Şimdi Ara

ANKER SOUNDCORE LIFE Q10 KULAKLIKTA BEKLENEN INDIRIM FIRSATI!(ANKER TR RESMI KONU) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
11
Favori
43.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E5E88FF07

.

Alıntıları Göster
    Gümrüklerde çok vergi var dediğiniz %20 vergi var. Zaten bu ürünleri Türkiye'den satın alırken de o vergiyi peşin peşin ödüyorsunuz, üzerine bir de kâr ödüyorsunuz. Aldığınız tek hizmet teknik servis. Zaten kullanışlı pek çok ürün Türkiye'ye gelmiyor. Vortex gelmişti onu satın almıştım satışa çıkar çıkmaz, onu da satıştan kaldırıp insanlara Q10 ve Q20 yi sayıp durdular, daha da bulaşmadım anker Türkiye'ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Strike 1 için şuan herhangi bir yazılım desteği bulunmamaktadır.
    Saygılarımızla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Gümrüklerde çok vergi var dediğiniz %20 vergi var. Zaten bu ürünleri Türkiye'den satın alırken de o vergiyi peşin peşin ödüyorsunuz, üzerine bir de kâr ödüyorsunuz. Aldığınız tek hizmet teknik servis. Zaten kullanışlı pek çok ürün Türkiye'ye gelmiyor. Vortex gelmişti onu satın almıştım satışa çıkar çıkmaz, onu da satıştan kaldırıp insanlara Q10 ve Q20 yi sayıp durdular, daha da bulaşmadım anker Türkiye'ye

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E5E88FF07 -- 12 Şubat 2021; 20:14:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E5E88FF07

.

Alıntıları Göster
    korkmanıza gerek yok, tracking number olmayan kargolarda kaybolma ya da çalınma yaşanabiliyor, fakat tracking number olan bir kargoda böyle bir şey yaşamazsınız
  • Anker Türkiye kullanıcısına yanıt
    Yeni aldım ama mikrofon çalışmıyor yazılımda deneyecektim ama strike 1 için yok discord da ses ayarlarını sıfırladım yine çalışmadı bilgisayarda sıkıntı vardır diye telefona bağladım birisini aradım yine mikrofondan ses gitmiyor iade de kabul edilmiyor bildigim kadarıyla ne yapacağım peki ?
  • Merhaba,

Konu hakkında yardımcı olabilmek için özel mesaj atılmıştır.
  • Bluetooth kablosuz kulaklığınızı almayı düşünüyorum Hepsiburada da kimi çok övüyor kimi çok gömüyor garanti durumu nedir

• metin10oktay M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Hepsiburada ki ürünlerimizin hepsi 2 yıl Anker Türkiye Distribütör garantilidir.

• Anker soundcore life q10 aldım seste takılmalar oluyor geri yolladım aldığım yere ne değişim ne iade oldu. İade reddedildi dendi sadece açıklama bile yapmadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben ürünü sordultan sonra 60 lira zamlanmasının tesadüf olduğunu düşünmek istiyorum

• Arkadaşımın tavsiyesi üzerine anker soundcore liberty 2 pro ürününü satın aldım. Ama ürünün şarj süresi hiç te yazdığı gibi değil diye youtube videosuna bakayım dedim :') bir de ne göreyim. Benim abi 1000 tl lik kulaklığa yedek kulak ucu/kulak slikonu koymamışlar diye söylenmem boşunaymış meğer varmış :') ama benim kutumdan çıkmamış

Hem şarj süresi yaşadığım bir ürün hem de yedek slikon kulakçıkların /kulak tutma aparatının olmadığı bir anker soundcore liberty 2 pro sahibiyim :')

Bu sefer üzdün beni anker
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatali99

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine anker soundcore liberty 2 pro ürününü satın aldım. Ama ürünün şarj süresi hiç te yazdığı gibi değil diye youtube videosuna bakayım dedim :') bir de ne göreyim. Benim abi 1000 tl lik kulaklığa yedek kulak ucu/kulak slikonu koymamışlar diye söylenmem boşunaymış meğer varmış :') ama benim kutumdan çıkmamış

Hem şarj süresi yaşadığım bir ürün hem de yedek slikon kulakçıkların /kulak tutma aparatının olmadığı bir anker soundcore liberty 2 pro sahibiyim :')

Bu sefer üzdün beni anker
    İade et. Bu sorunu göre göre konu sahibi sana çözüm bulmak istememiş 4 gündür. Başıma daha büyük bela almamak için iade ederdim ben olsam.

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    İade süresi doldu diye sıkıntı oluyordu bende tüketici haklarına gitmeye karar vermiştim bu cuma günü özelden yazdılar sağolsunlar. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim hocam
  • Konuyu favorilerden çıkarıyorum, sürekli "kablolarda indirim", "Q10 da müthiş indirim (300 TL)" gibi bildirimler almak bence herkesi anker'den soğutuyor. Belki Türk halkının ihtiyacına uygun kampanyalar yaparsanız burası tekrar hareketlenir, ama gördüğünüz üzere konudaki rağbet inanılmaz şekilde düştü. Bu insanlar kablo, projeksiyon değil, bütçelerine uygun, dolar indirimini yansıtacağınız kulaklık, mouse vb ürünler bekliyor. Batmak için uğraşıyorsunuz bence... Şuana kadar gördüğüm en kötü satış politikasına sahipsiniz yemin ediyorum.

• bu ne la

• SoundCore Strike 1 almayı düşünüyordum xbox one için geçenlerde bakmıştım 239 liradan bir anda 389 liraya çıkması da çok saçma değil mi
    Eski fiyatında döner mi acaba yoksa bu fiyata degecegini düşünmüyorum yurtdisi fiyatı 35 dolar civarı.

Soundcore 3 stokları tükenmiş durumda. İndirimli fiyattan tekrar stok gelecek mi acaba ?

• Arkadaşlar ben daha önceden çok bekledim indirim gelmedi. Anker de fiyatlandırma çok ilginç. Ben farklı bir marka oyuncu kulaklığı aldım geçtim.
  • SoundCore Strike 3 tekrar stok gelmiş. Aldım bir tane umarım pişman olmam. Ama kullanmak için dönüştürücü ihtiyacım var. 3.5mm aux dönüştürücü tavsiyeniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.