Şimdi Ara

ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÖĞRENCİ YURDU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
4
Favori
24.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyle kyk yurdu mu olur ya ozelden farkı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortak banyo ve duş bildiğim kadarıyla yok, yemekler müthiş, en güzeli ise yurt şehrin göbeğinde Çankırı caddesinde lan..
    Akşam can sıkılınca aleme akarsınız. 360 azmış bile
  • Hacettepenin beytepe kampüsüne ulaşım nasıldır acaba ??

• Şehir efsanesi gibi yurt maşallah. Birkaç foto görebilsek iyi olurdu :D

@Ch4ylak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail554

Oyle kyk yurdu mu olur ya ozelden farkı yok

Aynen, o özel bi yurttur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Ortak banyo ve duş bildiğim kadarıyla yok, yemekler müthiş, en güzeli ise yurt şehrin göbeğinde Çankırı caddesinde lan..
    Akşam can sıkılınca aleme akarsınız. 360 azmış bile

Odaların kaç kişilik olduğu hakkında bilgin var mı?
  • quote:

Hacettepenin beytepe kampüsüne ulaşım nasıldır acaba ??

Çayyolu metrosu 230-231 nolu egolar ve beyaz özel otobüsler vardı ama otobüsler kaldırıldı galiba artık Çayyolu metrosu ile beytepe durağına duraktan ringlerle kampüs içine gideceksin. Kızılaydan binersin metroya.
  • Bende bu yurttayım nette hiçbir bilgi yok maalesef arkadaşda 360 tl diyerek ödümü kopardı bu arada

• -burak kullanıcısına yanıt
    Sağoll

• Beyler yunus emre yurdunu aradım bilgi almak için bana hacı bayramı veli yurdunun yeni yapıldığını ve daha telefon bağlanmadığını soylediler. Ozel yurt olarak geçiyomuş fiyatı 183tl imiş

• quote:

Beyler yunus emre yurdunu aradım bilgi almak için bana hacı bayramı veli yurdunun yeni yapıldığını ve daha telefon bağlanmadığını soylediler. Ozel yurt olarak geçiyomuş fiyatı 183tl imiş

Eğer öyleyse süper olur.
  • quote:

Beyler yunus emre yurdunu aradım bilgi almak için bana hacı bayramı veli yurdunun yeni yapıldığını ve daha telefon bağlanmadığını soylediler. Ozel yurt olarak geçiyomuş fiyatı 183tl imiş

http://eyurtkur.kyk.gov.tr/Dosyalar/Dosya/2014YurtUcretiDepozite.pdf

Buradaki listede ücreti farklı olan(sanırım bunlar yarı özel oluyor) yurtların listesi var ama Hacı Bayram Veli gözükmüyor. Eğer yeni yapıldı ise o yüzden olabilir. Hadi hayırlısı bakalım Gidip gören arkadaş olursa bize de bilgi verirse güzel olur.

• Öncelikle sa beyler.Ben de Hacettepe Bilgisayara bu sene yerleşmiş bi öğrenciyim.Okulun yurdu evi falanda çıkmadı bende kyk zaten çıkmaz çıksada 8 kişilik olan hüseyin bangu gelir diye gittim özel bi yurda 'ön' kayıtta bulundum.Gel gelelim kykda bu 'Hacı Bayram-ı Veli' yurdu çıktı.
    Bir çoğunuz gibi hemen google'a sarıldım.Google da gördüğümü direk aradım.Abı bugün kaçıncısın burası aynı isimde olan özel yurt dedi bana şu no'yu ara diye num verdi.Onu aradım abi burası ilim yayma cemiyetine bağlı kyk değil dedi...Numu veren adamı aradım abi orayla devlet anlaşmıştır haberi yoktur dedi.Döndüm kyknın sitesine gireyim dedim dün site çöktü akşam geldiğinde bu yurdun adına sayfa açmışlardı ama 1 harf bile bilgi , iletişim no yoktu.
    Ankara Bölge Müd. bağlı bu yurtlar bende orayı aradım , mesai saati dışında telefon çalıp cevap veren yok mesai saati içerisinde ise her ne hikmetse her dakika her saniye meşgul (!) çalan bi telefon.İnat ettim yılmadım kykyı aradım , hop açmadılar.Bi daha aradım çağrı merkezine attılar , çağrı merkezi cevap vermedi.

