Şimdi Ara

*** AnKeT *** En İyİ Oto Gaz (LPG) Hangisi (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
6
Favori
381.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki

*** AnKeT *** En İyİ Oto Gaz (LPG) Hangisi

(En Son Oy Tarihi: 13.11.2022)
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailsen

quote:

Orijinalden alıntı: cnkcoskun

Istanbuldan antalyaya gelirken Kütahya afyon arasinda hürgaz marka gaz aldim. Litre fiyati cok uygundu. Menzil olsunn çekişi olsun gayet guzeldi gaz. Markalara fazla para vermek mantikli mi bilemiyorum

Afyona 20 km kala Pars petrol istasyonu Hürgaz hem giderken hem dönüşte (ters yönde kalsada ilerden döndüm geldim) aldım bende çok beğendim..Dönüşte İstanbula 400 km geldim 40 da şehir içinde gitti toplam 440 km yol yaptım 45-46 lt lpg ile..Antalya'ya gidişte de almıştım çok memnun kaldım..Araç 2.0 Honda crv..

Yolu Afyona düşenlere tavsiye ederim,güncel fiyat 2.09 tl idi..

Alıntıları Göster
    Ankara'dan İzmir'e giderken hemen Afyon'un çıkışındaki BP'den almıştım bir keresinde. Çok memnun kalmıştım.
    Geçenlerde Ankara'daki bir BP istasyonundan aldım. Çok hoşuma gitmedi. Çekişini çok beğenmedim. Opet ve Shell'e devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

Ankara'dan İzmir'e giderken hemen Afyon'un çıkışındaki BP'den almıştım bir keresinde. Çok memnun kalmıştım.
    Geçenlerde Ankara'daki bir BP istasyonundan aldım. Çok hoşuma gitmedi. Çekişini çok beğenmedim. Opet ve Shell'e devam.

Alıntıları Göster
    En iyisini yiyeyim b u saatten sonra. LPG olmuş 2,40 Daha bir ay önce 2,01'den aldığım yerden şimdi 2,40'ya LPG alıyorum.

• EN AZ KM Yİ OPET AYGAZDAN ALDIĞIM LPG GÖTÜRDÜ BİR DEPOYLA (32 LT) GİTTİĞİM KM;

AYGAZ; TAM 330 KM,

ŞHEL GAZ; TAM 355 KM

PO GAZ; TAM 375 KM

MİLAN GAZI DAHA YENİ DOLDURDUM 2,25 KRŞ'A TAM BOŞ DEPO 34 LT ALDI. AYGAZDAN 20 KRŞ DÜŞÜK OLDUĞU İÇİN 34 LT ALDI

ÖLÇÜCEM BAKALIM AMA AYGAZDAN ALMAYIN DERİM HEM BİRİM FİYATI PAHALI 2,45 KRŞ HEMDE AZ KM GÖTÜRÜYOR.
  • milangaz,shell,PO
  • Gazdan çok pompanın yeni olmasınamıı dikkat etmemiz lazım?
  • MİLAMGAZDAN ALDIĞIM GAZLA UZUN YOLDA 355 KM GİTTİM. PENDİK E5 YANYOLDA AYTEMİZ VAR FİYATI MİLANGAZA GÖRE 5 KRŞ PAHALI. ÇÜNKÜ MİLANGAZI SATANYER CLASS PETROL DÜ BENZİN 5,25 TL İKEN 20 KRŞ İNDİRİMLİ VERİYORDU 60 TL LİK BENZİN ALDIM BENZİN SEVİYESİ ÇEYREK DEPOYDU YARIYA GELDİ ARABA 2, 3 KM SONRA GAZA GEÇDİĞİ HALDE 2 HAFTA SONRA İBRE ÇEYREYE DÖNDÜ TİKSİNDİM ORADAN KÖÜK MÜ BASTILAR BİLMİYORUM PİSLİKLER DAHA SU ALMAM ORADAN.

