bunun onlarla hiç alakası yok.Tamam mantık aynı ama başta arayüz olmak üzere oyunun o güzel ortaçağ havası tamamen gitmiş, eh zaten uzay çağında geçtiği için gitmesi de doğal ama insan elinde baltayla ağaç kesen oduncuyu arıyor ister istemez :)
    Hangi anno bilmiyorum ama bir tanesinde etraftaki 8-9 adaya ha bre çiftlikler yapmıştım, artık o ada'da ne yetişiyorsa üretiyor ve otomatik olarak gemilerle kendi limanıma aktarıyordum, 15-20 gemi ha bre adalar vapuru gibi etrafta vızır vızır dolaşıyordu.Bakalım bu yeni anno nasıl olacak.? Ben Anno 2070'in demosunu 2 level oynadım, zevkli ama insan biraz yabancılık çekiyor, zaten eskilerin tadı yeni oyunlarda yok.Belki grafikler daha güzel ama o eski Age of Empire serisi, command & conquer serisi, warcraft serisi gibi oyunlardan aldığım zevki artık alamıyorum...

Ben oynadım ama hiç sevmedim 1 saat anca dayandım, gerçekten eski oyunlarda ki zevki alamadım. Yeni oyunu beklicem mecbur.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İlaç, c-rack oluyor.

Ben oynadım ama hiç sevmedim 1 saat anca dayandım, gerçekten eski oyunlarda ki zevki alamadım. Yeni oyunu beklicem mecbur.

Ubisoft bu 2070 ile ilgili çok eleştiri alırsa belki yeni yapacağı oyunla tekrar eski zamanlara döner ama bu en azından 2 sene sonrası demek, yani sen bayağı bir bekleyeceksin anlaşılan Oyunda herşey çok görsel olmuş, insana değişik geliyor ama bana da o eski oyunların zevkini fazla vermedi, gene de strateji türündeki oyun kıtlığında hiç yoktan iyidir demek lazım.Anno, settlers vb küçük adamların oyunları benim çok hoşuma gidiyor ama artık piyasada bu tür oyun neredeyse hiç kalmadı, aslında yeni işletim sistemleri kabul etse kurup oynayacak eskiden kalma çok oyunum var ama maalesef hepsi arşivimde kalacaklar artık :)
  • daha önce grafiklerin soluk olduğunu belirtmiştim.. tycon ları seçtiğimden kaynaklanıyormuş.. adamlar kömürle falan enerjiyi sağladığı için havayı bayağı bir kirletiyorlar.. haliyle grafikler daha soluk gözüküyor..

diğer ecoda ise rüzgar ile enerjiyi elde ettiğiinden hava kirliliği olmuyor.. haliyle 1404 teki netlik mevcut..:)

grafikleri geçtik oyun bugün beni dört-beş saat başında tuttu arkadaşlar.. eski tarihlerdeki kadar belki olmasada yahu yine anno bu..:)
  • Enerji türlerinden Nükleer enerjiyi kullanabiliyormuyuz???
  • Oyunu kurup oynayayım dedim ama oyunu başlattığım zaman dünya resmi gelince mavi bir pencere açılıyor ve bana Ubisoft kullanıcı adımı ve şifremi girmemi istiyor, bu sizde de böyle mi, yoksa ben yanlış birşey mi yaptım.?

(oyunu kurup crack yapmadan 1.01 yamasını yükledim ve sonra crack yaptım.)
  • quote:

Oyunu kurup oynayayım dedim ama oyunu başlattığım zaman dünya resmi gelince mavi bir pencere açılıyor ve bana Ubisoft kullanıcı adımı ve şifremi girmemi istiyor, bu sizde de böyle mi, yoksa ben yanlış birşey mi yaptım.?

Reloaded versiyonda Nick: RELOADED Şifre: 1 yazınca oluyordu.
  • quote:

quote:

Oyunu kurup oynayayım dedim ama oyunu başlattığım zaman dünya resmi gelince mavi bir pencere açılıyor ve bana Ubisoft kullanıcı adımı ve şifremi girmemi istiyor, bu sizde de böyle mi, yoksa ben yanlış birşey mi yaptım.?

Reloaded versiyonda Nick: RELOADED Şifre: 1 yazınca oluyordu.

dediğin gibi yaptım ama bu seferde bana
    "the connection to the site has been lost"
    diye bir yazı çıktı.?
    acaba bendeki reloaded versiyonu değil mi.?
  • internet baglantiniz kapali degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

internet baglantiniz kapali degil mi?

hayır internetim kapalı değil, normalde devamlı açık duruyor modemim, kapanması mı lazım.?
  • netin kapalı olması gerekmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: duboisi

netin kapalı olması gerekmiyor..

