Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hemen bir randevu alayım o halde çok sevdim ben bu kmapanyayı 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bir atasözü vardır ucuz etin yahnisi yavan olur diye. Lütfen 200 300 tl masraftan yırtacağız diye aracınıza bilmediğiniz işlemler yaptırmayın bir periyodik bakım başka servislerde 700 800 tlye oluyorsa sebebi vardır gidin güvenceli servislerde yaptırın aracınıza orjinal yağ ve filtreler taktırın her parçanın ederi bir fiyatı vardır daha ucuza verilmesi olanaksızdır. Bugün 300 400 liradan kaçarsınız yarın motor yersiniz. Kimseyi eleştirmiyorum sadece uyarıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red John kullanıcısına yanıt
    700-800 TL karşılığı bakım yapan yerin ne yaptığı belli, 300-400 TL karşılığı bakım yapan bu yerin ne yaptığı belli değil doğru mu anladım ? Tüm parçalarını 200-250 TL karşılığı satın alıp 700-800 TL fiyat çıkartan firma güvenceli, 50-100 TL işçilikle bu işi yapan soru işaretli. Üstelik bu firmada ki personel aracınızla ilgili yapılan tüm işlemlerde adım adım bilgi veriyor ve kullanılan malzemeyi gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhantasci

Hemen bir randevu alayım o halde çok sevdim ben bu kmapanyayı 😀
    😀😀 Abi c4 için normal bakım 5\30 dpf li yağ ile 360 tl olur. Orjinal mazot filtresi kullanırsak işçilik dahil 220 tl olur. Bocsh kullanırsak 190 TL olur. Orjinal filtrelerle toplam 580 tl oluyor. 550 ye anlaşırız😀

Merhaba. Uygun bir zamanınızda mutlaka çay içmeye bekleriz. Ön yargılarınızdan kurtulmuş oluruz. Yaptığımız tüm işlemleri müşterilerimizin gözünün önünde yapıyoruz. Çıkardığımız ve taktığımız tüm parçaları müşterilerimize mutlaka gösteriyoruz. Tüm işlemlerimiz için garanti veriyoruz. O yüzden zaten hakkımızda bu kadar olumlu yorum var.İkinci hatta üçüncü kez aracını bakıma getiren müşterilerimiz var.Çok da memnunlar.
    Saygılarımızla

• güzel insan yunus abiye teşekkür etmek istiyorum hangi malzemeyi kullandığını müşterisine gösteriyor onay alıyor fiyat bilgisi veriyor sonra işleme geçiyor ve çok kibar
    yıllardır oto sanayiye gitmekten korkardım sağ olsun güvenecek birini bulduk artık. çevremdekileri artık ona yönlendiriyorum
  • Merhaba hayırlı işler ustam. Ben de bir fiyat alıcaktım sizden arabam bu zamana kadar yetkili servis bakımlı ancak şu son dönemdeki abartılı fiyat politikaları yüzünden yıldım bende.

Aracım Fiat Punto 2012 model 1.3 mjet euro5. 100.000 km bakımı geldi. Klasik yağ bakımı + mazot filtresi + şanzıman yağı değişicek. Antifiriz suyunu sıfır aldığımdan beri değiştirmedim onun da değişmesini istiyorum. Yuvarlak bir rakam alsan da senin abonen olsak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memduh_BASGAN

Merhaba hayırlı işler ustam. Ben de bir fiyat alıcaktım sizden arabam bu zamana kadar yetkili servis bakımlı ancak şu son dönemdeki abartılı fiyat politikaları yüzünden yıldım bende.

