Şimdi Ara

ANKARA TAKAS GRUBU (PS3 OYUN + BLU-RAY FİLM )!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.895
Cevap
30
Favori
292.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belki ankara yazınca anlaşılmıyor ufuk ANGARA yaz herkes anlar gelir
  • bende ankaradayım arkadaşlar elimde heavenly sword ve fifa08 var fifayı düşünmüyorum ama heavenlyde takas teklifleri bekliyorum

bide önemli olan takas değil yaw tanışalım kaynaşalım takas yapan yerler benim bildiğim ırmak var hiç önermiyorum birde burda maydo72 li arkadaş yapıyodu ben ordan yaptım çok iyi bi arkadaş öneririm

hayır istanbullu arkadaşlar niye bu kadar havalı onu anlamadım oyunlarınız çok paranız çok olabilir bizimde bi gün olur

dikmende oturan varsa görüşelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre_81

elimde fifa 08,motorstorm resistance FNR 3, var

emreciğim ben FNR3 'Ü merak ediyorum onunla F1 İ DEĞİŞELİM.
  • elimdeki lair i heavenly sword la takasladım, ama istanbullu kralemre arkadaşla[:D ]

elimdeki oyunlardan fifa 08 i takaslayabilirim, ama nasıl bi oyun aradığımı bilmiyorum. yarış oyunu olalbilir
  • Ben sadece Ps3'e özel oyunları alıyorum diğerlerini xbox360'a 10 ytl'den alıyorum zaten oyüzdende takasa gerek kalmıyor şuan elimde Motorstorm,Heavenly Sword ve Uncharted var bunlarıda değişmem kesinlikle üçüde harikalar ama satmak isteyen olursa Lair'ı alabilirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dell1903

slm arkadaşlar.. konunun açıldığı iyi olmuş. takas için kargo vs. zor oluyor. kendi aramızda kaynaşsakta oyunları paylaşsak güzel olur.
    istanbuldaki feza gibi, ankarada oyun takası yapan dükkan falan varmı bildiğiniz? bende takas için pirates of caribean ve resistance var. elden oyun takası yapmak isteyen arkadaşların tekliflerini bekliyorum.

ankarada oyun takası yapan en iyi yer ARMAĞAN OYUNCAK 20 ytl ye bana yapıyorlar (ama makinemide oradan aldım.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kngndz

ufuk senin gruplarda iş yok kardeşim
    ankaralılar olarak elinizde yaklaşık 23494748393 adet motorstorm var yine de değişin isterseniz belki kapaklar kitapçıklar felan renk olarak tonları değişiktir

madem bu kadar motorstorm oyunu olan var, herhalde biriniz call of duty 3 ya da resistance ile takas yapar
    hatta bu akşam yapan olursa, gelir alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: UFUK_ŞEN

quote:

Orjinalden alıntı: emre_81

elimde fifa 08,motorstorm resistance FNR 3, var

emreciğim ben FNR3 'Ü merak ediyorum onunla F1 İ DEĞİŞELİM.

Ben de istiyorum fnr3'ü nolcak şimdi
  • bende ankaralıyım

elimdeki oyunlar:

-FNR 3
    -F1 : CÊ
    -WARHAWK
    -COD4
    -FIFA08
    -NBA STREET HOMECOURT
    -NFS:PROSTREET

takas düşünmüyorum...
  • Oblivion var.. Fnr3 ile takas yapabilirim...
  • ps2 , ps3 oyunlarını nerelerden alıyorsunuz
  • Arkadaşlar takas düşünmüyorsanız ne diye yazıyorsunuz onu anlayamadım, konunun amacı zaten takas yapmak.
  • bende Icon var FNR3 ile takas yapa bilirim yapmak istiyen olusa pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candas01 -- 7 Ocak 2008; 6:10:05 >
  • ya nedense bu başlığı görünce aklıma hep ankaralı turgut geliyor.

daha önce izmir buluşmasından gelen tecrübeleri aktarayım, bir buluşma olursa foto makinesini ihmal etmeyin, wifi olan bir yer olsun ve laptop getirin. ve en önemlisi konsol tanımaz oyuncu sınıfından bazı xboxcular gelecektir, hazırlıklı olun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: berhansoylu

ya nedense bu başlığı görünce aklıma hep ankaralı turgut geliyor.

daha önce izmir buluşmasından gelen tecrübeleri aktarayım, bir buluşma olursa foto makinesini ihmal etmeyin, wifi olan bir yer olsun ve laptop getirin. ve en önemlisi konsol tanımaz oyuncu sınıfından bazı xboxcular gelecektir, hazırlıklı olun.

Laptopu ne yapacaz, bir ikincisi xbox cular gelirse boşa gelir sonuçta oyun takası yapacaz ,

olmayan bir makinanın oyunu takas etmek kadar mantıksız bir olayı onlardan bekleyebilirmiyiz

Bu arada takas yapmak isteyen arkadaşlar illa buluşma diye beklemesinler, pm yolu ile anlaşıp merkezi biryerde takas yapsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U_şen -- 7 Ocak 2008; 9:43:51 >

• takaslık ninja gaiden ve resistance oyunları var. teklifleri bekliyorum.
  • quote:

ya nedense bu başlığı görünce aklıma hep ankaralı turgut geliyor.

berhan hoca tamamen konu dışı olucak ama profil resmine ve imzanın ikinci satırının en sonuna hayran kaldığımı belirtmek istiyorum

ufuk bu arada bende ps3 için bugüne kadar çıkmış olan bütün oyunlar var ama kesinlikle takas düşünmüyorum sadece bende bir sürü oyun olduğunu bu konuyu okuyan herkes bilsin yeter.Önemli olan şekil yapmak

• Onceden sinbo vardi, upgrade ettim. Sonra iade etmek zorunda kaldim. Degistiricem sonra. Ps3 den inip xbox a binmis gibi oldum. Kompressor alcam. Hani bilgisayar kasasi temizleyenler varya. Biktim 25 dakka sac kurutmakla ugrasiyom. Neyse, saolasin ;)
    ben hep gunduz haftasonu workshop tadinda bir bulusma hayal ettim ama olmadi. Safi bilgi paylasimi ve biralar. Bir ps3 ve hizli interneti olan bir bilgisayar. Ben mesela dfp yi getirirdim, denemek isteyenler denerdi. Baskasi eyetoy. Not:bu mesaji yazarken iflahim seyolmustur. Toplantidayim, telefondan yazdim
  • quote:

Onceden sinbo vardi, upgrade ettim. Sonra iade etmek zorunda kaldim. Degistiricem sonra. Ps3 den inip xbox a binmis gibi oldum. Kompressor alcam. Hani bilgisayar kasasi temizleyenler varya. Biktim 25 dakka sac kurutmakla ugrasiyom. Neyse, saolasin ;)
    ben hep gunduz haftasonu workshop tadinda bir bulusma hayal ettim ama olmadi. Safi bilgi paylasimi ve biralar. Bir ps3 ve hizli interneti olan bir bilgisayar. Ben mesela dfp yi getirirdim, denemek isteyenler denerdi. Baskasi eyetoy. Not:bu mesaji yazarken iflahim seyolmustur. Toplantidayim, telefondan yazdim

Hayallerinin bir kısmı telekoma bir kısmı bizim cebimizdeki paraya bir kısmıda o anki psikolojik durumumuza bağlı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.