Şimdi Ara

Ankara siyasal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu bolumu de cok dusunuyorum temel duzeyde ingilizce biliyorum ana dil duzeyinde kurtce ve arapca biliyorum. Evim eskisehirde burasi hakkinda yorumunuz nedir siralama 26 binmis evet mulkiye eski mulliye filan degil diyorlar ama universitenin tamami ile siyaset ruhlu adamlarla dolu olmasi beni gelistirir gibime geliyor daha fazla dol ogrenebilirim..
    Nedir onerileriniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beklemedeyim

• Durum benzer bir de tm 3 e geçti hocam siralama ne olur bende 120k dan mülkiye icin uğraşıyorum bakalim hayırlısı

• Diyorlar bilkent yazin filan diye de. Bugun turkiyenin belasi olan bir orfut yoneticileri bile ankara siyasaldan kafam cok karisik

• Hocam ygs 5 puaniniz kac

• Hocam eve gecince ss atarim 36 bin iste.. Yazarsam ygsme yazik mi ederim bilmi6orum

• Güzel yerdir zaten köklü bir bölüm dil eğitimini çok önemsiyorlar bu bölümde okunacak sayılı üniversitelerden Ankara üniversitesi siyaset ruhlu olması doğru çok değişik siyasi goruslerden adamlardan barınır yakın bir akrabamiz mezun olmuştu ondan biliyorum adam ülkücü girmişti en son marx kitapları okuduğunu gormustum birde siyasalin tm3 e geçmesiyle o sıralamanın biraz daha düşeceğini hesaba katmalisiniz dusunenler

• Yok hocam size sormadım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: MariJuann

Güzel yerdir zaten köklü bir bölüm dil eğitimini çok önemsiyorlar bu bölümde okunacak sayılı üniversitelerden Ankara üniversitesi siyaset ruhlu olması doğru çok değişik siyasi goruslerden adamlardan barınır yakın bir akrabamiz mezun olmuştu ondan biliyorum adam ülkücü girmişti en son marx kitapları okuduğunu gormustum birde siyasalin tm3 e geçmesiyle o sıralamanın biraz daha düşeceğini hesaba katmalisiniz dusunenler

Hocam kafami cok mesgul ediyor.. Normalde siyasal denilince.. Ama ankara siyasal olunca bi durup dusunmek gerek gibi

• İlgin varsa okunur Bilkent falan tamam güzel yer ama mülkiye yani siyasal okunacaksa mutlaka burda okunmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MariJuann -- 7 Nisan 2016; 0:10:38 >
  • Lysyi iyi yaparsan tavan puana takılabilirsin
    Kaymakamlık felam devlette iş düşünüyorsan dile bakmazlar pek bu alanda
    2015te 55 kaymakam atanmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akpaha -- 7 Nisan 2016; 0:40:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.