Şimdi Ara

Ankarada börekçi açmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bi düşüncem var.istanbulda birçok börekçi olmasına rağmen ankarada çok yok.sabahları iyi iş yapacağını düşünüyorum.bu iş için ne kadar sermaye gerekir,hangi bölgelere açılsa tutar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Valla börek kadar güzel bişi yok ammmaaaa velakin ankarada oturmadığım için bilemicem istanbulda açsan bi nevi yardım edebilirdim belki :(
  • Yerin işlek olması önemli otobüs durağı.okul,işyerleri.
    Dükkan çok büyük olmasına gerek yok genelde millet erken kalkmaz böreğini alır evinde işinde yer ama okuluna giden çocuk oturup yer,mesela işyeri yakında olan oturup yer.
    Kendiniz imalat yapmaktansa yakında imalathanesi bulunan börekçilerle anlaşıp yaptırırsanız daha uyguna gelir size.Sadece dükkana bir sanayi tipi bir fırın alsanız yeter.Fırınlardaki gibi.
    Yanına içecek limonaa,çay,kola meyvesuyu vs.
  • Devren kiralık/satılık almada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulda çok iş yaptığına bizzat şahit oldum.ama ankarada tutarmı ? İstanbuldakiler kendi yapıyolar poğaçayı,böreği bende o şekil düşünüyorum.maliyeti çok yüksek olur mu ki

• Çevresinde dersane, okul olan bir yerde inanilmaz güzel is yapabilir uygun fiyatlarla birlikte

• Simit cafe tarzı yerler çok iyi iş yapıyor hocam. Yeterki yeriniz işlek olsun etrafında dershane,okul ve işyerleri olan caddelerde gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada bobrekci acalim diye okudum

• fatihgaucho kullanıcısına yanıt
    Simit kafeden ziyade sabahları çalışan bi sistem düşündüm.5 te açıp öğlen 2-3 te kapatmak gibi.

• Redlife35 kullanıcısına yanıt
    oda iyi fikir.ortak açabiliriz.

• bu iş için ne kadar bi sermaye gerekir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.