Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ankara kadar sıkıcı berbat bi şehir yok

273
Cevap
6
Favori
3.484
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ankara kadar sıkıcı berbat bi şehir yok
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3752 Mesaj
    Asosyale heryer berbattir sosyal ol önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1.si sevgiliniz varmı
    2.si paranız var mı
    3.sü arabanız var mı
    Ryzen 7 1800X | ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO | ASUS ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti OC Edition | GSKILL Trident Z RGB Led 16GB (2x8) DDR4 3200MHz CL14 | KINGSTON 240gb Hyperx Savage SSD | WD Caviar Black 1 TB/7200 |
    NZXT Kraken x62 | PHANTEKS Eclipse P400S Tempered Glass | BenQ XL2430T 24" 144Hz | LOGITECH G502 & STEELSERIES Rival600 & Logitech G810 |
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Marlbora .

3 bakkalın, 2 berberin, 1 terzinin olduğu şehirde yaşayanlara bak sen Ankarayı beğenmiyolarmışmış. Neyse Hakkari bile Ankaradan çok güzeldir demi hm tamam.

Başkent olmasa Çöp

Dukkha sen ne diyon ya :D samsuna gelirsen şehri sererim önüne ayrıca kiz konuma bak istersen hocam bi

Orijinalden alıntı: 0ZarAdam0

quote:

Orijinalden alıntı: Marlbora .

3 bakkalın, 2 berberin, 1 terzinin olduğu şehirde yaşayanlara bak sen Ankarayı beğenmiyolarmışmış. Neyse Hakkari bile Ankaradan çok güzeldir demi hm tamam.

Başkent olmasa Çöp

Dukkha sen ne diyon ya :D samsuna gelirsen şehri sererim önüne ayrıca kiz konuma bak istersen hocam bi

Tamam abicim, Ankara çöp yeea haqlsn xD.d.dXd
    |
    |

Yazılanlar hayal ürünüdür, sorumluluk kabul edilmez..

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

3 soru sorucam
    1.si sevgiliniz varmı
    2.si paranız var mı
    3.sü arabanız var mı

Var
    Var
    Abimin var

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: nlztrk93

Ankaraya laf yok. Ankara'yi çekilmez yapan tek şey son zamanlarda kütüğünde Ankara yazmamasına rağmen la angaralıyız gardaş diye gezinen, arabada son ses pavyon müziği açıp trafikte magandalık yapanlardır.

+1
    |
    |
    İzmir'e deniz olmasa çöp demek gibi bir şey. Karadeniz'de bir halt olsa anlarım, adam Samsun'u övüyor.
    Ankara bir başkadır. oran sitesinde mogan manzarasında kar yagarken boş boş oturmak bile her şeyden güzeldir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

http://www.youtube.com/watch?v=R7m5kU9Mpfs
    |
    |
    GIGABYTE Z87X-D3H / INTEL CORE I5 4670K / GIGABYTE GTX 770 WindForce 3x / CORSAIR 128GB FORCE GS / ]CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 400R / COOLER MASTER HYPER 212x EVO / GSKILL (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 2133MHZ / AOC 23.6" E2461FWH
  • Yarbay
    5957 Mesaj
    quote:

Samsunluyum ben bayramlarda geliyoruz lan heryer avm millet kro angraliyiz diye geziyolar gelsinler samsuna görsünler şirinleri bi bidaha agizlarini acamazlarda işte... Anadolu şehirleri hep böyle oluyor.Ama memleketim deniz varsa ortam değişiyor

Adam Samsunlu gelmiş Ankaralılara kro diyor. Bunlar da yeni turedi

Orijinalden alıntı: The One With No

quote:

Samsunluyum ben bayramlarda geliyoruz lan heryer avm millet kro angraliyiz diye geziyolar gelsinler samsuna görsünler şirinleri bi bidaha agizlarini acamazlarda işte... Anadolu şehirleri hep böyle oluyor.Ama memleketim deniz varsa ortam değişiyor

Samsunlular angaralilari döver

• Yüzbaşı
    535 Mesaj
    Sayin yoneticiler,
    Birakin konu acmayi alakasiz bir konuda, ankara kadar berbat bir sehir gormedim, dedigim icin uyari almistim.
    Simdi bu konuyu temsil karar almaniz gerekmez mi?

|
    |
    İstanbul, İzmir ve bir iki başka kıyı kenti dışında gerisi yaşamakta zorlanılacak yerler. Şimdi İstanbul'un eksilerini yazacak olan olur ama hepsi teferruat trafik vs. Ankara 'da bulundum bulunulmaz! Balıkesir'deyim yaşanmaz (merkez)
    Canım İstanbul!

|
    |
    5957 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The One With No

quote:

Samsunlular angaralilari döver

Her qnq sizin deniziniz var boğarsınız bizi xd. Bide samsunu önüne seriyim demişsin la samsunu sersen ne olacak bizim mahalle daha büyüktür samsundan o kro şehri dediğin yere askerliğin çıksın diye 40 gün dua edersin ama. Tabi kardeş Hakkari de ankaradan iyi hatta Ankara en gelişmemiş şehri Türkiye'nin samsun ezer xd

|
    |

• Binbaşı
    1170 Mesaj
    5 yıldır yaşıyorum. Tek güzel yani başkent ve Türkiye'nin en büyük 2. şehir vs muhabbetinden dolayı gelişmişlik var. Yoksa iğrenç bir şehir. Ne gezilecek, ne de görülecek yer var.
    |
    |
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer
  • Yüzbaşı
    557 Mesaj
    Ankara candır Alayına MegaShoww
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: tolter

Başlığı kes, ne ankaraymış be millet birbirine giriyor, insan nereye giderse gitsin şehrin iyisi kötüsü insanın içinde bitiyor. Kimisi kalabalığı sevmezken kimisi sever.

Helal olsun alkisli.gif

|
    |
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Lastik Fiyatları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.