Şimdi Ara

Ankara Go Kart (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
9.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hipodromdakinin bayısı gıbı Gimatın içinde de var gayet guzel pist 800 kusur metre virajlı tavsıye ederım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyener07

quote:

Hocam 10 dakikasi 10 TL
    Bir de tam saati ve gunu belli olunca burdan yada pmden mesaj atar misin? Belki bende gelebilirim.

quote:

10 dakikasi 10 TL

cevaplar için çok teşekkürler. Haftaya değil bidahaki haftaya gitmeyi düşünüyoruz. Burdan haber veririm yada mesaj atarım. Arkadaşkar bu arada oranın sitesini buldum 8 dk si 10 tl yazıyor. Sizin bilgileriniz güncel demi? 8 dk si 10 tl de neymiş. Buyrun linkhttp://www.ariesarena.com

Aries i hiç tavsiye etmiyorum gidince anlarsınız.
    Araçtan indiğinizde dayak yemişten beter oluyorsunuz.

• Acity'nin arkasındaki yoldan düz git Aries Arena'yı görürsün yollar fena kayıyor reyiz.
  • quote:

hocam bazıları çok övüyo sen kötülüyon yo

quote:

Acity'nin arkasındaki yoldan düz git Aries Arena'yı görürsün yollar fena kayıyor reyiz.

Yoların kaygan olması iyidir iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyener07

quote:

hocam bazıları çok övüyo sen kötülüyon yo

quote:

Acity'nin arkasındaki yoldan düz git Aries Arena'yı görürsün yollar fena kayıyor reyiz.

Yoların kaygan olması iyidir iyi

kötüleme değil adam haklı :D asvaltan dolayı elim uyuşmuştu indiğimde

d28 sen nereye gittin bilmiyorum ama ben bi türlü kaydıramadım o arabayı
    ankarada gittiğim en iyi 2. yer aries cidden

• quote:

kötüleme değil adam haklı :D asvaltan dolayı elim uyuşmuştu indiğimde

d28 sen nereye gittin bilmiyorum ama ben bi türlü kaydıramadım o arabayı
    ankarada gittiğim en iyi 2. yer aries cidden

neyse gidelim bi de biz bakalış şu işe
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkn0606

bende ankaradayım bizde gitcez arkadaşlarla 10dk 10 tl pahalı geldi biraz ama değer mi oda lazım

sana şöyle söyleyim iki çeşit var biri 10 dk sı 10 tl bu hipodrumdaki ötekide turu 4 tl hesapla hangisi daha hesaplı bana sorarsanda o heycan için değer
  • Gimatta var bir tane.. İstanbul yolu üzerindekiyle aynı kişinin. Ben 3-4 defa gittim fena değildi. Ama daha eğlenceli birşey keşfettik. Sarıbeyler köyünde atv ile safari var. Normalde yavaş yavaş geziliyor ama bizim grup hız düşkünü ve psikopat olduğu için atv ile drift yaptık. Baya eğlenceli ve adrenalin doluydu tavsiye ederim. yaklaşık 1 saat 15dk sürdü tur. 45 lira para verdik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Th3_SpiRitLEsS

Gimatta var bir tane.. İstanbul yolu üzerindekiyle aynı kişinin. Ben 3-4 defa gittim fena değildi. Ama daha eğlenceli birşey keşfettik. Sarıbeyler köyünde atv ile safari var. Normalde yavaş yavaş geziliyor ama bizim grup hız düşkünü ve psikopat olduğu için atv ile drift yaptık. Baya eğlenceli ve adrenalin doluydu tavsiye ederim. yaklaşık 1 saat 15dk sürdü tur. 45 lira para verdik

orası nerde kardeş 45 biraz çokmuş ama atv se bilemem
  • Bilkentdekine bende gittim 30 dk 40 tl idi pisti pek beğenmedim.
  • Arkadaşlarla kararımızı verdik bu hafta sonu değil bidahaki hafta sonu hipodrumun ordakine gitmeyi düşünüyoruz. 10dk si 10tl bence iyi.
  • bana pmden saat felan ver gelirim bende
  • Tm beyler çok saolun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.