Şimdi Ara

Annem hakkını helal etmedi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2009 doğumluysan 15 yaşındasın. Markete gönderiyorsa uçarak git hiç nazlanma yada birazdan giderim de.

• Icten ice bir anlasma var aralarinda, "bugun bana haksizlik yapilir, olsun ileride ben de kendi cocuguma yaparim" anlasmasi. Zaten dunyaya getirirken istifade etmek icin getiriyorsun. Yok evlat sevgisi, yok gururlanirim, yok calisir eve ekmek getirir.

O yuzden cocuk yetistirse de "ben bana yapilan haksizligi ona yapmam" diyeni linc ederler. Gerci seni etmemisler yine medenilermis iyi kotu.

Yorgun argin adam markete gitmedi diye hakkini helal etmemek ne demek? Hani belki sakasina soylemistir de yok erkeklikten vurmalar falan. Normal yani sirf arkadas icin degil, hepimiz icin aynilari gecerli degil mi? Bir ebeveynin cocugu uzerinde hic bir hakki yoktur, hatta olene kadar cocuga borcludur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vesnee2009 V kullanıcısına yanıt

Sevindim kardeşim.

Yaş olarak büyüğümdür, sadece şu kadarını söyleyim

“annenin üzerine titre”, bir şey isterse diye ağzına bak ve hemen dediğini yap, razı et, duasını al.

Anneler, Hz. Allahın kullarına olan sevgisinin dünyadaki göstergesidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle desene içi el vermez merak etme, sen anne baba sözünden çıkma yine de.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle, karşılıksız kim kimi bu kadar sevebilir? Aylık asgari ücret verseler birisi sizi bu kadar sevmez sevemez

• kaspersky155 kullanıcısına yanıt

Allah cc gecinden versin kaybetmeden önce sevmek saymak kıymetini bilmek lazım.

Annem geçenlerde bir hafta hastanede yattı ciddi bir rahatsızlık nedeniyle. Çok şükür iyiyiz.

İnanın evde anne yoksa, o ev yuva değil. Anneniz sağ ise elini ayağını öpün meleklerin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin gibi erkek mi olur derken hata yapmış. markete gitmenin erkeklikle ne alakası var ?

Ama anne cehenneme git derse gideceksin. Annenin kıymetini bil. Keşke annem, babam hayatta olsaydı.

• Helal etmedi mi al 10 kg süt sana verdiği. Sütleri geri ver olsun bitsin saçma sapan aile toksiklerinden kurtulun laf söyletmeyin, yoksa yarın karınızın yanında sizi rezil eder net olun, ciddi olun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle abi anne olmayınca evde kendimi çok huzursuz hissediyorum

• por favor kullanıcısına yanıt
    Allah rahmet eylesin abi çok zor bi durum olmalı Allah kimseye yaşatmasın o acıyı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.