Şimdi Ara

anlaşılması en zor anime (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
4.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monogatari serisi devreleri az yakmıyor.
  • Lain yazmaya geliyordum herkes yazmış zaten. Ek olarak steins gate'in de bir nebze karışık olduğunu söyleyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ef animeleri yani A Tale of Memories ve A Tale of Melodies nispeten sanatsal ve deneysel serilerdir, özel bi çaba göstermezseniz bi halt anlamazsınız o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiralik kettle -- 29 Ocak 2016; 2:53:20 >
  • Ben FLCL demek istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim için guilty crowndu. ya ben çok hızlı izledim ya da seri çok karışıktı ama sarıp sarıp izliyodum
  • Higurashi No Naku Koro Ni tabiki de.
  • Ergo Proxy desem yeridir bir türlü anlayamadım. Ya bölüm atladım izlerken ya da konusu cidden karmaşıktı.

• ergo proxy herhalde. bitirdikten sonra üstünde bir süre düşününce anladım ama yine de en zorlayan oydu
  • Bir zamanlar oregairu yazmışım konuya, tatami galaxy izledikten sonra birincilii açık ara ona veriyorum, myanimelist'te nasıl bir puan vereceğimi bile bilemedim öyle bir anime oldu benim için
  • monogatari serilerine çok karışık diyor bazı kişiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewtrolar14

Ben FLCL demek istiyorum

Hatırladığım kadarını yazayım,

Şimdi Atomsk diye kozmik bir varlık var. Bu varlık parçalanıp evrenin dört bir yanına ayrılıyor, buna aşık olan Haruko bacımız da gezegen gezegen dolaşıp bunun parçalarını topluyor. Geri kalan absürd olaylar da Gainax'ın cilvesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse de Mousou Dairin ve Nekojiru-sou yazmamış

2.söylediğim Tenshi no Tamago ile benzeşmekte.Rahatlıkla söyleyebilirim ki en underrated animeler arasına rahatça girebilir.Sadece bir anime olarak değil sanat eseri olarak da.Halihazırda ödülleri mevcut

Salvador Dali göndermesine ise ayrı bittim
  • Pepe zor gibi bence o çocuk nasıl yaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Evangelion ile Madoka Magica kapışır

Madoka Magica nedense alanında en kolay anladığım anime olmuştu

Mushishi benim için anlaşılması en zor yapımdı.Gerçi sadece 1 bölüm izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Evangelion ile Madoka Magica kapışır

Madoka Magica nedense alanında en kolay anladığım anime olmuştu

Mushishi benim için anlaşılması en zor yapımdı.Gerçi sadece 1 bölüm izledim

Bana da Lain çok kolay gelmişti
  • Tenshi no Tamago(aka Angel's Egg) izlediğimden beri düşünüyorum.Evangelion'daki sembolizmin kolay anlaşılabilir olduğunu düşünüyorum ama bu anime filmi beni yıktı geçti.Cevabım Tenshi no Tamago,eğer anlayan varsa lütfen anlatsın/tartışalım.

• kaiba (zırt pırt beden değişimi, kovalayan manyaklar, abidik gubidik karakterler. ne izledim la ben dedirtiyor.)
  • Ergo Proxy bence adamlar mı gereksiz saçmalıyo biz mi anlamıyoruz kendini sorguluyo insan :)
  • ekremakrep E kullanıcısına yanıt
    Parça parça veriyorlar herşeyi bitince de birleştiremiyoruz tam olarak. Uzun ingilizce bir açıklama okumak zorunda kalmıştım anlamak için. Güzel Animedir.

• Ne kadar anlaşılması zor bilmem ama Zetsuen no Tempestin bir kısmından sonra beynim yandı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.