Şimdi Ara

Ankara kadar sıkıcı berbat bi şehir yok (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
6
Favori
4.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asosyale heryer berbattir sosyal ol önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 soru sorucam
    1.si sevgiliniz varmı
    2.si paranız var mı
    3.sü arabanız var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marlbora .

3 bakkalın, 2 berberin, 1 terzinin olduğu şehirde yaşayanlara bak sen Ankarayı beğenmiyolarmışmış. Neyse Hakkari bile Ankaradan çok güzeldir demi hm tamam.

Başkent olmasa Çöp

Dukkha sen ne diyon ya :D samsuna gelirsen şehri sererim önüne ayrıca kiz konuma bak istersen hocam bi

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ZarAdam0

quote:

Orijinalden alıntı: Marlbora .

3 bakkalın, 2 berberin, 1 terzinin olduğu şehirde yaşayanlara bak sen Ankarayı beğenmiyolarmışmış. Neyse Hakkari bile Ankaradan çok güzeldir demi hm tamam.

Başkent olmasa Çöp

Dukkha sen ne diyon ya :D samsuna gelirsen şehri sererim önüne ayrıca kiz konuma bak istersen hocam bi

Tamam abicim, Ankara çöp yeea haqlsn xD.d.dXd
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

3 soru sorucam
    1.si sevgiliniz varmı
    2.si paranız var mı
    3.sü arabanız var mı

Var
    Var
    Abimin var

• Sen sıkıcı şehir görmemişsin. Beğenmeyen gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nlztrk93

Ankaraya laf yok. Ankara'yi çekilmez yapan tek şey son zamanlarda kütüğünde Ankara yazmamasına rağmen la angaralıyız gardaş diye gezinen, arabada son ses pavyon müziği açıp trafikte magandalık yapanlardır.

+1
  • Yahu başkent olmasa çöp ne? Başkent işte, olmasa ne demek?
    İzmir'e deniz olmasa çöp demek gibi bir şey. Karadeniz'de bir halt olsa anlarım, adam Samsun'u övüyor.
    Ankara bir başkadır. oran sitesinde mogan manzarasında kar yagarken boş boş oturmak bile her şeyden güzeldir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara'yı sevmeyen bir zulümdür bu kadar çok insanın neden ankarayı bu kadar çok sevdiğini anlamadan ankarada yaşamak

http://www.youtube.com/watch?v=R7m5kU9Mpfs
  • quote:

Samsunluyum ben bayramlarda geliyoruz lan heryer avm millet kro angraliyiz diye geziyolar gelsinler samsuna görsünler şirinleri bi bidaha agizlarini acamazlarda işte... Anadolu şehirleri hep böyle oluyor.Ama memleketim deniz varsa ortam değişiyor

Adam Samsunlu gelmiş Ankaralılara kro diyor. Bunlar da yeni turedi

• quote:

Orijinalden alıntı: The One With No

quote:

Samsunluyum ben bayramlarda geliyoruz lan heryer avm millet kro angraliyiz diye geziyolar gelsinler samsuna görsünler şirinleri bi bidaha agizlarini acamazlarda işte... Anadolu şehirleri hep böyle oluyor.Ama memleketim deniz varsa ortam değişiyor

Samsunlular angaralilari döver

• Sayin yoneticiler,
    Birakin konu acmayi alakasiz bir konuda, ankara kadar berbat bir sehir gormedim, dedigim icin uyari almistim.
    Simdi bu konuyu temsil karar almaniz gerekmez mi?

• İstanbul, İzmir ve bir iki başka kıyı kenti dışında gerisi yaşamakta zorlanılacak yerler. Şimdi İstanbul'un eksilerini yazacak olan olur ama hepsi teferruat trafik vs. Ankara 'da bulundum bulunulmaz! Balıkesir'deyim yaşanmaz (merkez)
    Canım İstanbul!

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The One With No

quote:

Samsunlular angaralilari döver

Her qnq sizin deniziniz var boğarsınız bizi xd. Bide samsunu önüne seriyim demişsin la samsunu sersen ne olacak bizim mahalle daha büyüktür samsundan o kro şehri dediğin yere askerliğin çıksın diye 40 gün dua edersin ama. Tabi kardeş Hakkari de ankaradan iyi hatta Ankara en gelişmemiş şehri Türkiye'nin samsun ezer xd

• 5 yıldır yaşıyorum. Tek güzel yani başkent ve Türkiye'nin en büyük 2. şehir vs muhabbetinden dolayı gelişmişlik var. Yoksa iğrenç bir şehir. Ne gezilecek, ne de görülecek yer var.
  • Ankara birçok şehrimize göre çok daha iyi durumda her anlamda.Ankara iyidir iyi.
  • Ankara candır Alayına MegaShoww
  • Gelmişsin bir de Ankara'yı dandik Samsunla karşılaştırmışsın Allah akıl fikir versin kardeş ne diyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığı kes, ne ankaraymış be millet birbirine giriyor, insan nereye giderse gitsin şehrin iyisi kötüsü insanın içinde bitiyor. Kimisi kalabalığı sevmezken kimisi sever.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolter

Başlığı kes, ne ankaraymış be millet birbirine giriyor, insan nereye giderse gitsin şehrin iyisi kötüsü insanın içinde bitiyor. Kimisi kalabalığı sevmezken kimisi sever.

Helal olsun alkisli.gif

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.