Şimdi Ara

Ankarada polisaj yaptırabileceğim yer önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda eskiden boya koruma kampanyası vs olan konular vardı şu an hiç yok sanırım Ankarada aracımdaki fırça çiziklerini gidermek için polisaj yaptırabileceğim yer öneriniz varmı ?

• dby detailing başka yer düşünme

• quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

dby detailing başka yer düşünme

Araba anahtari nereye birakiliyor hocam
  • autindustry A kullanıcısına yanıt
    hocam kusura bakma pek anlamadım sahibiyim filan diye dediyseniz ben izmirdeyim birkaç yıldır hobi olarak detailing ile uğraşıyorum çoğu yeri bildiğim için önerdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

hocam kusura bakma pek anlamadım sahibiyim filan diye dediyseniz ben izmirdeyim birkaç yıldır hobi olarak detailing ile uğraşıyorum çoğu yeri bildiğim için önerdim
    Guzel yer ama fiyatlari cok yuksekti o acidan soyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autindustry -- 10 Temmuz 2021; 23:45:24 >
  • autindustry A kullanıcısına yanıt
    o kadarında bilgim yok ama bu işlerle kafayı bozmuş adamlar kendi araçları gibi yapıyorlar. daha uygun varsa elbet orası tercih edilebilir.
  • Arkadaşlar dby ve detailing dükkanı vs biliyorum polisajda olsa rakam 2000 üzeri çıkıyor kılcal çizikleri alacak bir uygulama istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

Arkadaşlar dby ve detailing dükkanı vs biliyorum polisajda olsa rakam 2000 üzeri çıkıyor kılcal çizikleri alacak bir uygulama istiyorum.

Crown detailing 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: autindustry

Guzel yer ama fiyatlari cok yuksekti o acidan soyledim
    Evet hocam dby gereksiz pahalı ki yaptıkları işlemin aynısını başka yerlerde yapıyordur eminim. Bana 2020 yazında boya korumaya 2000 tl dediler şimdi kim bilir kaç tl teklif ederler. Bugün bi avmnin kuaförüden 950 tl fiyat aldım bana çok makul geldi. Ve avmye giden araçlarda dbye ye gidenlerden farksız orda içerde görüyorum mükemmel iş çıkarıyolar.

Arada 1050 tl fark var insan ona neler yaptırır neler. Dby fazla pahalı.

Bende vintage detailingi övenleri çok gördüm. Beşevlerin orda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 11 Temmuz 2021; 15:31:6 >

• Giza detailing bağlıca. kendisi araca çok özen gösteriyor. Passat aracıma uygulama yaptırdım. instagram sayfasına göz gezdirebilirsiniz.

• Timko iş yerlerinde Petrol Art var. Kesinlikle tavsiye ederim. 308 aracımı oraya götürmüştüm. Ama çok ucuz değil. Dby, Detailing dükkanı, vintage garage’ a göre uygun fiyatlı ama. Kaliteli işçilik arıyorsanız belli bir bütçe ayırmak zorundasınız. Merdiven altı yerlerde yaptırırsanız paranızı çöpe atarsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.