Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ankara Go Kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
9.067
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      287 Mesaj
      09 Nisan 2012 00:47:41 Konu Sahibi
      Arkadaşlar merhaba.
      Hafta sonları arkadaşlarla kendi aramızda buluşum go kart keyfi yapmak istiyoruz. Batıkentde oturuyorum ve hipodrumun orda iyi bir fist olduğu söyleniyor. Sizin bilginize almak isitedim. Öncelikle yeri tarif ederseniz çok sevinirim. Hipdrumun neresine kalıyor neresinden gidebiliriz?
      Araçlar nasıl pist nasıl ve tabiki ücrek/süre nasıl? Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

|
      |
      09 Nisan 2012 00:52:21
      hocam yaşlar kaç? ben de kartingte takılacak adam arıyorum, katılabilirim yarışlarınıza eğer isterseniz. ankaradayım.
      |
      |
      09 Nisan 2012 00:59:41
      hocam en iyisi hipodromdaki istanbul yolundaki yer kral oluyo
      |
      |

" 8 Ocak 2009 Perşembe" Bitmesini istemediğim en güzel yolcuğun ilk adımı "
      Corsair 750D - Amd Phenom II x4 965 @4.0 Ghz - Gigabyte GA-990XA-UD3 - Saphire R9 270x 4Gb - 8gb KHX 1600MHZ - KINGSTON SSDNow UV400 480GB | Logitech Z906 -Canon 70D

ACER 5635G - T9600 2.8 ghz 6Mb - Nvidia G105m - 4Gb Ram - 15.6'' HD LED LCD - KINGSTON SSDNow UV400 480GB
      Corel Draw || Adobe Photoshop || Adobe Illustrator || Quark Express || Macromedia Flash || Solid Works
      İşlemci OVerclock'um | Hd6850 Overclock'um | 8500GT Overclock'um | Enermak Chakra Kasa Modum
      | Webmaster MT
    • Yüzbaşı
      572 Mesaj
      09 Nisan 2012 01:27:16
      Bilkent Real in yanında var Ankara' nın en iyisi diyebilirim.
      Arabalar sağlam, pist güzel zaman uygulamasıda var üstelik.
      |
      |
      09 Nisan 2012 09:54:30 Konu Sahibi
      Öncelikle herkeze cevapları için çok teşekkür ederim. Yaşlar 15-20 arası değişiyor eğer sizede uygunsa isteyen katılabilir. Yanlız hipodrumun ordaki olursa çok iyi olır orası bize yakın. Hipodrumun ordakinde fiyat/zaman nasıl bir bileniniz varda yardımcı olursanız çok sevinirim.
      09 Nisan 2012 09:58:58
      Kızılay Maltepe AVM -3. kat ta go-kart var.Mekan olarak çok hoşuma gitmisti.Tavsiye ederim
      |
      |
      09 Nisan 2012 10:30:05 Konu Sahibi
      quote:

Kızılay Maltepe AVM -3. kat ta go-kart var.Mekan olarak çok hoşuma gitmisti.Tavsiye ederim
      tavsiyeniz için çok teşekkür ederim fakat biz heftasonları o kadar kişi kızılaya gidemeyiz. Hipodrumun ordaki pistin yerini tarif ederseniz ye fiyat/süre den bahsederseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
      |
      |
      09 Nisan 2012 11:12:08
      bilkentede gittim, hipodrumun ordakinede kesinlikle hipodrum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      09 Nisan 2012 11:18:44
      Cakirlarin arkasindan yada .. Hipodrumdan eryaman istikametine(optimum) dogru gidip istanbul yolyna cikip ilk sagdan ulasim yapa bilirsini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      09 Nisan 2012 11:50:21 Konu Sahibi
      quote:

bilkentede gittim, hipodrumun ordakinede kesinlikle hipodrum

quote:

