Şimdi Ara

ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÖĞRENCİ YURDU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
4
Favori
24.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kyk dan bu yurt çıktı. Odalar kaç kişilik? Ankara üni. mesafe nasıl? Bilgi verirseniz sevinirim.

• Selamlar. Bana da aynı yurt çıkmış ve yurt hakkında hiçbir bilgim yok. Bir bilen varsa buraya yazarsa iyi olur.
  • Hangi okuldasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizbiziz

Hangi okuldasın?

Hacettepe
  • bana da bu yurt çıkmış, gazi deyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende hacettepe ve bu yurttayım ama yurtla ilgili hiçbir yerde bilgi yok

• Bana da bu yurt çıktı. Yurtla ilgilli bilgisi olan paylaşsın, diğer arkadaşlara da yardımcı olur.
  • Yurt kara kutu gibi şu an hiçbir site bulamıyorum. Yurtkur sitesinde de hiçbir bilgi girilmemiş. Yurtkur ankarayı arayıp sormak lazım yarın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FacelessMan -- 31 Ağustos 2014; 21:31:13 >
  • arkadaşlar hukukçu var mı aranızda?
  • Gazi Diş hekimliği

• Şimdiden 5 kişi olduk. Benim buldugum bir sitede yurt 32 kişilik gözüküyor ama kyk sayfasından farklı bir adres gözüküyor.

• Yarın kayıt için gidecekler bilgi verebilir ben salı gitcem

• quote:

Orijinalden alıntı: AzizDoğuhan

Şimdiden 5 kişi olduk. Benim buldugum bir sitede yurt 32 kişilik gözüküyor ama kyk sayfasından farklı bir adres gözüküyor.

O özel bi yurt olmasın, googledan arattığımda aynı isimde özel yurtlar çıktı da
  • kayıt için gerekli belgeler neler acaba yurt için? Bilen birisi varsa yardım edebilir mi? Link filan da olur.. Ben de salı gideceğim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurtl

kayıt için gerekli belgeler neler acaba yurt için? Bilen birisi varsa yardım edebilir mi? Link filan da olur.. Ben de salı gideceğim..

YURTLARA KAYIT SIRASINDA İSTENEN BELGELER

Önceliği olanlar için öncelik belgesi
    Son 6 ay içinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf
    Ebeveyni %40 ve üzeri engelli olanların tam teşekküllü hastaneden alacakları rapor
    Kayıt, kimlik, yurt ücreti ve depozito ücreti makbuz/dekontu
    18 yaşından küçükler için Aile İzin Onay Belgesi
    Aynı öğrenim döneminde yüksek öğrenime başlayan kardeşe ait öğrenci belgesi(Kayıt tarihinden itibaren 1 ay içinde ibraz edilecektir.)

sitede böyle yazıyor.

@bizbiziz
    Hiçbir fikrim yok. Sanırım kayıtta göreceğiz yurdu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FacelessMan -- 31 Ağustos 2014; 22:31:03 >

• teşekkür ederim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar odalar iki uc ve dort kisilik fiyati 360 tl hafta ici 2 hafta sonu uc ogun yemek dahil. Guzel bir yurt ben gazi hukuk ogrencisiyim. Universiteye de yakin.

• quote:

Orijinalden alıntı: e.egenc

Arkadaslar odalar iki uc ve dort kisilik fiyati 360 tl hafta ici 2 hafta sonu uc ogun yemek dahil. Guzel bir yurt ben gazi hukuk ogrencisiyim. Universiteye de yakin.

arkadaşım bu dediğin yurt kyk ya bağlı çankırı caddesindeki yurt değil mi? Kyk da ücretin 360 tl olduğunu senden duydum,170 filandır sanıyodum..

• quote:

Orijinalden alıntı: e.egenc

Arkadaslar odalar iki uc ve dort kisilik fiyati 360 tl hafta ici 2 hafta sonu uc ogun yemek dahil. Guzel bir yurt ben gazi hukuk ogrencisiyim. Universiteye de yakin.

Teşekkürler. Malum yurt hakkında internette hiçbir bilgi olmayınca meraklanmıştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FacelessMan -- 1 Eylül 2014; 9:42:15 >
  • ÇANKIRI CADDESİ NO: 14 ULUS adres bu benim kalacağım yurdun...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.