Şimdi Ara

Ankara Eymir-Mogan Gölü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Bu göllerden birine giden var mı. Kamp alanları var mı burada?

• merhaba,

dün eymire bisiklete gittiğimizden tüm gölü görme fırsatım oldu o yüzden diyebilirim ki eymirde kamp yapmak bence zor. göl ile yol arası çok az ancak piknik yapmak için gelenler vardı. sanıyorum odtünün arazisi olduğundan kamp yapmak zor olur yani izin vermeyebilirler. mogan da hemen hemen aynı bana göre, özellikle kahvaltıcılardan rahatsız olabilirsiniz. günübirlik gezintiler için daha uygun diye düşünüyorum.
  • Valery kullanıcısına yanıt
    anladım, mantıklı. 16km sanırım eymirin çevresi doğru mu ? hemen girişte solda bisiklet kiralanıyor saati 10TL . orası mı bu dediğim yer. girerken solda göl oluyor sağında yamaç, o şekilde ilerliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlindGuardianNN -- 22 Ağustos 2016; 8:43:18 >
  • net olarak bilemeyeceğim ama dinlene dinlene bir saatte turladık. trt tarafından girdiğinde sola dönüp bisiklet kiralayıcıları görebilirsin, sağa dönersen de gölün etrafını turlamaya başlayabilirsin.
  • Ankara'da benim bildiğim sadece Karagöl'de kamp alanı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekir21 kullanıcısına yanıt
    eyv
  • Valery kullanıcısına yanıt
  • Hayir kizilcahamam da da kamp alanlari mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mogan gölü kamp için müsait sabaha kadar guvenlik var ancak akşam belli saatten sonra içeri almıyorlar galiba 22.00 dan sonra, ama o saatten önce içeri girenler çok rahat kamp yapabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindGuardianNN

anladım, mantıklı. 16km sanırım eymirin çevresi doğru mu ? hemen girişte solda bisiklet kiralanıyor saati 10TL . orası mı bu dediğim yer. girerken solda göl oluyor sağında yamaç, o şekilde ilerliyorsun

Tam 11 km.
  • U_şen kullanıcısına yanıt
    eyv.
  • 11km eymir gölünün çevresi,eymir gölünde kamp yapmak yasak saat 23:00 de kapanıyor giriş ve içeride gezerek içerde olanları çıkartıyorlar.Kamp tüpü bile yasak hiç bir şekilde ateş yakılmıyor.Kamp yapmak istiyosanız panora alışveriş merkezinin oradaki anayolun sağ tarafları yürüyüş alanı.Oradan eymire giriş var orman içerisinden manzarasıda süper hem eymir hem mogan gölünü görebiliyosunuz tepeden oraya kamp atabilirsiniz.Görevlilerin oraya kadar çıkacağını zannetmiyorum.Moganda zaten kamp yapılmaz yapılacak tenha yerlerede gece şahinci tayfası gelir haberiniz olsun
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    haklısın tsk
  • ankara da böyle bir göl var mı cidden?
  • iSMiGAYRiMEÇHUL İ kullanıcısına yanıt
    ( :
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.