Şimdi Ara

Ankara kadar sıkıcı berbat bi şehir yok (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
6
Favori
4.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_82530309/f_//tm.htm#82530309

ozaman sizde şu konuya yorum yazıp şu kötü yönlerini yansıtın ankaranın
  • İzmirliyim size güneydoğu anadolunun ücra köşeleri müstehak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heyecanla istanbulla anarayı karşılaştıracak birisi çıkacakmı diye bekliyorum :-D
  • quote:

Orijinalden alıntı: buji meme yapmış

quote:

Orijinalden alıntı: Hidroian

Deniz olmayan yerde nasıl yaşıyorsunuz arkadaş?

Balık mısın sen kardeş

Güzel cevap, biri Ankara'ya laf ederse denizle ilgili, kullanırım bunu

• Bide bu İzmirlilerin tiripleri kes... Adam iki gün önce 2 saat dilimi geriden gelmiş İzmire sahip çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrzeki123

quote:

Orijinalden alıntı: 0ZarAdam0

Samsunluyum ben bayramlarda geliyoruz lan heryer avm millet kro angraliyiz diye geziyolar gelsinler samsuna görsünler şirinleri bi bidaha agizlarini acamazlarda işte... Anadolu şehirleri hep böyle oluyor.Ama memleketim deniz varsa ortam değişiyor

lan it amına kodumun lazı götveren piç kurtuluş savaşında anadolunun kahramanlıkları bu kro dediğin adamların kahramnalıkları sen yaşamayı bile haketmiyon gavat ambiti oç bok gafalı göt ankaralıyım mutluyum ttmm mı ok

Youtube'da habire küfürlü yorum yapan velet detected

• Biri arkadasa trabzonu anlatsin.

• 3 saat konyada durdum hiç abartmıyorum bakın en ufak abartı yok 3 saat boyunca hayattan soğudum içim sıkıldı öküz oturdu izmire dönmek üzere arabaya binince neşem yerine geldi.

Pazartesi günü 9-12 arası durdum şehrin merkezinde 1 allahın kulu yok nasıl yer lan bura.

Ben ankarayı seviyorum ablam üniversitede okurken gitmiştim gezmiştik baya ondan heralde
  • Hahahahah samsun diyor la hahahah :D
    Samsun kadar igrenc bir sehir yoktur asil o nem varya o nem bak icim daraldi.onu gectim sokaklariniz cok dar,yollariniz berbat tipik bir karadeniz sehri...deniz var diyosun adam akilli plajin yok :D
    Kizlari guzelmis diyor oglum sana derler ki sen hic ankarada o begenmedigin avm ye gittin mi diye?
    Kafandaki kiz kavrami degisir belki hadi selametle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bayramlarda gelmek zorunda kaliyorum söve söve bitiremedigim şehir

Kardeş konya ya beklerim

• Ankara da yaşıyosan muhakkak buluyosun illaki bi sey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dmx in Bmx Bisikleti

Hahahahah samsun diyor la hahahah :D
    Samsun kadar igrenc bir sehir yoktur asil o nem varya o nem bak icim daraldi.onu gectim sokaklariniz cok dar,yollariniz berbat tipik bir karadeniz sehri...deniz var diyosun adam akilli plajin yok :D
    Kizlari guzelmis diyor oglum sana derler ki sen hic ankarada o begenmedigin avm ye gittin mi diye?

Ulan o kizlar disardan geliyo gelse gelse hiç değilse denize karsi bira icebiliyoz ayrica samsunu sen gormemissin asil kizlar güzel Ayrıca İstanbul da akdenizde nemden nefes alinmiyo be sen gelmiş samsuna laf ediyon

Konya berbat tokat hele tam köy

• Varsa şekliniz Karabük'e bekleriz.Gelin birgün dolaşın sonra koşa koşa Ankaraya dönersiniz o derece yani
  • Ankara memur için güzel şehirdir. Sonuçta yönetim kademeleri burada ve memurun, öğrencinin yaşamasına göre şekillendirilmiş bir şehir. Ama şehirsel güzellik açısından İstanbul ve Samsun'un gerisinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Samsunluyum ben bayramlarda geliyoruz lan heryer avm millet kro angraliyiz diye geziyolar gelsinler samsuna görsünler şirinleri bi bidaha agizlarini acamazlarda işte... Anadolu şehirleri hep böyle oluyor.Ama memleketim deniz varsa ortam değişiyor

Samsundaki bütün piskoptlar dostumdur fatih mahallesinden meskenlere kadar herkesi tanırım, şirinler dedin iri Hakan var kardeşim gibidir şirinlerin kafa adamlarından Kadıkoyde oturuyor

Kaymakamın oğlunu tanıyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: kayhan66bjk

yapmayın beyler üniversiteyi ankarada okumak istiyordum kafam karıştı şimdi

Ankarada üni okumak güzeldir kardeşim tavsiye ederim burada tartışılan üni hayatı değil sen okumana bak
  • Ne zaman dayak yiyecek olsam "çocukluğum Ankara'da geçti" derdim acıyıp bırakırlardı beni.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dmx in Bmx Bisikleti

Hahahahah samsun diyor la hahahah :D

Ulan o kizlar disardan geliyo gelse gelse hiç değilse denize karsi bira icebiliyoz ayrica samsunu sen gormemissin asil kizlar güzel Ayrıca İstanbul da akdenizde nemden nefes alinmiyo be sen gelmiş samsuna laf ediyon

Konya berbat tokat hele tam köy

Hahahah :D disardan mi geliyor?
    Sen sincan da filan mi takildin bilader?
    Batikent,cayyolu,umitkoy,yenimahalle taraflarina hic ugradin mi?carsamba daki nem hic bir yerde yok iddialasma benle
    Birayi burda gole karsi icersin bilader her sey deniz demek degildir.orda 3 gun kaldim hic kiz goremedim duzgun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• anlasılan senin konyaya yolun düşmemiş
  • bu sene alan memurluğu sınavları için çok gittim Ankara'ya çok yapmacık şehir gibi geldi Anadolu'nun doğallığı yok gibi (Sivaslıyım denizinde filan değilim yani), Ankara beton yığını her yere modern bakanlık müdürlük binaları dikince şehir farklı olacak sanıyorlar sanırım ama canlı bir hayat yok gibi, şimdilik sınava girip geri dönüyoruz İstanbul'a ama Ankara'da kalıcı olursak ne yapacağız şimdiden düşünmeye başladım , memleketi olanlar için sıkıntı olacak şehir değil güzeldir de hatta ama dışarıdan gelecekler ve öğrenciler için pek hoş şehir denemez sanırım... birde her yerde polis filan insan sıkılıyor her mekanda polis görmekten...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.