Cakirlarin arkasindan yada .. Hipodrumdan eryaman istikametine(optimum) dogru gidip istanbul yolyna cikip ilk sagdan ulasim yapa bilirsini

cevaplarınız için çok teşekkürler oraya tek dolmuş/otobüsle gidebilirmiyiz gimsanın önünden. Birde fiyat/süre ile bilgi verirseniz çok makbule geçer. İyi günler.
      |
      |
      09 Nisan 2012 11:57:55
      quote:

Orijinalden alıntı: cyener07

Öncelikle herkeze cevapları için çok teşekkür ederim. Yaşlar 15-20 arası değişiyor eğer sizede uygunsa isteyen katılabilir. Yanlız hipodrumun ordaki olursa çok iyi olır orası bize yakın. Hipodrumun ordakinde fiyat/zaman nasıl bir bileniniz varda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hocam 10 dakikasi 10 TL
      Bir de tam saati ve gunu belli olunca burdan yada pmden mesaj atar misin? Belki bende gelebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gibson SG -- 9 Nisan 2012; 12:03:08 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      09 Nisan 2012 12:06:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Gibson SG

quote:

Orijinalden alıntı: cyener07

Hocam 10 dakikasi 10 TL
      Bir de tam saati ve gunu belli olunca burdan yada pmden mesaj atar misin? Belki bende gelebilirim.

10 dakikasi 10 TL
      |
      |
      09 Nisan 2012 22:57:07 Konu Sahibi
      quote:

Hocam 10 dakikasi 10 TL

quote:

10 dakikasi 10 TL

cevaplar için çok teşekkürler. Haftaya değil bidahaki haftaya gitmeyi düşünüyoruz. Burdan haber veririm yada mesaj atarım. Arkadaşkar bu arada oranın sitesini buldum 8 dk si 10 tl yazıyor. Sizin bilgileriniz güncel demi? 8 dk si 10 tl de neymiş. Buyrun linkhttp://www.ariesarena.com
      09 Nisan 2012 23:09:46
      yaş 15 banada haber verin pm den bende gelirim
      |
      |
      10 Nisan 2012 00:01:27 Konu Sahibi
      quote:

yaş 15 banada haber verin pm den bende gelirim

Tamam kesin olarak bi ayarlayabilirsek. Bu arada şu fiyat/süre işi kesin mi 10 dk si 10 tl mi
      |
      |
      10 Nisan 2012 17:01:00
      ben gideli biraz oldu oraya ben gittiğim de ama telefondan arayabilirsin istersen
      +90 312 249 50 99 bu hipodrumun ordaki bi türlü gidemedim arkadaşlarla ilgili sürekli sorun çıktı gidersek iyi olur
      |
      |
      10 Nisan 2012 20:23:01 Konu Sahibi
      quote:

ben gideli biraz oldu oraya ben gittiğim de ama telefondan arayabilirsin istersen
      +90 312 249 50 99 bu hipodrumun ordaki bi türlü gidemedim arkadaşlarla ilgili sürekli sorun çıktı gidersek iyi olur

cevap için teşekkürler. İnşallah internet sitesinde yazdığı gibi 8dk si 8tl değildir. Gitceğimiz zaman burdan haber veririm. Herşey için çok teşekkürler hepinize.
      |
      |
      10 Nisan 2012 20:47:51
      antares dede varmış gidenler iyi diyodu ben gitmedim
      |
      |
      10 Nisan 2012 21:40:42 Konu Sahibi
      quote:

antares dede varmış gidenler iyi diyodu ben gitmedim

vallaha hocam hipodrom daki benim evime yaya 15 dk uzaklıkta ve de oranın pisti 1100 metreymiş iyi bence yani şu an için teşk düşüncem ora. TAvsiyeniz için teşekkürler.
      |
      |
      10 Nisan 2012 21:45:34
      bende ankaradayım bizde gitcez arkadaşlarla 10dk 10 tl pahalı geldi biraz ama değer mi oda lazım

We Know
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.