Şimdi Ara

Ankara, motor yağı, filtreler vs değişim ücreti 50 tl..bugün gittim..detaylar altta.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
36
Favori
7.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 57
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 36
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turizmpsikoloğu (10 mesaj) mahmut716 (8 mesaj) Akhenatonnn (8 mesaj) metinTasci (6 mesaj) HanDar05 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (29 mesaj) Mobil (35 mesaj) Mini (27 mesaj) (6 mesaj) (9 mesaj)
  • @
53 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara, motor yağı, filtreler vs değişim ücreti 50 tl..bugün gittim..detaylar altta.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2078 Mesaj

fren balatalarımın değişmesi gerekiyor. parçayı ben kendim alıp gitsem değiştirirler mi acaba?

|
    |
  • Binbaşı
    1301 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AANILL

Hocam öneri açıklama için çok teşekkür ederim .............

Makine ile fren yağı değişimine öyle paralar istedilerki aklım almadı sevgilimin de içine doğsa gerek bu başlığı attı yarın gidip yağı değiştiricem teşekkürler bu başlığın altınada fotoğraflandırıcam

Hocam ne yaptınız memnun kaldınız mı

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Bugün oradaydım periyodik bakım için kendi malzemelerim ile randevu alarak gittim ben hayatımda sanayide böyle bir dükkan görmedim tertemiz ve arkadaşlar çok ilgili aracın tüm kontrollerini yaptılar (lastik,akü,balata vs.) çok beyefendi insanlar bayanlarda gönül rahatlığı ile gidebilir işlem bittikten sonra motor bölümü würth sprey ve ilaçlı su ile yıkandı 50 tl verirken ben utandım şahsen o derece bir ilgi alaka mevcut kazandıkları para gani gani helal olsun, bu arada balata değişimi için işçilik 60tl disk taşlama işlemi için 40 tl fiyat aldım en kısa zamanda onuda yaptıracağım

|
    |

• Yüzbaşı
    326 Mesaj

Ben de Mazda 3 aracım ile oradaydım. 4lt motul dizel partiküllü yağ, polen, hava ve yağfiltresi değişiminin yanında lastiğime girmiş olan vidanında çıkartılıp fitil atılmasıyla 515TL ödedim. faturamızı aldık, sohbetimizi yaptık.

Gayet kibar düzgün ve iyi işçiliğe sahip insanlar. temmuz ortasında diğer arç için tekrar uğramayı düşünüyorum.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,154
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.