Aracım Fiat Punto 2012 model 1.3 mjet euro5. 100.000 km bakımı geldi. Klasik yağ bakımı + mazot filtresi + şanzıman yağı değişicek. Antifiriz suyunu sıfır aldığımdan beri değiştirmedim onun da değişmesini istiyorum. Yuvarlak bir rakam alsan da senin abonen olsak :)
    Merhaba. Aracınız manuel vites olarak fiyat veriyorum. Yağ bakımı, mazot filtresi (orjinal) , şanzıman yağı(Castrol), antifiriz (Castrol) işçilik dahil toplam 720 tl ödersiniz.şanzıman yağı ve antifiriz isterseniz daha uyguna bulunabilir ama bizim tavsiyemiz kaliteden şaşmamak.
    Bizde kötü sürpriz olmaz söz veriyoruz. 😀
    Saygılarımızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 19 Kasım 2019; 10:40:15 >

• Ustam İlk gelenlere özel ayrı bir kampanyanız olsa güzel olurdu.Ayağımız alışşın, Ayrıca 12-13 araclık bir chevrlet aveo grubu var ankara için. Bunun içinde bakım onarım için ne gibi yardımcı olursunuz . Grupta 4000 kişi var Ankara da kaç kişi çıkar bilmem siz özelden fiyat yazarsanız bende ANKARA buluşması oldugunda sizi önerebilirim.Bir kaç usta ile görüştük teklif alıyoruz.Kibar ve bizi soymayacak bir usta ile anlaşmayı düşünuyoruz.Bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.
  • Yunus bey merhaba cumartesi günü saat 9 da aracımı getireceğim. Bir sorum olacak; lastik değişimi sanırım yapmıyorsunuzdur ama komşularınızdan tanıdıklarınız vardır. Onlarda bir kampanya yapsalarda aradan çıkarsak. Mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Merhaba. Uygun bir zamanınızda mutlaka çay içmeye bekleriz. Ön yargılarınızdan kurtulmuş oluruz. Yaptığımız tüm işlemleri müşterilerimizin gözünün önünde yapıyoruz. Çıkardığımız ve taktığımız tüm parçaları müşterilerimize mutlaka gösteriyoruz. Tüm işlemlerimiz için garanti veriyoruz. O yüzden zaten hakkımızda bu kadar olumlu yorum var.İkinci hatta üçüncü kez aracını bakıma getiren müşterilerimiz var.Çok da memnunlar.
    Saygılarımızla
    Gerek yok bu işlerin nasıl olduğunu biliyorum bu işlerin içerisindeyim her parçanın geliş fiyatını bilirim o yüzden önyargı felan hikaye zaten bi kaç işleminiz hakkındaki yorumlar yeterde artar benim gözümde.
    Pasta cila vs insanların nasıl mağdur olduğu ortada bakım daha zor bir iştir siz memnun kalanlarla işinizi yapın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhantasci

700-800 TL karşılığı bakım yapan yerin ne yaptığı belli, 300-400 TL karşılığı bakım yapan bu yerin ne yaptığı belli değil doğru mu anladım ? Tüm parçalarını 200-250 TL karşılığı satın alıp 700-800 TL fiyat çıkartan firma güvenceli, 50-100 TL işçilikle bu işi yapan soru işaretli. Üstelik bu firmada ki personel aracınızla ilgili yapılan tüm işlemlerde adım adım bilgi veriyor ve kullanılan malzemeyi gösteriyor.
    Bu işleri bilmediğin ortada sana şöyle anlatayım kapalı kutu castrol yağ diye verirler açık yağ olur, orjinal hiçbir filtre bu fiyatlara verilmez. O 700 800 bakım yapan yer her parçayı orjinal kullanıp motor bakımını yağ ve yağ filtresi yakıt filtresi değiştir devam et şeklinde yapmaz bütün motor kontrollerini yapar filtreleri ve yağı orjinal koyar. Siz bu işlerin içini bilmesen 200 300 e aa ne güzel 700 lük işi yarı fiyatına kapattık dersiniz ama motora verdiğiniz zarardan gram anlamaz 1 2 yıl sonra conta yalar hararet yaparsınız kısmet der geçersiniz. Bişeyleri bilmeden ezbere konuşmayın. Olumlu yorum çok olur onlar günü kurtaran bugünün mutlu insanları siz gidin olumsuzların içeriğini okuyun bu iş başınıza 1 kere gelir onda da karnınız çok ağrır.

