Şimdi Ara

Ankara Sebil Bilgisayar batmış...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
13.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Maalesef batmışlar...

( en çok burdaki arkadaşların haberi olmalı diye düşündüm )

• Bundan bir 10 sene evvel notebook sıkıntımı çok kısa sürede çözmüşlerdi. Kötü bir firma değildi sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam detayı nedir bizim firma çalışıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhammed46 kullanıcısına yanıt
    Bankalardan kredi alamaz duruma gelmişler.(Faizlerden ötürü)

Yönetim kadrosundan gelen bir haberde evet kapattık.Küçülme de olabilir denilmiş.

Tam detaylarına yakında herkes ulaşır.

Ankara Sebil Bilgisayar batmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pprodigyy -- 16 Temmuz 2019; 19:0:4 >
  • Vay anasını gençlik yıllarımızda az işimiz düşmedi herzaman da yardımcı olmuşlardır , fiyat olarak da başka bir bilgisayarcı arkadaşım aracılığı ile uygun fiyatlara çok parça almıştım yazık çok yazık , bu ekonomi böyle giderse ülkede firma kalmayacak
  • Üzüldüm en çok çalışanlarına ve iş yaptığı herkese geçmiş olsun. umarım gerçekten batmamıştır, toparlayabilirler
  • benim en çok iş yaptığım firmalardan dı ama fiyatlar gg n11 le yarışamıyor bi yerden sonra.
  • Vay be..,yılların büyük firması sebil de batmış demek..çok sağlam çalışırlardı halbu ki..pek yaşa da basmazlardı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba
    Firma en azından şu an için Batmış gibi bir durum yok şu an ama parasını alamadıkları satışlara yönelmişler. Aslında alacak peşindeler yani. Peşin olmayan hiçbir satışı yapmıyorlar. Malum şu piyasada parasını almadan ürün satısı yapmak çok zor.
  • bende diyorum neden ulaşamıyorum.

b2b den sipariş oluşturamadım vs

müşteriden 60tl kart çekmiştim

benimde bi okadar alacağım vardı sanki
  • Mükemmel bir firmaydı 7 senedir çalışıyordum ama maalesef durumları kötü Allah yardımcıları olsun
  • vaybe. daha çok kurumsal firmalara çalışıyordı. geçmiş olsun. üzüldüm bak.

• Bende 2008 yılından dan bu zamana kadar açık cari olarak çalışıyordum.
    çok uzuldum bu sekılde anı kararla batma durumlarına.
    ozellıkle 11 senedır musterı temsılcımın belkıde tazmınatını alamayacak olmasına ve bu sıkıntılı zamanda ısınden olmasına uzuldum.
  • Yaşı yeterler hatırlar Ankara’da bir zamanlar meşhur Mavi Bilgisayar vardı, onlar da 2008 krizinde batmıştı galiba.

• Doğma büyüme Ankaralıyım ilk kez duydum böyle bi yeri, bu da benim cahilliğim olsun
  • Yaklaşık 10 yıldır bayiliğim olan firmadan malum durgunluk sebebi ile en son 1 yıl olmuştur sipariş vermeyeli güvenilir sağlam bir firmaydı maalesef bu büyük krizde topyekün milletçe batıyoruz...
  • ÜZÜLDÜM, ALLAH YARDIMCILARI OLSUN HEM FİRMA SAHİPLERİNE, HEM ÇALIŞANLARINA, BENİMDE 50$ VARDI İÇERDE GİTTİ.
    SEBİL YERİNE KİMDEN ALABİLİRİZ BAŞKA TOPTANCI
  • Ekim ayında virüs programı aldım.
    Hala çalışıyorlar ama siparişin gelmesini beklemek gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.