NEREDE YANLIŞ YAPIYORUM O ZAMAN.?

daemon tools ile iso dosyasını açtım ve oyunu install ettim, sonra crack yapmadan 1.01 yamasını da yükledim, sonra 1.01 yamasının olduğu klasördeki crack'leri oyun dizinine kopyaladım, crack klasöründe bulunanlar aşağıdaki gibi, herhalde yanlışlık yoktur.?

Anno 2070 (2011) [ANA KONU]
  • o klasordekileri oyun dizinine kopyalayip install.bat uzantili dosyayi tiklayin.oyunun internete baglanmasini ya firewalle engelleyin bunu bilmiyorsaniz basitce kabloyu cikarip oyuna girin.kullanici adi ve parola sanirim biliyorsunuzdur.yukardaki postlarda yazilmisti.

rlded kendi demis nfo dosyasinda oyunun exe dosyasi internete bagli ol.asin diye.zor gelmesse herhangi bir yardimci programla oyuni guzelce kaldirip tum dosyalarini temizleyin pc yi ac kapa yapip kurulum ardin patch i koplayaip calistirin.sonra ilacini verin.bu arada netinizin kapali olmasinda yarar var.sonucu yazarsin buraya
  • quote:

o klasordekileri oyun dizinine kopyalayip install.bat uzantili dosyayi tiklayin.oyunun internete baglanmasini ya firewalle engelleyin bunu bilmiyorsaniz basitce kabloyu cikarip oyuna girin.kullanici adi ve parola sanirim biliyorsunuzdur.yukardaki postlarda yazilmisti.

rlded kendi demis nfo dosyasinda oyunun exe dosyasi internete bagli ol.asin diye.zor gelmesse herhangi bir yardimci programla oyuni guzelce kaldirip tum dosyalarini temizleyin pc yi ac kapa yapip kurulum ardin patch i koplayaip calistirin.sonra ilacini verin.bu arada netinizin kapali olmasinda yarar var.sonucu yazarsin buraya

tamam, bir de bu şekilde deniyeyim bakayım :)
  • quote:

o klasordekileri oyun dizinine kopyalayip install.bat uzantili dosyayi tiklayin.oyunun internete baglanmasini ya firewalle engelleyin bunu bilmiyorsaniz basitce kabloyu cikarip oyuna girin.kullanici adi ve parola sanirim biliyorsunuzdur.yukardaki postlarda yazilmisti.

EVET OLDU, OYUNA GİREBİLDİM Yardımın için sağolasın arkadaşım

Ne yaptığımı da kısaca anlatayım, install.bat dosyasına tıkladım, sonra net kablosunu çıkardım ve malum kullanıcı adı ve şifreyi yazıp oyuna girdim, oyun gayet güzel açıldı ve oynanıyor

şimdi birkaç sorum olacaktı, bu konuyu okuyan başka arkadaşlar da cevap verebilir elbette.

1) oyun başladıktan sonra net kablosunu takmamda sakınca var mı, yoksa oyundan çıkana kadar kablo çekik mi kalsın.?
    2) bu işlemi her oyuna girişte yeniden yapmak zorunda mıyım.? (kablo tak-çıkar olayı yani)
    3) oyunda campaign ve single player kısımları var, ben campaign başladım, peki single player ne işe yarıyor.?
  • sondan basliyim single playerda hersey acik bir ada veriyir sana basliyorsun.campainglerde neyi nasil kullanacagi anlattigi icin single playerda bir yerden sonra zorlanirsin yanj ornegin odun yapmayi bilmiyosan nasil kullanabilirsin ki

ben kablo cikaril takmak yerine antivirus programimda firewall var onunla engelledim.eger boyle birseyin yoksa oyunu ya kablo cikar engelle yada google yz yardimci bir aracla oyunun internet baglantisini engelle

simdiden iyi oyunlar
  • quote:

sondan basliyim single playerda hersey acik bir ada veriyir sana basliyorsun.campainglerde neyi nasil kullanacagi anlattigi icin single playerda bir yerden sonra zorlanirsin yanj ornegin odun yapmayi bilmiyosan nasil kullanabilirsin ki

ben kablo cikaril takmak yerine antivirus programimda firewall var onunla engelledim.eger boyle birseyin yoksa oyunu ya kablo cikar engelle yada google yz yardimci bir aracla oyunun internet baglantisini engelle

simdiden iyi oyunlar

eywallah, bir bilenin tavsiye vermesi iyi oluyor doğrusu, teşekkür ederim
  • Anno 2070 - Deluxe Edition bu ne oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.