Şimdi Ara

anlaşılması en zor anime (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
4.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyinsiz olmadığımı düşünüyorum ama stein's gate' i ya tam anlamadım ya da seride bazı plot holelar var. gerçi izlerken bir sürü şeyle uğraştım ziyan ettim :D keşke normal bir şekilde izleseydim.
  • Bana göre herşeyin ta en başından kurgulanmış olduğu, hiçbirşeyin sonradan uydurulmadığı en kompleks Anime'ler kanımca Serial Experiments Lain ve Boogiepop Phantom.
  • Şimdiye kadar o kadar karışık animeye denk gelmedim ama itiraf etmeliyim Ergo Proxy zorlamayı başardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 15 Haziran 2014; 14:34:09 >
  • Lain, ergo proxy, izledigim sci-fi animelerin yarisini anlamamisimdir gerizekaliyim herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K project sırf cızımleri için izlediğim bir anime senaryoya dair hiç bir şey anlamadım sanki 3. 4. sezonlarından izlemeye başlamışım gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenpachii -- 13 Haziran 2014; 12:32:49 >
  • Nardoyu hiç anlamıyorum. Salak gibi Madara'nın teklifini kabul etmeyip ölüp duruyolar yok yere

• manga spoiler
    Madarının teklifini kabul etseydi şimdiye herkes ağaç gübresi veya kaguraya besin kaynağı olurdu.
  • kenpachii K kullanıcısına yanıt
    yahu bir karıştırma, şaka yapıyorum şurda.
  • Çok da anlamadım sayılmaz da, Shinsekai yori animesinin %70'inde "Nooluyo arkadaş burda?" dedim. Sonunda bir çok şey açığa kavuştu ama çok garip bi animeydi benim için.
  • Anlaşılması zor derken anlaması zor noluyo demek gibi mi eğer öyleyse death note ve no game no life biraz ecchi ama.
  • tabiki gantz sayko bir anime ve mangadır. animesi 20 bölüm mangası 363.
  • hala neon genesis evangelion denmemiş
  • mirai nikki ve elfen lied. Çünkü hiçbir şey anlatmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

mirai nikki ve elfen lied. Çünkü hiçbir şey anlatmıyor

zevk meselesi ama bence Mirai Nikki güzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

quote:

Çok yapmacık hareketler vardı. Sanki millet sırf kan görsün diye yapılmış bir animeydi herhangi bir olay zinciri yok herkes birbirini öldürüyordu ve birçok yerde mantık hataları vardı. Tek diyebileceğim final bölümü çok güzeldi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

quote:

Çok yapmacık hareketler vardı. Sanki millet sırf kan görsün diye yapılmış bir animeydi herhangi bir olay zinciri yok herkes birbirini öldürüyordu ve birçok yerde mantık hataları vardı. Tek diyebileceğim final bölümü çok güzeldi

mantık hatası tabi ki var ama çoğu animede de var en azından benim izlediklerimin çoğunda var

• Bu alanda ki favori yapımım Ergo Proxy olsa da hiçbir Dementia Evangelion külliyatı kadar ağır bir sembolizm içermez ve onun kadar teori kurmaya zorlamaz.
  • Teoriler için Tokyo Ghoul mangasını söyleyeceğim. Anime olarak da Mekaku City Actors'ı çözemedim hala.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bleach'de Ichigo'nun kendi kafasındaki elemanla ve kılıcı pis sakallı adamla yaptığı felsefeyi anlamıyordum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.