• Evet yetkili servis sahibide konuya teşrif etti yorma kendini usta

Çok bilmiş arkadaş. Cevap vermeyeyim diyorum ama insanı zorluyorsun. Gelip gördün mü ne işlem yaptığımızı acaba. Boş adamsın belli ki.Nazikçe davet ettim. Derdin başka belli ki.

Castrolün Ankara bölge dağıtıcısının faturalarını göstereyim sana. Bocsh Ankara dağıtıcısının filtreler için faturalarını göstereyim. Yağ bidonlarının üzerindeki tarihlere bak. Jelatinlerini kontrol et.
    Biz zaten gelen her müşteriye gösteriyoruz bunları.
    Zaten birtek sen akıllısın. Bir tek sen herşeyi biliyorsun. O kadar insan saf. 😡

• quote:

Orijinalden alıntı: dragon111

Ustam İlk gelenlere özel ayrı bir kampanyanız olsa güzel olurdu.Ayağımız alışşın, Ayrıca 12-13 araclık bir chevrlet aveo grubu var ankara için. Bunun içinde bakım onarım için ne gibi yardımcı olursunuz . Grupta 4000 kişi var Ankara da kaç kişi çıkar bilmem siz özelden fiyat yazarsanız bende ANKARA buluşması oldugunda sizi önerebilirim.Bir kaç usta ile görüştük teklif alıyoruz.Kibar ve bizi soymayacak bir usta ile anlaşmayı düşünuyoruz.Bu konuda yardımcı olursanız seviniriz.
    Merhaba. Forum DH için zaten fiyatlarımızı çok minimumda tutuyoruz. Nisan ayından bu yana işçiliğimizde fiyat falan artırmadık. Amacımız insanlar bizi tanısın. Kalitemizi görsün.Sadece bakım değil diğer her türlü tamir ve kaporta-boya işlerinde fiyatlarımızı uygun tutuyoruz. Zaten dh den gelenleri bilirsiniz. Birkaç yerden araştırmadan iş yaptırmazlar😀
    Yaptığımız her işin de arkasında duruyoruz.Uygun zamanınızda bize uğrayın. Bir çayımızı için. Kafanızdaki yerimiz daha net olmuş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 21 Kasım 2019; 8:53:24 >

• bailey B kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Yan komşumuz lastikçi. Kendisiyle konuşayım. Forum DH için özel birşeyler yapabilir mi. Normalde sök tak balans için 50 tl istiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Evet yetkili servis sahibide konuya teşrif etti yorma kendini usta
    Çok haklısınız😀

• Arabamın bakımlarını yaptırdım Yunus bey de diğer yetkililer de sağolsun çok ilgili davrandılar. Kullanılan malzemeleri göstererek içerisinden çıkanlar ile karşılaştırarak taktılar kullandıkları yağ ise orjinal teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Çok bilmiş arkadaş. Cevap vermeyeyim diyorum ama insanı zorluyorsun. Gelip gördün mü ne işlem yaptığımızı acaba. Boş adamsın belli ki.Nazikçe davet ettim. Derdin başka belli ki.

Castrolün Ankara bölge dağıtıcısının faturalarını göstereyim sana. Bocsh Ankara dağıtıcısının filtreler için faturalarını göstereyim. Yağ bidonlarının üzerindeki tarihlere bak. Jelatinlerini kontrol et.
    Biz zaten gelen her müşteriye gösteriyoruz bunları.
    Zaten birtek sen akıllısın. Bir tek sen herşeyi biliyorsun. O kadar insan saf. 😡
    Ben seninle ilgili göreceğim yorumları gördüm esnaflık namına bişey olmayan birinin dükkanına ne gidecem işim olmaz üç kağıtçılarla.
    Her şeye kılıf uydurulur siz önce komple pasta cila yapıp memnun edemediğiniz parayı kapıp sonrasında umursamadığınız insanların gönlünü helalliğini alın sonra burda konuşun.

• Bugün arabamın bakımını yaptırdım sağolsun Yunus usta arabayla ilgili yapılan tüm işlemlerde bilgi verdiler. Değişen parçaların neden değiştiğine kadar ilgileniyorlar. Samimi muhabbet ve dürüst işçilik için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.