Şimdi Ara

Ankara oto pazarı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankara oto pazarı nerede sayın angaralılar :) internetten araştırdım ancak 2015 ye havalimanı taraflarına taşınacağı yönünde haberler okudum. O yüzden kafam karıştı. Hala Podium Avm arkasında mı yoksa taşındı mı?
    Bir de sabah kaçta açılıyor? Aracı satmak için giriş ücreti var mı? Bilgi verirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesi bağları -- 25 Haziran 2016; 21:23:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Havaalanı yolundaki otonomi olarak geçiyor. Aydınlıkevler ve Subayevler tarafındaki galeriler oraya taşındı.
    Oto pazarı ise Yenimahalle tarafında, Ulus ' tan dolmuşla gitmiştim bir kez. Yan tarafında Podium AVM var.Ancak pek bişey bulamamıştım.
  • aspergillus kullanıcısına yanıt
    En son ne zaman gitmiştiniz hocam? Ben almak için değil satmak için gitmeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yozgat bulvarında da var sanırım oto pazarı.

yıl olmuş 2016 , klasik oto pazarı mantığı hiç değişmemiş. kapısında galericiler bekler, kelepir araç görürlerse, yalandan sırayla başına çöreklenirler. fıyat kırarlar, kusur bulurlar. içindekilerin hemen hepsi zaten galericidir. yani çok da mantığı kalmamış oto pazarlarının.

ama internetteki fiyatlara göre, araçlar gerçek fiyatından gider. o açıdan olumlu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.