Şimdi Ara

Ankara'da lehim yaptırabileceğim yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, küçücük bi lehim işim vardı da, laptop'umun güç soketini değiştirecektim, yeni soket de var elimde. Ancak havyam güçsüz olduğundan eski soketin lehimini eritmiyor istediğim sürede, ucu da kötü durumda zaten. Kendim yapamayacağım belli oldu yani.

5 adet ayak sökülecek, yenisi lehimlenecek. Ankara'da, tercihen Kızılay'da, bu küçük işi yaptırabileceğim tanıdık yer bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.

• Kardeş bir Tv tamircisine gidersen işini halledebilir
    En azından yanında yapar yada benden sana tavsiye elinden geliyorsa sen kendin yap bir havya al 30 liraya çok süper havyalar var
  • Benim havyamın üstünde güya 60W yazıyodu ama bugün laptop üstündeki lehimi eritemeyince gücünü ölçtüm prizden, baktım 30W. Bir de ucu kötü oldu zaten, yoksa kendim yapacaktım.

Nerede mesela o havyalar, gösterebilir misiniz? Eğer ucuz fiyata güzel havya varsa alıp kendim yapabilirim, ama çok da fazla işim olmuyor lehimle, şimdiki işimi görsün yeter.
  • arkadaşında belirttiği gibi bir rica ile işi bitirebileceğin tamir sersisine uğrayıver
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.