Şimdi Ara

Ankaradayım canım sıkılıyor..Ne yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
9.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum Ankara gibi bir şehirde yaşıyorum.Yapacak bişey yok ya da ben bulamıyorum.Evde durmakta istemiyorum dışarda çok güzel bi hava var ama ne yapayım dışarda?

Hergün akşama doğru basketbol oynamak hariç yaptığım bişey yok.Birde sabahları yürüyüş yaparsam yaparım arasıra ondan hariç bomboş gelip geçiyor günler.

Dışarda sürekli olarak hergün yapılabilecek bir aktivite biliyorsanız tavsiyelerinizi yazın.

Eminim benim gibi birçok arkadaş vardır.Onlarada yararlı olur.

• Ya bizim burda su yok kahvaltı yapacam su yok yaw.
  • kendını gelıstırıcı bır seyler dusunebılırsın.bos vaktım olsa ben bır ıngılızce kursuna gıderdım kesınlıkle
  • Ankarayı bilmiyorum ama büyük bir şehir olduğu için ne biliyim arkadaşlarını topla paran varsa sabahtan öğlene kadar bowling,go-kart,bilardo vs. gibi aktiviteleri yapıp akşam yine halı saha yada basketbol oynayabilirsin
  • Şuan Ankarada Olmak İçin Neler Vermezdim
  • bent dersine git anladın sen onu
  • quote:

Orjinalden alıntı: bolu_beyi_14

bent dersine git anladın sen onu

bu sıcakta leş gibi karılar hiç çekilmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoktuguA

Ankarayı bilmiyorum ama büyük bir şehir olduğu için ne biliyim arkadaşlarını topla paran varsa sabahtan öğlene kadar bowling,go-kart,bilardo vs. gibi aktiviteleri yapıp akşam yine halı saha yada basketbol oynayabilirsin

Hocam birgün olur iki gün olur hergün gitmek hem sıkar hemde maddi yönden göçertir.

Benim dediğim böyle hergün sıkılmadan külfete sokmadan yapılabilecek şeyler.

@Tun4 kendimi geliştirecek birşeyle uğraşıyorum zaten ama hep onunla da uğraşılmaz ki.

@KuzuXx özel değilse sebebini sorabilir miyim?

@bolu_beyi_14 oradan da sıkıldım

• Yukarı ulen.

Çok tuhaf bişey istiyorum herhalde.
  • .IÇINA ÇALI BAĞLA GEZ

ANNEM ÖLE DERDİ CANIM SIKILIYOR DİYİNCE
  • Bisiklete bin.
  • Foruma haber sal buluşuma yapalım.
  • Martılara balgam at, otogara gidip oradan bize; "Otogardayım ne yapayım?" diye konu aç, bütün forum birlik olur.
  • ankarada gezilecek eylenilecek yerleri 2günde yaparsın 2gün sonra evde kos kos oturursun ama ben cozumunu buldum hergun arklarla bulusuyoz ama oda sıkmaya basladı
  • oyun oyna...
    dmc 4 ün demosunu oyna,guitar hero 3 oyna bi sürü oyun var
  • quote:

Orjinalden alıntı: G.Eroğlu

Martılara balgam at, otogara gidip oradan bize; "Otogardayım ne yapayım?" diye konu aç, bütün forum birlik olur.

ankarada?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Bisiklete bin.

Hocam hep aynı yerlere gidiyorum yani bi eğlencesi kalmadı.Gidebileceğim bütün uzaklıklara gittim.Keçiörenden Kızılaya kadar sürdüm bi keresinde ki direksiyonda gevşemeye başladı birgün sürerken elimde kalacak.

@Ünal Korkmaz valla hocam onu organize edecek cesaret yok bende.

@G.Eroğlu ankarada martı yok,otogarda ne işim var(öyle öneriye böyle cevap)

@__koleksiyoncu__ hocam kışın ark.lar arasında biraz kopukluk oldu malum ders mers evdeydim çoğu zaman onlar kendi aralarında hep takılmışlar yaz geldi onlarla takılayım dedim ama hafiften bi soğukluk hissettim zaten muhabbetler konular 360 derece değişmiş.Farklı dilde konuşuyorlar sanki.Zaten bir haftaya kalmaz hepsi dağılıyor tatil matil.

• Kusura bakma ama Ankara da yapılacak hiç bi b.k yok. Bende Ankara'da oturuyorum, gezilecek,değişik anlamda 1-2 yer dışında başka da yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal_07

Kusura bakma ama Ankara da yapılacak hiç bi b.k yok. Bende Ankara'da oturuyorum, gezilecek,değişik anlamda 1-2 yer dışında başka da yok.

Para olduktan sonra herşey sende. Mesela birazdan çıkacak. Evde oturmaktan sıkıldım atraksiyon buldum bile kendime.
  • bende ankaradayım ve tabiri caizse fingin' myself.

söyle bağalım ünal efendi,neymiş o atraksiyon
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.