ONUN İÇİN AYTEMİZİ DENEYEYİM DEDİM DEPO BOŞDU UZUN YOLA ÇIKMADAN FULLEDİM VE 34 LT İLE 400 KM YOL YAPTIM. HA BİTTİ HA BİTECEK 400 KM Yİ BULDU. DÖNÜŞDE Bİ ŞANS DAHA VEREYİM OPET AYGAZ ALAYIM DEDİM GENE BANA HÜSRAN HASRET DÜŞTÜ, HEM DİĞERLERİNDEN 30 KRŞ PAHALI, HEMDE UZUN YOLDA 23 KRŞ YAKMIŞ,AYTEMİZ 20 KRŞ ÇIKTI. BUNDAN SONRA AYTEMİZ GAZ. ÇEKİŞİ İYİ VE RÖLENTİDE TİTREMESİ YOK
  • yaklaşık 7000km dir gaz kullanıyorum farklı firmaları denedim ama opet hoşuma gitti km olarak az götürüyor ama diğer firmalara göre çekiş daha iyi performans arttığı için gittiğim yol azalıyor yanlız her opet de iyi değil genelde şehir merkezlerine yakın işlek yerlerden almak daha iyi bazı opetlerin gazı iyi değil arıza ışığını yakıyor gazı bitirip her zaman aldığım yerden alınca arıza ışığı sönüyor
  • AYGAZ VE SHELL KALİTELİ VE YAKITI *** AnKeT *** En İyİ Oto Gaz (LPG)  HangisiNI TAKİP ETMESİNDEN DOLAYI.
  • Ankarada guvenal gazdan aldim lpg yi.cekisi artti gibi aracin.ayrica 2.29 krs fiyat.bakalim kac km'rede bitecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

Ankarada guvenal gazdan aldim lpg yi.cekisi artti gibi aracin.ayrica 2.29 krs fiyat.bakalim kac km'rede bitecek.

Sonuç nedir peki?
  • Arkadaşlar lpg li araç sahiplerinin katılımıyla zenginleşecek bir whatsapp grubu kurduk.

Lpg de yaşadığımız sorunları sıkıntıları yazarak tartışarak çözüm arayabiliriz.

Bilgi ve tecrübe paylaşımı grubudur.Boş muhabbet ve geyik yoktur.

https://chat.whatsapp.com/IDWTvT3qeZCInkTxVW0FiE
  • Konuyu hortlatmış olacağım ama İstanbul'da olan arkadaşlardan özellikle anadolu yakasında olup da fiyat/performans açısından deneyimledikleri, beğendikleri, önerebilecekleri LPG/OTOGAZ aldıkları istasyonları buradan yazarlarsa bilgi paylaşımı açısından çok güzel olacaktır.

Şimdiden deneyimlerini aktaracak arkadaşlara teşekkürler.

EN İYİ LPG / EN İYİ OTOGAZ / EN ÇOK YOL GİDEN OTOGAZ / EN ÇOK YOL GİDEN LPG
  • en iyi gaz en ucuz olanıdır
  • Bence fiyat/performans olarak değerlendirilmeli pompa fiyatı ucuz diye alınan gaz bazen çok az km gitmekte ve km başına benzinden bile pahalıya gelmekte
  • Toyota Starlet T kullanıcısına yanıt
    Pendik köprüsü altındaki sanayi girişindeki po dan 2,82tl ye alıyorum. Memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtgkce

Pendik köprüsü altındaki sanayi girişindeki po dan 2,82tl ye alıyorum. Memnunum.

Teşekkürler üstad var mı başka istasyon önerisi olan arkadaşlar
  • BENDE KADIKÖY KOŞUYOLU MEVKİİ’NDE AYTEMİZ PETROL BULDUM LPG 2.89 YAKIN VEYA YOL ÜZERİ OLANLARIN BİLGİSİNE

KOŞUYOLU MAH. ALİDEDE CAD. NO:2 KADIKÖY İSTANBUL
  • OTOGAZA 16 KURUŞ İNDİRİM GELMİŞ KONUYU HORTLATALIM BAKALIM
  • en iyi gaz hangisi dersek,kesinlikle bu sorunun cevabını araba veriyor,her araç kendine göre bir yakıt tercih ediyor,gerk motor sesi gerek performans gerekte ekonomi açısında,çeşitli denemelerle bunu bulabilirsiniz.benim clio3 aracımda kullandığım gaz ise aytemiz,en iyilerde shell ve aytemiz sonra opet .po gazda benim araç yerlerde sürünüyor.
  • Tecrübelerim şunu gösterdi, en iyi gaz diye bir şey yok. Petrol istasyonundan petrol istasyonuna yakıt farkediyor. Aralarında 3 km olan Opet'in birinin çekişi çok iyiyken, diğerinde tam tersi berbat oluyor. Birinde menzil iyiyken diğerinde kötü oluyor.

Lâkin şu var, gaz fiyatları böyleyken performans yerine, menzil benim için daha önemli.

Yukarıda bir arkadaş demiş ya en iyi gaz ucuz olan gazdır diye,aynen öyle.

Ankara için konuşursam, OSTİM Güvenalgaz, Opet ve YDA Aytemiz'den memnunum. Şu anda 2.67'den Aytemiz'den alıyorum memnunum, 2.64 Güvenalgaz, 2.79 OPET. Opet bana kalırsa biraz abartılıyor gibi geliyor.

2.30 dolaylarındayken genelde Shell'den alıyordum ama artık Shell almıyorum, genelde uygun istasyonları bana uzakta.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.