Şimdi Ara

ANKARA KIA SERVIS

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kia Rio aracımı garantisi bittiğinden dolayı özel servise götürmek istiyorum. Ankara'da bildiğiniz, güvendiğiniz, önerebileceğiniz Kia servisi var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: nneverr

Selamlar,
    Kia Rio aracımı garantisi bittiğinden dolayı özel servise götürmek istiyorum. Ankara'da bildiğiniz, güvendiğiniz, önerebileceğiniz Kia servisi var mıdır?

Merhaba nneverr,

Ankara Şaşmaz'da aşağıda linklerini verdiğim 2 tane Kia özel servisi olduğunu biliyorum. Ancak ben buralara aracımı hiç götürmediğim için yorum yapamayacağım.

H.A. Otomotiv Kia Özel Servisi (Şaşmaz/Ankara)
    Internet Adresi :http://www.kiaozelservis.com/
    Açıklama : Ankara Şaşmaz Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren özel servis ve yedek parça satış firması.

Harman Özel Servis & Yedek Parça (Şaşmaz/Ankara)
    Internet Adresi :http://www.harmanozelservisyedekparca.com/
    Açıklama : Ankara Şaşmaz Sanayi Sitesi'nde faaliyet gösteren özel servis ve yedek parça satış firması.

Bir de, yine forumdan bir arkadaşın tavsiye ettiği Arkadaş Oto varmış, yine Şaşmaz Sanayi Sitesinde, MEB Başayar'a yakın bir yerdeymiş. Adresini ve tam yerini bilen arkadaşlar vardır mutlaka, burada paylaşırlar umarım.

Saygılarımla,

• evet Arkadaş Oto da var.. memnunum ben.. fakat daha büyük yerler varsa oralara götürmek daha mantıklı geliyor bana..
  • slm.
    ankara anadolu kia servisinden ayrıldım.şuan kendi iş yerimi açtım.kia marka aracınızla ilgili olaraksize her konuda yardımcı olabilirim.aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

cep:0 538 334 75 36 ferhat kara
    mekanik teknisyen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: qotem

slm.
    ankara anadolu kia servisinden ayrıldım.şuan kendi iş yerimi açtım.kia marka aracınızla ilgili olaraksize her konuda yardımcı olabilirim.aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

cep:0 538 334 75 36 ferhat kara
    mekanik teknisyen...

Merhaba Ferhat Bey,

İşyerinizin adresini de yazabilirseniz çok daha faydalı olacaktır.

Saygılar,
  • GÖLBAŞI SANAYİ SİT.8 SOK.NO:8 ANKARA /GÖLBAŞI

H&K OTOMOTİV. KİA YEDEK PARÇA MEKANİK ELEKTİRİK..

FERHAT KARA.......
  • Mekanınız hayırlı olsun, bir ara uğrayıp ziyaret etmek tanışmak isterim, aracıma da bir bakmış olursunuz. İyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue night

evet Arkadaş Oto da var.. memnunum ben.. fakat daha büyük yerler varsa oralara götürmek daha mantıklı geliyor bana..

kendi yazıma alıntı yapıyorum.. ankarada adam akıllı Kia servisi yok.. suçlamak gibi olmasın ama hepsi iş bilmeyen adamlar.. işleri güçleri para..

arkadaş otoyu geçmişte övüyordum ama şimdi sakın gitmeyin diyorum.. oranın ustası oto yıkamacı olmuş ve babasına bırakmış.. adam 20 metreden hava filtresinin pis olduğunu görüyor, değiştir onu diyor.. yuhhh yani..

Kiacılara tavsiyem büyük bir Hyundai servisi bulmak.. ben artık Kia'cılara gitmemeyi düşünüyorum..
  • quote:

quote:

evet Arkadaş Oto da var.. memnunum ben.. fakat daha büyük yerler varsa oralara götürmek daha mantıklı geliyor bana..

kendi yazıma alıntı yapıyorum.. ankarada adam akıllı Kia servisi yok.. suçlamak gibi olmasın ama hepsi iş bilmeyen adamlar.. işleri güçleri para..

arkadaş otoyu geçmişte övüyordum ama şimdi sakın gitmeyin diyorum.. oranın ustası oto yıkamacı olmuş ve babasına bırakmış.. adam 20 metreden hava filtresinin pis olduğunu görüyor, değiştir onu diyor.. yuhhh yani..

Kiacılara tavsiyem büyük bir Hyundai servisi bulmak.. ben artık Kia'cılara gitmemeyi düşünüyorum..

Hemen hemen bütün yetkili servislerin sorunu aynı.

Tam iyi bir usta buldum diyorsun, 2.ye gittiğinde bir bakıyorsun o iyi usta ayrılmış ve kendi yerini açmış. O giden ustanın yerini çoluk çocuk doldurmuş.

• slm.arkadaşlar kia modelini japon araçlarıyla karıştırmayınız.
    kia markası güney koreye aittir.japon araçlarıyla içeriği aynı deyildir.araçlarınızı japon oto servislerine teslimettiğinizde dikkat ediniz.
    ÇELİK MOTOR ANADOLU KİA

FERHAT KARA.....

GÖLBAŞI SANAYİ SİTESİ.8.SOK.NO:8
    HK OTOMOTİV.KİA YEDEK PARÇA MEKANİK ELEKTİRİK.

0 538 334 75 36
  • Selamlar

KIA RIO Aracım Vardır KM'si Bozulmuştur. Bildiginiz Usta Tavsiye Edermisiniz .
  • Bugun itibari ile artık Kianın özel servisiyiz.
    Bunun yanında hyundai markasınında özel servisiyiz.
    Yerimiz şaşmazın girişinde.
    0312 207 77 77
    BAŞAYAR OTOMOTİV
    omercaliskan@basayar.com.tr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.