Şimdi Ara

ANKARA TAKAS GRUBU (PS3 OYUN + BLU-RAY FİLM )!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.896
Cevap
30
Favori
292.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: dell1903

ankaralılar uyuyor. konu canlanaa

harbiden uyuyor
  • selam ben angaralı durgut
    elimde kendi gasetlerim vaa
    motorstorm karşılığı değiştirmek istiyorum
  • Öncelikle herkese merhaba forumu uzun süredir takip etmeme rağmen üye olmamıştım. Şimdi Ankara Takas bölümünü de görünce artık üye olayım dedim. Neyse uzatmayalım benim elimde de Assasin's Creed var arkadaşlar. 2 gün önce bitirdim takas yapmak isterim
  • Sadece takas toplantısı olmasından ziyade bir tanışma toplantısına çevrilebilir...Takas yapmak isteyen istemeyen herkes buluşup tanışır, bir liste oluşturulur (telefon numarası-semt bilgilerinin yer aldığı), daha sonra forumda ANKARA TAKAS bölümü oluşturulup listedeki kullanıcılar sahip olduğu ve karşılığında takas etmek istediği oyunlarını yazar...Ya da bu liste excel ya da başka bir dosya formatında hazırlanıp belli periodlarla kullanıcıların mail adreslerine gönderilebilir...Böylece Ankara kullanıcıları birbiri ile birebir temasa geçip takas geçekleştirebilirler...

Benim PS3 oyunum yok, PS3'üm de yok yakında alacağım... Ama tanışmak, fikirlerinizi almak vb. için katılmak isterim...Ortamda PS3 sistemi de olsun ama

• Resistance ve Motorstorm var elimde. yakında orange box almayı düşünüyorum. bir sürü de ps2 oyunum var. fakat mgs arıyorum ps2 için. elinde olan varsa ya da alabileceğim bi yer bilen varsa yardımcı olabilir mi? 3 haftadır gezmediğim yer kalmadı. bulamıyorum oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueMartini7 -- 10 Ocak 2008; 13:03:17 >
  • mgs için forumdan hothor nickli arkadaşa bir danış bir de megavizyonda varmış diyorlardı
    quote:

Orjinalden alıntı: eraykalkan

Resistance ve Motorstorm var elimde. yakında orange box almayı düşünüyorum. bir sürü de ps2 oyunum var. fakat mgs arıyorum ps2 için. elinde olan varsa ya da alabileceğim bi yer bilen varsa yardımcı olabilir mi? 3 haftadır gezmediğim yer kalmadı. bulamıyorum oyunu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kngndz

mgs için forumdan hothor nickli arkadaşa bir danış bir de megavizyonda varmış diyorlardı
    quote:

Orjinalden alıntı: eraykalkan

Resistance ve Motorstorm var elimde. yakında orange box almayı düşünüyorum. bir sürü de ps2 oyunum var. fakat mgs arıyorum ps2 için. elinde olan varsa ya da alabileceğim bi yer bilen varsa yardımcı olabilir mi? 3 haftadır gezmediğim yer kalmadı. bulamıyorum oyunu.

Evet sana istanbuldan alabileceğin heryerin listesini tık tık verebilirim AMA 60ytl yi gözden çıkarman(ben verdim gene veririrm) lazım ki sanırsam sen bu parayı verceğime ps3 oyun alırım demiştin

• quote:

Orjinalden alıntı: hothor

Evet sana istanbuldan alabileceğin heryerin listesini tık tık verebilirim AMA 60ytl yi gözden çıkarman(ben verdim gene veririrm) lazım ki sanırsam sen bu parayı verceğime ps3 oyun alırım demiştin

60 ytl'ye MegaVizyon ve Toys'R Us'da buldum ama cevabımı sen de biliosun 1 hafta içinde bulamazsam vercem 60 ytl artık başka çare yok

• elimdeki motorstorm veya resistance'i, mgs 3 subsistence ile takas edebilirim.
  • elimde heavenly sword var arkadaşlar takas düşünüyorum

buluşma işi benimde kafama yatar
  • takaslık ninja gaiden. elden teslim.
  • Takaslık Oblivion

(Resistance de var ilgilenen yoktur sanıyorum)

Asassin's Creed
    Orange Box
    COD4
    UT3
    istiyorum. Bunlar yeni oyunlar gerçi. Ankarada bu oyunları bulabileceğim bir adres bilen yazsın lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: surur1

Takaslık Oblivion

(Resistance de var ilgilenen yoktur sanıyorum)

Asassin's Creed
    Orange Box
    COD4
    UT3
    istiyorum. Bunlar yeni oyunlar gerçi. Ankarada bu oyunları bulabileceğim bir adres bilen yazsın lütfen.

kızılayda armağan pasajı var kime sorsan gösterirler. metrodan çık izmir caddesine doğru git görürsün. armağan pasajında japon armağan var. birde pasajın yanındaki üstgeçitte ırmak toysland var. 100 ytlden aşşağı yeni oyun satmıyolar haberin olsun.
  • konunun adının ankara takas grubu olarak güncellenmesini talep ediyorum
  • selam ankaralılar belki yanlış yere yazıyorum ama kusura bakmayın ankarada ps2 me en iyi şekilde en güvenilir olarak nerede çip taktırabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dell1903

konunun adının ankara takas grubu olarak güncellenmesini talep ediyorum

ok
  • beyler bu başlık süper oldu bende ninja gaiden sigma var heavenlysword, stranglehold, lair olabilir olmassada yine hertürlü takas tekliflerinize açığım İletişim: parazit1907@mynet.com
  • fifa 08,fight night round3,transformers,resistance,oblivion var bunlardan herhangi birini cod4 veya assassin's creed karşılığ değişirim...
  • arkadaşlar elimde hiç toz bile değmemiş kitapçıklı fifa 08 ve resistance var resistance ı home court ile takas edebilirim fifayı ise son çıkan oyunlarla eğer bunları isteyen var ise özel mesaj ile bana ulaşsın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.