Neyse burda yunus emre yurdunun bilgi verdiği söylenmiş orayı aradım , AĞBİİİ diye konuşan birisi abi oradı yeni yapıldı eşya meşya yok kaydı biz yapcaz buraya geliceksiniz ÇAAAT. Yüzüme kapattı.
    Şimdi e güzel devlet e öğrenciye destek için seferber(!) olan devlet. Tuttun beni okuluma 50 dk yolluk yere koydun hadi eyvallah yinede yurt verdin, peki ama yerleştirdiğin yurdun hiç bir ulaşımının olmaması şuan kayıt yapmaktan dahi aciz olması üstelik okullara sadece 2 hafta varken ; hadi benim özele ön kaydım var umudunu kykya bağlayan öğrenciye , bu millete ; geleceğine yazık değil mi ulan. *********** burası küfürlü. Neyse sakinim , belkide sıfır yapılan lüksss bişeydir kim bilir bi de yurdu neden aynı isimle özel olan bi yurdun adıyla açarsın .. Haydi allaha emanet

• quote:

Orijinalden alıntı: metinoble

Öncelikle sa beyler.Ben de Hacettepe Bilgisayara bu sene yerleşmiş bi öğrenciyim.Okulun yurdu evi falanda çıkmadı bende kyk zaten çıkmaz çıksada 8 kişilik olan hüseyin bangu gelir diye gittim özel bi yurda 'ön' kayıtta bulundum.Gel gelelim kykda bu 'Hacı Bayram-ı Veli' yurdu çıktı.
    Bir çoğunuz gibi hemen google'a sarıldım.Google da gördüğümü direk aradım.Abı bugün kaçıncısın burası aynı isimde olan özel yurt dedi bana şu no'yu ara diye num verdi.Onu aradım abi burası ilim yayma cemiyetine bağlı kyk değil dedi...Numu veren adamı aradım abi orayla devlet anlaşmıştır haberi yoktur dedi.Döndüm kyknın sitesine gireyim dedim dün site çöktü akşam geldiğinde bu yurdun adına sayfa açmışlardı ama 1 harf bile bilgi , iletişim no yoktu.
    Ankara Bölge Müd. bağlı bu yurtlar bende orayı aradım , mesai saati dışında telefon çalıp cevap veren yok mesai saati içerisinde ise her ne hikmetse her dakika her saniye meşgul (!) çalan bi telefon.İnat ettim yılmadım kykyı aradım , hop açmadılar.Bi daha aradım çağrı merkezine attılar , çağrı merkezi cevap vermedi.

Neyse burda yunus emre yurdunun bilgi verdiği söylenmiş orayı aradım , AĞBİİİ diye konuşan birisi abi oradı yeni yapıldı eşya meşya yok kaydı biz yapcaz buraya geliceksiniz ÇAAAT. Yüzüme kapattı.
    Şimdi e güzel devlet e öğrenciye destek için seferber(!) olan devlet. Tuttun beni okuluma 50 dk yolluk yere koydun hadi eyvallah yinede yurt verdin, peki ama yerleştirdiğin yurdun hiç bir ulaşımının olmaması şuan kayıt yapmaktan dahi aciz olması üstelik okullara sadece 2 hafta varken ; hadi benim özele ön kaydım var umudunu kykya bağlayan öğrenciye , bu millete ; geleceğine yazık değil mi ulan. *********** burası küfürlü. Neyse sakinim , belkide sıfır yapılan lüksss bişeydir kim bilir bi de yurdu neden aynı isimle özel olan bi yurdun adıyla açarsın .. Haydi allaha emanet

Anlıyorum. Yani bu yurt şu an kullanım dışı ve biz yunus emre kykya mı kayıt olacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FacelessMan -- 1 Eylül 2014; 19:49:54 >

• Merak etme o yurt olmasa nöbetçi yurtların birinde kalırsın kyk öğrencisi olduktan sonra gerisi kolay

O dediğin İlim Yaymanın Yurdu devletin yurdu değil devlete yakındırlar ama, Hacı Bayramın orada Hacı Bayram adında özel 3-4 yurt var

Kyknın yüksek ücretli yani bu Hacı Bayram gibi yurtları çıktıysa sakın kaçırmayın imkanları çok çok iyidir ve fiyatı komik denecek kadar ucuzdur özellerin yanında. 6 kişilik özel yurda 450 veren arkadaşım var.Gidin kaydolun kalın bir süre baktınız olmuyor çıkarsınız ama yüksek ücretliye gidipte beğenmeyen duymadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -burak -- 1 Eylül 2014; 19:53:56 >
  • Hocam adamın tek cümlesinden anladığım hacı bayramın kaydı yunus emrede yapılacakmış ama yunus emrede kalmıycaz anladığım kadarıyla hacı bayramı bitirmeyi düşünüyolar demekki..

• Bana yurt kullanım dışı demedi , aynen şöyle konuştu : ' yavv orada eşya yoh kayıt için buraya geleceksiniz ÇAAT '

• Teşekkürler cevaplar için. Vallahi ilginç bir kayıt serüveni olucak gibi. Ama dedikleri gibi yurt yeniyse ve tamamen biterse imkanları güzel olur
  • -burak kullanıcısına yanıt
    Bu hacı bayram yüksek ücretlilerden mi bilmiyoruz , bilemiyoruz ki.Şartları ne bi öğrenseydik

• quote:

Orijinalden alıntı: metinoble

Bana yurt kullanım dışı demedi , aynen şöyle konuştu : ' yavv orada eşya yoh kayıt için buraya geleceksiniz ÇAAT '

Çok ilgiliymiş ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.