Şimdi Ara

Ankara Profesyonel Araç Bakımı Herşey Dahil 309 tl. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
73
Favori
50.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ynssk

Merhaba termostat değişimi için toplam 110 tl ödersiniz. Marka magnetti marelli

Alıntıları Göster
    cevabınız için teşekkür ederim termostat işini çözdüm de triger değişimi ne kadar peki 1.4 getz in 2010 model
  • quote:

Orijinalden alıntı: MertBurak

Yunus usta merhabalar, hyundai Elentram var 2014 far temizleme olması gerekiyor. Fiyatınız nedir acaba.
    Merhaba çift far temizleme ücretimiz 80 tl dir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casual07

cevabınız için teşekkür ederim termostat işini çözdüm de triger değişimi ne kadar peki 1.4 getz in 2010 model

Alıntıları Göster
    Triger için şasi numaranız lazım. Ön camda ya da ruhsatta yazar. Pm den ya da whatsapp Yunus 05418968852

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynssk kullanıcısına yanıt
    İçten ve dıştan temizliyorsunuz değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MertBurak

İçten ve dıştan temizliyorsunuz değil mi ?
    Farlarınızı sökmeden dıştan temizliyoruz. İçten temizleme yapmıyoruz. Fabrikasyon contanın sökülerek içten temizlenmesini tavsiye etmiyoruz

Anladım ustam teşekkür ediyorum.. Sizinle wp aracılığıyla resim aticam bir bakalım durumuna yorum yaparsanız sevinirim.

• Elimden geldiğince yardımcı olurum.

• Merhaba, 2012 dizel otomatik auris 70500 km de bakım fiyatı öğrenebilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biksann

Merhaba, 2012 dizel otomatik auris 70500 km de bakım fiyatı öğrenebilir miyim
    Merhaba. Castrol 5\30 dizel partiküllü yağ ile birlikte bakımınız toplam 360 tl olur. Son bakımınızda mazot filtresi değişmiş mi o önemli. Değişmemiş ise işçilik dahil 180 tl ödersiniz. Filtrelerimiz bocsh, blueprint ya da orjinal olur.

• Sevgili dostlarımız bünyemizde elektrik ustamızı da kattık. Oto elektrik, radyatör, kalorifer vb tüm konularda hizmetinizdeyiz.

• Yunus bey iyi günler eşimin aracı için haftaya cumartesi yanınıza uğramak istiyorum. Mümkünse ilk araç olarak randevu verebilir misiniz? Corsa 2004 model 1.2 lpg li. Evveliyatını pek bilmiyorum aracın sizin takip etmenizi isteyeceğim. Adım Tolga.

• quote:

Orijinalden alıntı: bailey

Yunus bey iyi günler eşimin aracı için haftaya cumartesi yanınıza uğramak istiyorum. Mümkünse ilk araç olarak randevu verebilir misiniz? Corsa 2004 model 1.2 lpg li. Evveliyatını pek bilmiyorum aracın sizin takip etmenizi isteyeceğim. Adım Tolga.
    Tolga bey. Bizi tercih ettiğiniz için çok memnun olduk. Cumartesi sabah 9 gibi müsait olur musunuz. Lifte kaldırıp detaylı kontrol edelim.

• Çok sevinirim saat 09:00 da orada olacağım. İyi çalışmalar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bailey

Çok sevinirim saat 09:00 da orada olacağım. İyi çalışmalar dilerim.
    Teşekkür ederiz. Görüşmek üzere

• Yunus bey bu sefer 2012 dizel otomatik Citroen C4 için periyodik bakım fiyatı rica ediyorum. NOT: Mazot filtresi değişecek.

• Merhaba yeni aldığım 70xxx km deki 1.6 benzinli 2018 duster araca bakım ve genel kontrol yaptırmak istiyorum fiyat ve malzeme bilgisi verir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenjuro -- 18 Kasım 2019; 19:14:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhantasci

Yunus bey bu sefer 2012 dizel otomatik Citroen C4 için periyodik bakım fiyatı rica ediyorum. NOT: Mazot filtresi değişecek.
    Oğuzhan abi senden de para almayalım ayıp ettin😀

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenjuro

Merhaba yeni aldığım 70xxx km deki 1.6 benzinli 2018 duster araca bakım ve genel kontrol yaptırmak istiyorum fiyat ve malzeme bilgisi verir misiniz
    Merhaba.Aracınızı lifte kaldırıp tüm kontrollerini ücretsiz yapıyoruz. Aracınızın bakımını Castrol magnatec tam sentetik 5\30 yağ ile birlikte 350 tl ye yaparız. Hava, polen ve yağ filtreleriniz değişecek. Orjinal ya da bocsh marka filtreler kullanıyoruz. En son motorunuzu da temizleyip sizi uğurluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 18 Kasım 2019; 19:32:23 >
    Randevu için özel mesaj attım

• Uzun süredir konuyu takip ediyordum. Bugün vakit bulunca aracımın birkaç kaporta işi için Yunus beyin işyerine uğradım. İlgi alaka işçilik on numara. Tekrardan teşekkür ediyorum Yunus bey. Bakım için de ayrıca uğrayacağım. Hiç düşünmeden gitmenizi tavsiye ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.