Şimdi Ara

ANKARA MAMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
26.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamın aleyküm beyler mamak nasıl bir yer biraz aydınlatırmısınız beni üni için gidecegim nasıldır insanları filan anlatın biraz :D

• Merkeze uzak..ben pek sevmem oraları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 yıl kadar bir süre yaşadım. Çok güzel bir yer değil açıkcası, çoğunluğu varoş zaten. Mamağın neresi ve hangi üniversite?
  • Çükütüs kullanıcısına yanıt
    gazi hocam kentsel dönüşüme filan girmiş düzelmiş diyorlar kalacak yer var mı önerebileceğin
  • ankara'nın en berbat yerlerinden biri.
  • Kardeşim ben Mamak/Tuzluçayırda yaşıyorum. Tuzluçayıra gelirsen kafan rahat eder(siyasi eylemler dışında) ayrıca kiralarıda uygundur.

• Mamakta hiçbir yeri öneremem maalesef. Evet eskiye göre biraz daha düzeldi. Ama ben eski yaşadığım mahalleden örnek vereyim ( arada sırada gidiyorum) insanlar eskisine göre daha soğuk, eskiler hep başka yerlere taşındı şimdikilerde biraz tuhaf. Eskiden daha varoştu ama gece yarısı bile mahallede rahatça yürürdük, şimdi pek öyle değil. Tamamıda öyle değildir tabii, ben sadece bir kesimi için konuşuyorum diğer taraflarını bilemem.
  • BanBanÇikiÇiki kullanıcısına yanıt
    kurtuluşta kalabilirsin Kızılaya 5 dk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zukuff -- 28 Ağustos 2016; 15:50:15 >
  • Zukuff Z kullanıcısına yanıt
    Ne diyorsun birader sen benim yaşadığım yere ? Hayatında kaç kere geldin de tuzluçayıra laf ediyorsun ? Burada ALEVİ topluluktan başka , aşırı komünist yok yalan yanlış bilgiler vermeyin.
    ve B-L-O-K yedin koçum hadi naşşşşş
  • Zaten kurtarilmis bölge olarak geçiyor dereboyunda oturuyorum ve gezi parkı olaylarında butun bulusmalarin tuzlucayır meydaninda olması normal mi sence siyaset yaptirtma surda

Bizim tepkimiz gezi parkı olaylarında değil cami-cemevi olaylarında oldu ve açıkça milleti birbirine düşürmek istediler. Git biraz araştır da gel , Tuzluçayır özgür bir yerdir kimse babasının malı gibi insanları birbirine düşürmek için fitne sokamaz buraya.. Ayrıca burada ki halk ilk 2 gün destek verdi ve sonradan bölücü sloganlar atmaya başlayınca kimse meydana çıkmadı , sen burayı pkk yuvası mı zannediyorsun kardeşim? Bura Atatürkçü ve özgür bir mahalledir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronTurkMan -- 28 Ağustos 2016; 16:13:42 >
  • Evet PKK yuvası

• İyi bir semt değil. Emin ol tuzlucayir hiç iyi bir yer değil.

Birader yiyorsa birde Tuzluçayır meydanında söylesene bu lafları , burası pkk yuvası diye . Bu arkadaş tamamen provakatör , böyle adamlara inanmayın. Gelin kendi gözlerinizle görün.
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Birader kaç kere geldin de konuşuyon hayırdır?
  • IronTurkMan kullanıcısına yanıt
    Yeteri kadar gittim arkadaşımda oeada oturuyor. Amiyane tabirle varoş bir yer. Öyle bir anlatıyorsun ki sanki tunali.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Hay senin aklına... Tunalı dediğin mekanlar sadece eğlenmek için yapılmış yerler. Tunalıda yaşam mı var ? Tuzluçayıra varoş diyorsun da sen çok mu zenginsin de bloklarda oturuyorsun.
  • IronTurkMan kullanıcısına yanıt
    Kardeş arada tuzlucayirdan çıkta git bakalım var mi yaşam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.