Şimdi Ara

ANKER SOUNDCORE LIFE Q10 KULAKLIKTA BEKLENEN INDIRIM FIRSATI!(ANKER TR RESMI KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
11
Favori
43.541
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soundcore Motion+ ürününde bir kampanya yapsanız da alsak. 650 liraya satılmış zamanında. Yine o fiyatlara inerse alacağım.
  • _magnetar_ kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Merhaba

Kampanya bilgilerini güncel tutacağız, takipte kalmanızı rica ederiz, sevgiler.
  • Anker Türkiye kullanıcısına yanıt
    Merhaba.. Anker Roav A1 satın aldım..bu kamera ıcın hangı sd kart alabılırım..ne onerırsınız..hepsı calısırmı.
    Tesekkurler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kvc_kvc kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Marka fark etmeksizin class 10 seviyesinde micro SD kart kullanmanızı öneririz.
    Sevgilerle..
  • Anker Türkiye kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler..pekı 64 gb yeterlımıdır bu cıhaz ıcın..

• kvc_kvc kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    32 GB ve üzeri SD kart kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAs28

Hem HB'den şarj aletini hemde amazondan Hoparlörü aldım teşekkürler anker.

Kulaklık ile başladığım anker ailesi giderek genişliyor :)
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E5E88FF07 -- 12 Şubat 2021; 20:15:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anker Türkiye

Öncelikle Merhaba

650 olursa bende alırım
  • Mars 2pro kullanan var mi? Yorumlarini paylasabilirse cok memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10000 lik anker powerbank almıştım 1 sene oluyor 5 defa kullandım kullanmadım şuanda 1 kere şarj ediyor telefonu bitiyor kendi kendine enerjisini kesiyor bu kadar kalitesiz olacağını hiç dusunmemistim

• Soundcore 10q kulaklık

Kablosuz sarj aleti

Bluetooth hoparlör

Ayrıca yer temizlik robotu yuvarlak olan

• Nebula ailesi muhtesem zamlandi. Min 1000 tl artti fiyatlari. Vardi bir hayalimiz ama artik gercekten hayal oldu. Sagolun zamlar, vergiler

• quote:

Öncelikle Merhaba

Fiyat 650 olursa 2 adet almayı düşünüyorum. Yurtdışından sipariş vereceğime buradan alırım.
  • Panora P kullanıcısına yanıt
    Anker Türkiye kullanıcısına yanıt
    Strike 1 ile strike 3 arasında ki farklar nelerdir? Sadece 7.1 özelliği mi acaba? Ve değer mi fiyat farkına?

• quote:

Öncelikle Merhaba

Az önce başlayan kampanya ile 699 liradan 2 adet aldım. Gönül isterdi ki donanımhabere özel ekstra indirim yapın. Yine de rakilerine nazaran iyi fiyat olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Strike 3 7.1 desteğine sahip ve usb uçlu. Strike 1 normal ve 3.5" jacklı görünür farkları bu. Malzeme kalitesi konusunda yorum yapamicam.
  • 4000 TL lik projeksiyonun yanında 100 TL lik powerbank hediye etmek bu derece reklam yapılıyorsa anker bir oturup düşünsün. Anker Türkiye'de gerçekten iyi çalışmıyor, çok beğenilen ürünleri paralel ithalatla bulunurken kendileri resmi olarak Türkiye'de satmıyor. Bir dönem satılan vortex model kulaklık çok beğenildi, daha da getirmediler. Bir zamanlar ergonomik mouse geldi ve yurt dışı fiyatının çok çok üstüne Türkiye'de satıldı. Bu şekilde giderse anker Türkiye'de fazla tutunamaz. İnsanların ihtiyaçlarına hitap etmektense kendi getirdikleri ürünleri dayatıyorlar Türkiye'de, kötü bir pazarlama ekibi var belli ki. Her şeyi geçtim fiyatlarını durduk yere tepeye çıkardılar, döviz yükselince ürünleri zamlandı, döviz düşünce fiyatları düşmedi. Ben anker ürünlerini çok severim ve kullanırım, ama Türkiye'de bu işi beceremedi anker, ben yurtdışından getiriyorum anker ürünlerini. Evofone'un Türkiye de xiaomi nin yüz karası olduğu gibi anker Türkiye'de o yolda emin adımlarla ilerliyor. 10 senedir bu forumdayım ve insanların nelere ihtiyaç duyduğunu, ne tip davranışlarda bulunan şirketleri yükselttiğini, ne tip davranışlarda bulunan şirketleri yerin dibine soktuğunu çok iyi bilirim.

Yolun yol değil anker. Vazgeç bu yoldan...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Soundcore uygulamasını indirdim ama strike 1i soktuğumda cihaz görünmüyor sadece strike 3 için mi bu uygulama ? evet ise strike 1 için uygulama var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

4000 TL lik projeksiyonun yanında 100 TL lik powerbank hediye etmek bu derece reklam yapılıyorsa anker bir oturup düşünsün. Anker Türkiye'de gerçekten iyi çalışmıyor, çok beğenilen ürünleri paralel ithalatla bulunurken kendileri resmi olarak Türkiye'de satmıyor. Bir dönem satılan vortex model kulaklık çok beğenildi, daha da getirmediler. Bir zamanlar ergonomik mouse geldi ve yurt dışı fiyatının çok çok üstüne Türkiye'de satıldı. Bu şekilde giderse anker Türkiye'de fazla tutunamaz. İnsanların ihtiyaçlarına hitap etmektense kendi getirdikleri ürünleri dayatıyorlar Türkiye'de, kötü bir pazarlama ekibi var belli ki. Her şeyi geçtim fiyatlarını durduk yere tepeye çıkardılar, döviz yükselince ürünleri zamlandı, döviz düşünce fiyatları düşmedi. Ben anker ürünlerini çok severim ve kullanırım, ama Türkiye'de bu işi beceremedi anker, ben yurtdışından getiriyorum anker ürünlerini. Evofone'un Türkiye de xiaomi nin yüz karası olduğu gibi anker Türkiye'de o yolda emin adımlarla ilerliyor. 10 senedir bu forumdayım ve insanların nelere ihtiyaç duyduğunu, ne tip davranışlarda bulunan şirketleri yükselttiğini, ne tip davranışlarda bulunan şirketleri yerin dibine soktuğunu çok iyi bilirim.

Yolun yol değil anker. Vazgeç bu yoldan...
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E5E88FF07 -- 12 Şubat 2021; 20:14:51 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.