Şimdi Ara

Anniversary Buff Update ( Blue Post)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce yayımlandı dahahttp://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12926172697?cid=social_20140522_24419834

Çat pat ingilizcem ile anladığım kadarıyla Leg düşürme Buffu bitiyormuş fakat geçen hafta ki normal olan değerleri değiştirmişler oranlar yine yükselcekmiş.Sanırsam

• gözlerim kan çanağı oldu bitmeden şu olay eşyaları toparlayim diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Pulse_

gözlerim kan çanağı oldu bitmeden şu olay eşyaları toparlayim diye

hocam güldürdün gece gece valla :P
  • http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12926172697#1

Bu blue posta gore anniversary bufftaki bonus artik kalici, kisaca leg bulma sansi %100 artti...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah sabah iyi haber oldu
  • Kesin casual oyuncular ne olur yapmayın önceden drop çok azdı diye ağladılar
  • goldenmouse kullanıcısına yanıt
    +1
    Durumumuzu kısaca özetlemiş arkadaş. İşi gücü "bıraktık", buff bitmeden set tamamlama telaşındayız...
  • oha iyi oldu bu, böyle rift atmak daha eğlenceli olmuştu 1-2 leg düşüyodu en az, bazen sırf kırmak için leg arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaçak Mazot -- 22 Mayıs 2014; 9:50:42 >
  • Nuke General kullanıcısına yanıt
    Diablo 3'ün ilk 6 ayında yalnızca 3 tane leg düşürmüştüm; hangi legendary olduğu ve düşürdüğüm yerleri hâlâ unutmadım :) Şimdiyse her gün en az 5-6 tane düşüyor...

Gerçi o zamanlar ne haritada yıldız ne de gökyüzüne uzanan ışık hüzmesi vardı, muhtemelen çoğu item de yerde fakedilmeden kalıyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoche.

Az önce yayımlandı dahahttp://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12926172697?cid=social_20140522_24419834

Çat pat ingilizcem ile anladığım kadarıyla Leg düşürme Buffu bitiyormuş fakat geçen hafta ki normal olan değerleri değiştirmişler oranlar yine yükselcekmiş.Sanırsam

Aynen öyle diyor, güzel haber.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu hafta gelen drop buff bundan sonra da devam edecek diyor. Oyun yavaş yavaş ros öncesine dönüyor. Fs bulmakta güçlük çekmeyiz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel bir görüntü değil mi :)

Anniversary Buff Update ( Blue Post)
  • Kara kara düşünüyordum bende işlerimi ertelesem kassam diye bu güzel oldu

Geçen bir sörvıra girdiydim okunmuş üflenmiş adım başı leg attı ilk rift 7 leg ikinci riftte 8 leg içimdeki yaşadığım duyguyu anlatamam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

Bu hafta gelen drop buff bundan sonra da devam edecek diyor. Oyun yavaş yavaş ros öncesine dönüyor. Fs bulmakta güçlük çekmeyiz artık.

FS zaten olmuş 400 benim :)

Fakat bu bufflar genelde her oyunda yapıyorlar. WOW'da da benzer bufflar veya boss'lara nerfler hep oldu. Amacı her şeyi toplayamamış casual oyunculara kolaylık sağlamak, zaten ladder sistemine kadar yapacak çok da bir şey de kalmadı. Herkes alternatif karakterle oynuyor.
  • Bende dün tek yaptığım riftte niye 4 legendary bir de plan düştü diyordum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.